VIDEO: Kompletní záznam z E3 (EA,Ubi,Sony,MS)

e3.png
Zajímá Vás přenos z E3, neviděli jste záznámi, nebo jste jej viděli po kouskách? Tak my teď pro Vás našli 4 nejlepší záznámi dlouhé více jak hodinu. Koukněte se na kompletní představení.


Našli jsme pro Vás celý nekouskovaný záznam z těchto koferencí E3 2012.

» Eletronic Arts (EA) 1:01 hod.
» Ubisoft (Ubi) 1:15 hod.
» Sony 1:32 hod.
» Microsoft (MS) 1:32 hod.
.
Jako první uvidíte EA, které představilo již očekávané tituly a vlastně nebylo žádné velké překvapení. Uvidíte například ukázku Dead Space 3 nebo Need for Speed: Most Wanted 2


.
.

.
.
Jako druhý se nám představil Ubisoft. Zde bylo asi největší překvapení a potěšení ne jednoho člověka. Ubisoft představil několik her, například Assassins Creed 3, Splinter Cell nebo Far Cry 3. Ovšem tohle všechno byly tituly, které jsme předem věděli a mohli očekávat. Největší překvapení přišlo nakonec, kdy Ubi slíbil představení zcela nového titulu, nevědělo se nic. Ten titul se jmenuje Watch_Dogs.


.
.

.
.
Pozadu nebylo ani Sony, bohužel jsme se nedočkali žádné zprávy o nové konzoly Playstation 4. Ovšem ukázali nám gameplay a trailer z Beyond: Two Souls. I tato hra dostala celkem slušný potlesk a ohlas. No na to se už podívejte sami.


.
.

.
.
Microsoft představil hlavně hry G4WL. Ukázal nám například Gear of Wars. MS se také předvedl s hrami pro konzole. Vidět můžeme ukázku z Halo 4. Microsoft také potěšil ukázkou Lary Croft a nového Tomb Raider.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8913"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
17.06.2012 21:42:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one