VIDEO: H1Z1 ukazuje, jak se jednoduše potkáte s jinými hráči

h1z1.jpg
Sony mělo celkem dobrý nápad, když vymyslelo důvod proč a jak se potkáte s jinými hráči skoro na 100%. Zatím, co se v jiných hrách (Dayz) atd hledáte i dlouhé hodiny, v H1Z1 se možná najdete dříve, než by jste chtěli. Na zem totiž budou přistávat zásoby, více v článku a videu.
Jste v post-apokalyptickém světě, nemáte co jíst, pít a hledáte zbraně popřípadě náboje do zbraně. Teď nad sebou vidíte letadlo, jak shazuje velký balíček s nějakou věcí, podle informací půjde právě o důleité zásoby, které v herním světě nikdy nenajdete. Může jít o velká balení jídel, vody nebo nábojů a zbraní. 

Ale kdy že se vlastně letadlo objeví? To až v případě, že si ho nějaký z hráčů na serveru koupí v obchodě za peníze. Jedinou smůlou je, že i když si balíček zaplatíte, tak nemáte nikdo jistotu, že dostanete také jeho obsah. Číhat totiž na Vás ze všech stran můžou i další hráči, kteří po balíčku půjdou. Stejně jako vy, tak oni vidí letadlo a můžou si klidně vzít celý Váš obsah, který jste zakoupili - zkrátka Free-to-play hra.

Vyplatí se čekat v dálce se sniperem nebo rychle běžet a vybrat celou bednu? Strategii už necháme na Vás. Níže video o nákladu.
H1Z1 vychází v roce 2014 pro PC a PS4
18.08.2014 09:05:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one