VIDEO: Jak hodně bude strašidelný nový Silent Hills?

hills.jpg
Video zaznamenalo několik hráčů, kteří zkoušeli novou "přede-hru" pro nový Silent Hills. Jmenuje se ve zkratce P.T. a je stále opakující se jednou scénou, jen vždy jinak. Podívejte, co Konami vymyslelo a jak dokázalo vystrašit všechny lidi. Doporučujeme zhlédnout video.
O novém Silent Hills jsme Vás už informovali, nic o něm vlastně nevíme, Konami jej oznámilo na Gamescom 2014. Jenže ještě než vyjde nový Silent Hills, přijde něco na pár minut, přijde horor, z kterého se možná, jak říká Konami "poserete strachy". Horor se ve zkratce jmenuje P.T. (Playable Teaser). Jde o kraťoučkou hru, která Vás ale donutí vnímat všechny detaily kolem Vás. Hra nabídne jednu uličku, v které budete chodit stále dokola, změní se vždy jen nějaká maličkost. Však přiznejme si, kolik z Vás si v hrách všíma detailů, jako obrazů, brouků na zdi, much nebo jaký je zrovna čas na hodinách. 

Tady Vás to sledovat přímo donutí, až uličku, která je opravdu hrůzostrašná, projdete celou, pokaždé si můžete všimnout menších změn. Pokud máte PlayStation 4, můžete si P.T. demo stáhnout zdarma na PS Store. Níže už můžete vidět, jak desivá hra to vlastně je. My se díky této "přede-hře" velmi těšíme na nový Silent Hills.
Silent Hills vychází v roce 2015 - 2016
18.08.2014 08:24:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one