Všechny hry na Steamu budou zdarma, pomůže tomu nová funkce SHARE

s1.png
Již dříve se mluvilo o tom, že Steam chystá novou a možná revoluční věc. Ovšem jsou kolem toho velké spekulace. Teď jeden ze zahraničních magazínů přišel s úžasnou zprávou pro všechny hráče světa. Všechny hry na Steamu si prý budeme moct zkusit zcela zdarma.


Steam, jeden z největších distributorů světa digitálních her. Denně miliony hráčů, kterým Steam stále nabízí skvělé hry a konkurence? Rozhodně zatím stále nikoho nemůžeme vidět. Pokud se tedy nepodíváme na ORIGIN, který se Steam klient snaží pouze napodobit.

Podle nejnovějších zpráv Steam dělá na nové možnosti, kterou nazvali SHARE (sdílení). Cílem této možnosti je zahrát si kteroukoliv hru na Steamu a to uplně zdarma. Vypadá to dost jednoduše, jen aby za tím nebyl nějaký háček. Cílem Steamu je, aby každý hráč věděl do jaké hry jde, buď Vás bavit bude a nebo ne a přesně k tomu poslouží share. Samozřejmě nesmíme očekávat nějakou plnou verzi hry, možná bude i omezený multiplayer, ovšem na tom nezáleží, my si chceme hru minimálně vyzkouše, že?

Mohlo by se tak omezit piráství, v co sami majitelé serveru spite.cz věříme. 

My už teď jen doufáme, že si s tim Steam pořádně poradí a vyladí to na míru. Rozhodně by to mohlo změnit hraní her po celém světě a samozřejmě by to mohlo přinest nové lidi na Steam.

TagySteam
21.06.2013 01:43:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one