VIDEO: Uniklo 30 minut ze zrušeného Star Wars: Battlefront 3

battlefront 3 official.jpg
Pamatujete ještě na očekávanou akci Star Wars: Battlefront 3, které ještě kdysi vyvíjelo LucasArts studio? Hra bohužel byla zrušená společností Disney a tak ji bohužel nestačili dokončit, spekulace přitom říkají, že hra byla z 99% hotova, podívejte na 30 minut v 1080p.
Velká škoda, že tak velká hra, která byla údajně opravdu hotova z 99% byla nakonec zrušena. Podle společnosti Disney vše dlouho trvalo a tak bohužel už klasicky projekt zrušili, nechtěli jej dále podporovat penězi, později udělali to samé se #Star Wars: 1313, která vypadalo opravdu fantasticky, skončila ale na stejném problému. Ve finále vše skončilo rozvázáním spolupráce s LucasArts, kteří měli licenci na stavbu Star Wars her. Novou smlouvu dostala společnost #EA, která v tuto chvíli pracuje na next-gen #Star Wars: Battlefront.

Níže už můžete vidět dvě 15. minutové ukázky, které unikly na internet přes uživatele BannanaSwag, jak se k nim dostal nevíme, každopádně jsou obě ukázky v ranné alpha verze z roku 2006, ale za to v 1080p.


Star Wars: Battlefront vychází v roce 201520.10.2014 15:19:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one