VIDEO: EA detailně představuje novou mapu Giant’s Shadow pro Battlefield 1

BF1.png
EA už před samotném vydání akčního Battlefieldu 1 slibovali, že v průběhu prosince se dočkáme ještě jedná mapy. Jmenuje se Gaint's Shadow a zavede nás do boje k řece Selle, píše se rok 1918. Blížící se aktualizace však přinese ještě jednu novinku, více v článku.
Nová mapa v případě multiplayerových stříleček od DICE vždycky potěší, při vydání jich vždy dostaneme pouze několik, rychle se ohrajou a začnou nudit. Naštěstí to vypadá, že DICE pomalu přidá další mapy a to zdarma. Mezi první nové mapy patří právě Gaint's Shadow. 

V očekávané aktualizaci však nepřijde pouze nová mapa, opraví se další chyby (a že jich je dost) a DICE potěší především classu Scout, která dostane jednu novou zbraň, a sniper to není. V přiloženém videu můžete vidět samostříl, který vystřelí dva granáty, i tato zbraň se zřídka objevovala už právě v první světové válce. Tvůrci tak chtějí trošku vyrovnat síly — přeci jen byl Scout trochu ochuzen oproti jiným.

Gaint's Shadow dorazí do #Battlefield 1 už 13.12. 2016 pro hráče, kteří si hru buď předobjednali nebo vlastní seasson pass. Zbytek hráčů mapu dostane 20.12. 2016. 08.12.2016 22:53:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one