VIDEO: Alien: Isolation - 5 minut ze hry + info

Alien.png
Zahraniční magazín Eurogamer natočil 5 minut z očekávané a nedavno ohlášené hry Alien: Isolation 5 minut ze hry. Mění se zde ale žánr, již nebudeme střílet desítky vetřelců najednou, hra se snaží přiblížit stylu Outlast nebo Amnesia, čtěte více + 5 minut gameplay.
Hra se až na podobný název s minulým dílem od SEGY - #Colonial Marines absolutně nepodobá. Alien: Isolation již včera tvůrci oznámili a aby upřesnili všechny nejasnosti, které internetem kolují, tak zodpověděli několik otázek a připravili menší info, co vlastně od Isolation čekat.

Jako první stojí upřesnit to, že se určitě nebudeme střílet celou hru mezi vetřelci, na celé palubě ve vesmíru totiž bude pouze jediný Alien, i ten Vám hru ale dost znepříjemní. Nebude nascriptovaný a každý jeho krok bude záležet na tom, co vy uděláte, trochu to zde přirovnám k úspěšnému #Outlastu, kde jste nebojovali, jen se dobře kryli nebo utekli.

Děj se bude odehrávat na lodi, kterou jste mohli vidět ve starém filmu o vetřelcích v roce 1979, to znamená, že to bude zastaralé co se týče okolí, žádné FULL HD monitory, DVDčka atd, vše by se mělo podobat filmu přes desítky let. Isolation by měl nabídnout skvělou grafiku a atmosféru pravého hororu, více se už můžete podívat ve videu, který natočil zahraniční Eurogamer.net.

#Alien: Isolation vychází někdy v roce 2014 pro PC, PS4, XO, PS3 a X360.
08.01.2014 15:05:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one