VIDEO: 12 minut z Dying Light

d1.png
Dnes se z ničeho nic objevilo 12 minut z ambiciocní parkourové hry Dying Light. Video ukáže mise, možnosti v otevřeném světě, hordy zombies a především hodně dobře vymodelované prostředí včetně prvků Dead Island a Mirrors Edge.


#Dying Light jsme Vám několikrát psali a to pouze v dobrém, tím budem i pokračovat. Tvůrci serie #Dead Island totiž tvoří hru, která tady svým zbůsobem ještě nebyla. Hra o přežití v otevřeném světě, kde hlavní hrdinové jsou zkušení parkouristé mezi hordami zombies. 

Trailer nebo screeny ze hry můžete vidět zde

Záběry, které uvidíte jsou z ranné ALPHA verze, kterou zkoušejí zatím pouze tvůrci hry, ovšem už ted je ve hře vidět obrovská kvalita i co se týče okolí. Lokality vypadjí jak z jiho amerických vesnic, kde je na denním pořádku chudoba a sotva stojící domy. Ty Vám ale pomůžou k přežití, protože bude jen na Vás, zdali se postavíte hordě zombies, nebo je proběhnete nebo oběhnete.

Hra se samozřejmě bude podobat i Dead Islandu, stejně totiž jako v #Riptide na Vás budou pořvávat lidé, kteří chtějí pomoct nebo Vám nabídnout nějaký obchod se zbraněmi, jídlem či léky. I na tyto lidi se můžete vyprdout a radši se někam schovat, i když nikdy nevíte, co Vám nabídnou jako odměnu za pomoc. Zde bude ale lehčí změna od posledního Dead Islandu, všechny dveře otevřít nepůjde a vyrazit také ne, musíte najít jinou cestu, jako například ve videu, kde vylezete na sloup a skočíte do baráku.

#Dying Light vychází v průběhu roku 2014 pro PC, PS4, XONE, PS3 a X360.

Tady už 12 minut ze hry
16.08.2013 14:41:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one