Loading

Středa - 24.2. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Techno.jpg
Konečně něco o postapokalyptickém The Technomancer. V novém traileru uvidíte, že "život na marsu" není jednoduchý, všude samé nepokoje, bitky o vodu, které je zde hodně málo. Všemu by měl pomoct právě náš Technomancer.
Pátek - 19.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Konečně je to tady, otevřená beta verze The Division je od 13:00 spuštěna naprosto každému, kdo si j chce odzkoušet. Od včera však můžete hrát všichni, co máte Xbox One. Celá beta končí už v neděli ve 22:00. Podívejte také na doprovodný gameplay trailer.
Středa - 17.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Už za několik dnů, vyjde očekávané Far Cry: Primal společně s dobou kamennou od Ubisoftu. Vývojáři nahráli několik videí, kde radí, jak přežít v nebezpečném světě Primal. Dozvíte se například bojovat proti zvěři nebo jak využít sílu ohně. Série videí v článku.
Pondělí - 15.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Reboot HITMANa se právě nachází v uzavření beta verzi, kterou si mohlo vyzkoušet jen uzký počet lidí. Naštěstí se klasicky našel někdo, kdo vše zaznamenal. Podívejte na dlouhých 40 minut z beta verze. 
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Walking Dead Michonne.png
Očekávané pokračování epizodické adventury The Walking Dead, s podtitulem Michonne se jasně blíží. Podívejte na prvních 5 minut z první epizody, kde Michonne hledá nové a základní věci a další přeživší. Známa datum vydání i dalších epizod.
Neděle - 14.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DAYZ.png
DAYZ je ve vývoji dlouhé roky a že by se nějak blížilo k finálnímu vydání to tedy zatím nevypadá. Každopádně tu máme první ukázku z DAYZ na novém enginu. Na první pohled nic velkého nepoznáte, přesto se toho dost změnilo, včetně výkonu hry.
Sobota - 13.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Před pár dny jsme se dozvěděli oficiálně o PC verzi, která přijde společně s tou Xbox One už za 2 měsíce. Uživatelský profil Xbox On se na YouTube dostal k několika minutovým záběrům ze hry, konkrétně uvidíte dlouhých 7 minut záběrů z Xbox One verze.
Čtvrtek 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Až do dnes jsme tu měli sice hodně záběrů ze hry, přesto všechny z jedné a té samé lokace, kterou jste si mohli mimochodem vyzkoušet také vy v uzavřené bety verzi - a ještě budete moct od 18.2. Dnes tu ale máme sestříhaný přechod další misí přímo od vývojáře Ubisoftu.
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal od Ubisoftu se pomalu blíží, vychází už za méně než 14 dní. Tady je vše, co potřebujete vědět, od lovu zvěře, ochočení nebo boji či craftingu. Video ukáže také několik nových záběrů, například uvidíte další, novou zbraň na dálku.
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bliizard.png
Dnes je to přesně 25 let, kdy Blizzard oficiálně začal. K tomuto slavnému výročí, pro nás také připravili skvělý trailer. Pojďme si shrnout, co pro nás Blizzard udělal, jaké revoluční hry přinesl a jaké hry by do dalších let mohl vydat.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one