Loading

Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft dnes poskytl nové video, které nás dokonale seznámí s beta testem, který mimochodem začíná na Xbox One už zítra. Video Vám ukáže něco ze singleplayeru, ale také co-opu, uvidíte rozlehlou mapu nebo crafting.
Středa - 27.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal se pomalu blíží svému vydání, není tak divu, že zde máme další video, tentokrát 10 minut z úvodu. Pokud opravdu plánujete vychutnat si další díl série, doporučujeme nekoukat. První minuty prozradí, jak se bojuje se zvěří nebo jak se craftí.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Planet Coaster.png
V novém vývojářském deníčku se objevily nové záběry ze hry. Ve videu můžeme vidět, jak jednoduché bude stavění zábavních parků. Dozvěděli jsme se ale také to, že bude možné naše jedinečné atrakce sdílet s ostatními lidmi.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Homefront 2.png
Před několika hodinami se na oficiálním kanále Homefront na YouTube objevil nový příběhový trailer. O několik hodin později přispěchal také zahraniční eurogamer s dlouhými 12 minutami z online co-operace, která nyní vchází do uzavřeného beta testu.
Pondělí - 25.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokemon.png
Jedna z největších značek, Pokémon dnes slaví velkých 20 let svého působení. Připomíná to také parádní trailer, s kterým se zároveň spouští stránka www.Pokemon20.com. Pojďme společně zavzpomínat na Pokémony, a co nám v herním průmyslu z Poke chybí?
Čtvrtek - 21.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Paragon.png
MOBA sci-fi Paragon od Epic Games se ukazuje v novém videu, kde zároveň představuje další 4 postavy. Už jsme se lekli, že hra nabídne pouze 5 hratelných postav. Video Vám trošku přiblíží, co každá z nich nabídne + udělejte kontrolu emailů, choděj pozvánky do bety.
Středa - 20.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft před několika hodinami zveřejnili další skvělý trailer, zaměřený na příběh. V něm už neuvidíte poklidný život kmenů a zvířat, ale krutý a brutální život, plný mučení, vražd a krve. 
Úterý - 19.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft nečekaně nabídl další skvělá videa z The Division. Tentokrát nejde o nic konkrétně ze hry či jiné informace. Dnes se podíváme na live akční filmečky, které jasně ukazují, jaký svět nás v The Division čeká a jak důležitý je tým agentů.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
BETA verze The Division běží na plné obrátky, jde o dost sledovanou hru a nás potěší každá nová minuta ze hry. Teď tu máme více jak 50 dlouhých minut. Vše je zaznamenáno z Xbox One verze. Ukázka na nás působí dost chaoticky.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Cave.png
Dnes se na stránkách Ubisoftu, v podrubrice Far Cry: Primal objevila dost zajímavá soutěž. Myslíte, že máte na to přežít v jeskyni daleko v horách? Pojďte si o soutěži přečíst více + je k dispozici promo video.
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one