VIDEO: První úžasný trailer ze Star Wars: Battlefront + screeny

star wars battlefront.jpg
Očekávaný a i dost obávaný, to je Star Wars: Battlefront od EA a DICE, kterým právě začala dost silná marketingová kampaň. Během minulých dnů totiž vydavatelský dům ukázal první gameplay postavený na Frostbite 3 engine a ukázal první screeny včetně nových informací.
První řadě Vám asi oznámíme špatnou zprávu, tedy špatná byla pro Vás, hádáme, že tak bude i bohužel zbytku hráčům. #Star Wars: Battlefront neobsahuje singleplayerovou kampaň, kterou jste asi očekávali v pořádně velkém otevřeném světě, o kterém se mimochodem hodně psalo, i když bylo nám divné, že by Frostbite 3 měl tak velký otevřený svět. Ten, kdo si ale přeci jen zakládá na především singleplayerové části, bude se moci ve hře zapojit do misí, které jsou právě pro jednoho hráče nebo v co-operaci. 

Na jeden server se naskládá 40 hráčů, zahrajete si tedy 20 vs. 20 a dočkáme se samozřejmě několika herních módů, předpokládáme, že půjde o klasické Battlefieldské přestřelky, vzdušné boje a další, odhadujeme z prvního traileru níže.

Teď ale jedna dobrá, spíše nečekaná zpráva. #EA vydají první DLC zdarma. EA s DICE také prozradili finální datum vydání a na jaké platformy hra opravdu vyjde.

Star Wars: Battlefront vyjde 19.11. 2015 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
1.jpg
6.jpg20.04.2015 02:04:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one