VIDEO: Hitman Absolution představuje Snipera

hAs.png
Hitman se letos představil jako jedna z TOP her a názory na hru jsou zatím velmi dobré. Nyní nám výrobce představuje akci se sniperem - Hitman: Sniper Challenge. Z videa jde vyčíst celkem dobře jak se sniper chová a jak s ním střílet.
Když se pozorně podíváte na hezky osvětlený barák, uvidíte jak kurzor myši "zaměřovač" pohybu celkem realně. To se nedá ovšem říct o střele. I když je to takhle asi lehčí a lidé to mají radši takto, tak střela ze sniperu jak maximálně přesná i na těch 300 metrů, z kterých Agent 47 střílí.

Dále si můžeme všimnout několika násobného zoomu. Všechno to srší kvalitou a chutí už jít do hry. Vydařený je také odstřel nepřátel. Po výstřelu čekáme několik sekundu, než kulka trefí postavu. Nepřátelé reálně padají, kam míříte, tam trefíte a je to velmi dobře vidět.

Postavy lze trefit i po smrti. To je jedna z věcí, které chybějí v dnešních střílečkách. Než ovšem vystřelíte, dobře si musíte promyslet koho odstraníte, vybírejte si radši déle, než urychleně. Nesmí Vás nikdo spatřit. Co se ale mě fakt líbí je, jak náš Agent 47 sedí na střeše a jednoho po druhym posílá k zemi.

 A co  říkáte vy na snipera v Hitmanovi? Líbí se? 


Zobrazit více novinek o  -  Hitman: Absolution
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7130"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
14.05.2012 23:50:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one