VIDEO: Byl Spider-man na PS4 downgradován?

Spider Man.png
Spider-man byl jednoznačně jedním z nejočekávanějších titulů Sony pro letošní, maximálně příští rok. Oznámen však byl už na minulé E3 2016, po té jsme o něm dlouhý rok, až do E3 2017 neslyšeli a neviděli. Teď když se podíváme na oba trailery, můžeme posoudit, zda-li byl downgrade.
Je to tak téměř s každou hrou, oznámení přijde ve velkém stylu, grafická stránka vyšperkovná do detailu, to samé možnosti či samotné fyzika hry. Jenže po vydání hra zdaleko nevypadá tak, jak byla prezentována a to hlavně během veletrhu E3. Stejný problém se nyní týká prozatím slibně vypadajícího #Spider-Mana pro PS4. K dispozici jsou prozatím pouze dvě videa, jedno z roku 2016, druhé přesně o rok později z E3 2017. Je možné, že byl pavoučí muž downgradován? Podle jistého autora videa, Cyru1 na YouTube, ano. 

Nám to však jako downgrade nepřijde, scény jsou trošku jiné a tak není možné měřit něco, co vlastně nejde. No posuďte sami, třeba budete mít stejný názor jako lidi ohledně downgradu.

A co se týče studio Insomniac, ty si ihned k tomuto nařčení vyjádřili, "Absolutně odmítáme, že by jsme hru downgradovali."16.07.2017 19:33:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one