VIDEO: Unikl teaser + informace o Assassin's Creed: Origins

ac.jpg
Na internet se opět dostal zajímavý obsah očekávaného Assassin's Creed: Origins, který má maximálně pár dní před oznámením. Veřejně se objevily jak nové informace, tak teaser trailer, který Ubisoft ukáže co nevidět. Ten prozrazuje opravdu Egypt, v teaseru přesněji město Thebes.
O připravovaném #Assassin's Creed: Origins toho víme celkem dost a to i přesto, že jej ještě Ubisoft ani neoznámil. Po několika uniklých informací a jediného screenshotu jsou tu další střípky, které jsou však stále pouze spekulacemi, nemusejí být pravda, ikdyž tohle vypadá dost důvěryhodně.

Určitě není tajemstvím, že Ubisoft v tyto dny ukazuje svým partnerům teasery a různé materiály z připravovaného, údajného Origins. A jeden takový teaser trailer právě unikl na internet, někdo ho natočil na mobil a zveřejnil. Jediné co video prozradí je opravdu zasazení do Egypta v roce 1354 před naším letopočtem.

Díky dalšímu plakátu, který Ubi ještě zveřejnit nechtělo se podařilo zjistit, že hlavní postava letošního dílu, se jmenuje Bayek, jeho podobu můžete vidět níže pod videem. Assassin's Creed bude představen pravděpodobně až na E3 2017, které začíná za 13 dní.
aco.jpg20.06.2017 14:48:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one