Void Interactive oznamují "Ready Or Not", duchovního nástupce SWAT 4

Ready or Not.jpg
Že Vám stejně jako nám chybí pokračování série SWAT nebo jiných, opravdu taktických akcí, na kterou si například Rainbow Six: Siege pouze hraje? Tak potom by Vás mohlo zaujmout právě oznámené Ready or Not od Void studia, podívejte na první záběry a info.
Už je to více než 12 let, co vyšel poslední díl SWAT od Irrational Games. Je celkem škoda, že série nepokračuje. Naštěstí jsou tu však i jiná studia, které můžou udělat prakticky jakoukoliv hru a jelikož je o taktické akce celkem nouze, Void studio oznamuje #Ready or Not

Hra nás postaví do role těch nejlepších složek SWATu a naším úkolem bude, jak už asi tušíte, eliminovat teroristy a zachránit rukojmí. Tvůrci tvrdí, že jde o opravdu taktickou akci, kde každý špatný krok může končit smrtí buď vaší, nebo rukojmí. Okolí včetně hlavních postav by mělo být realistické, tvůrci slibují bohatý inventář, který prakticky vidíme při hraní neustále před sebou. Vše v inventáři má své místo a tak ihned na první pohled vidíme, co si neseme a co naši přátelé či nepřátele.

Hra se právě nachází v alpha verzi a ve vývoji je teprve rok. Na vydání si tedy ještě nějakou dobu počkáme. Stačit nám tak zatím musí oznamovací trailer a pár screenů.
1.jpg
3.jpg
2.jpg
5.jpg
4.jpg07.05.2017 11:13:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one