VIDEO: Film Assassin's Creed ve startovním traileru

Film Assassins Creed.png
Premiéra filmu Assassin's Creed je téměř za rohem a Century Fox jakožto vydavatel filmu dnes zveřejnil finální trailer, v něm neuvidíte prakticky nic nového, více méně jde o záběry, které se k nám dostaly poslední měsíce. Rozhodně to ale vypadá na pořádnou asasínskou akci!
#Film Assassin's Creed dostane svou premiéru už 21.12. 2016, bohužel ne u nás. Dočkají se pouze v Americe, Evropa, konkrétně Česká Republika by se měla dočkat také ještě letos, přesně 29.12. 2016, Velká Britálnie až po novém roce. 

Oficiální popis: Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa. Zdroj: CinemArt CZ11.12.2016 15:08:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one