VIDEO: Detailní pohled na Pure Farming 17: The Simulator

Pure Faming 17.png
Techland 2. srpna oznámili další díl svého simulatoru Pure Faming The Simulator. Na první trailer jsme ale museli čekat do Gamescomu, ten ale moc neprozradil. Plnohodnotné představení se koná až nyní. Známe detaily, co nás ve hře čeká, kde se vše odehrává a další zajímavosti.
Hlavní konkurent Farming Simulator 2017 se moc nepředvedl, stejně jak říká naše i jiná komunita hráčů, jde o naprosto stejný díl jako v roce 2015, jen s několika málo změnami. Na tohle se každý může vyprdnout. Ještě, že je tady polský Techland, který právě blíže představil slibně vypadající #Pure Farming 17: The Simulator

Ten nabídne až 4 různá místa po celé planetě, přesněji farmění v Evropě, Asii, Severní Americe nebo Jížní Americe. K dispozici bude asi 70 plně licencovaných strojů, které bude nutno udžovat v kondici, kdykoliv Vám totiž na stroji může něco odejít, údržba tak bude jedním z prvků k efektivitě.
1.jpg
2.jpg
  
Hra nabídne volné pohybování po krajinách, na kterou dohlížejí například grafici, kteří pracovali na Dying Light. Hra Vás samozřejmě požene směrem kupředu, jen ať se farmí, dostaneme spousty úkolů, s kterými nám budou moct pomoct buď další 3 online hráči díky co-opu nebo NPC zaměstnanci. Ti Vám například můžou pomoci s budováním farmy, ta půjde pěkně zvětšovat.

Níže uniklé obrázky z dema, kde je krásně vidět, jak s postavou můžeme sandboxově pohybovat.

#Pure Farming 17 vyjde začátkem roku 2017. 
   
Pure-Farming-17-The-Simulator-Gamescom-Simulatortipps5.jpg
2.jpg
   
Tady už nejnovější full trailer.25.08.2016 21:09:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one