VIDEO: Red Dead: Redemption 2 bude fyzicky hodně namakané

Red Dead Redemption 2.png
Jestli-že jste viděli poslední vydaný trailer westernové akce Red Dead: Redemption 2, pak Vás mohlo napadnout, a neni to přeskinované GTA V? V mnoha ohledech se podobá, nehledě na jinou časovou linku. Jenže co se fyziky týče, RDR 2 je na tom opoznání lépe, podívejte na drobnohled.
Druhý oficiální trailer #Red Dead: Redemption 2 je venku už nějakých pár dní, za ty dny si trailer vzali do parády zahraniční Digital Foundry, kteří jej rozebrali do detailu. Omrkli třeba, jak postoupil RAGE engine, který poháněl už pár let staré GTA V a vypadá to, že o hodně, prakticky vše se zlepšilo ač to tak třeba na první pohled nevypadalo.

V enginu se toho změnilo poměrně dost, a to především díky tomu, že Rockstar Games vynechal staré konzole a hra míří pouze na ty aktuální. Například animace zvěře a především našich koní, jsou perfektní, to samé se dá říct o mnohem promakanějších texturách, ty jsou ve vyšším rozlišení, vidíme dále do dálky nebo tolik promakané efekty světel apod nemělo ani GTA V. 

Co se nám i Digital Foundry však líbí asi nejvíc, co jsou skvěle vymodelované obličeje postav, možná by se dali přirovnat k LA Noire. No řekněte sami, podívejte se na trailer znovu a společně s Digital Foundry rozeberte vše do detailu.04.10.2017 17:37:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one