Loading

VIDEO: Testování Unreal Engine 4 v pre-ALPHA verzi

unreal engine 4.png
Několik ukázek z Unreal Engine 4 jsme už viděl, byly to naprosto bezchybná videa, které ukazovala, jak vymakaná technologie to vůbec je. V dalším videu uvidíte spojení Matrixu a Deus Ex. Zatim je to pre-alpha verze, nejsou zde dokončené detaily textur, stíny a všechny animace, toho si ale bez pochyb všimnete.
#Unreal Engine 4 bude bez pochyby jednou z nejpoužívanějších technologií pro next-genové hry. Vidět několik ukázek jste mohli už před několika měsíci. V této ukázce můžete například vidět očekávaný titul Primal Carnage na UE 4, další ukázka je z trochu více sci-fi dema Infiltration a třetí přímo z rukou a dílen Unreal Engine 4.

Dnešní článek je ale o dalším "demu", které spojilo Deus Ex a Matrix. Jsou tam velké nedostatky a myslím, že právě to nedělá zrovna dobrou reklamu UE 4. Vidět můžete chybějící stíny, no, vlastně nevidět, to samé slabší detaily textur a dost nedodělané animace.

#Unreal Engine 4 jste mohli vidět například v Outlast hororu. Další hry využívající UE4 jsou například, Fortnite, Daylight, Primal Carnage: Genesis, Awakened nebo Fable: Legends. Mluví se také o možnosti znovuzrození série Unrealu. 
28.12.2013 17:43:41
Administrator
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one