VIDEO: Úžasné gameplay záběry z The Forest

the forst.png
Už letos v květnu jsem Vám psali o úžasně vypadající hře, která zde snad konkurenta ani nemá. Je to The Forest, ostrov, vy a nebezpečí. Hlavní úkol je samozřejmě přežít a po dnešním gameplay videu se do hry pohrnu hned, jak vyjde, vypadá opravdu úžasně!
Když už se řekne, hra o přežití, je tím myšleno opravdu přežít, tedy alespoň v případě #The Forest, který po dnešním gameplay videu bude určitě hned o něco oblíbenější, protože možná tohle je ta pravá hra o přežití.

To, že si budeme muset najít dřevo pro rozdělání ohně a postavení nějaké budky jsme věděli, ovšem už asi nikdo netušil, že si dřevo musíme pokácet v lese a dřevo si donést hezky na místo. To ale někdy nemusí být jednoduché, na ostrově totiž nejste sami. Pobíhá a především žije tam jmen, kterýmu se zkrátka musíte ubránit a nebude to jen bezduché mlácení klackama, protivníka opravdu musíte zabít a to například jak uvidíte ve videu, musíte mu hodit pořádnej šutr na hlavu (není to hezký pohled). 

Hra je dobrodružná, než akční, doporučujeme Vám tak procházet každou skulinku na ostrově, který vypadá opravdu famózně. Hru vyvíjí malé studio a teď to rozhodně vypadá na skvělou prácičku! Podívejte na super gameplay.

#The Forest vychází již zanedlouho, přesný datum neznáme.comments powered by Disqus
11.11.2013 12:50:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one