Loading

Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.jpg
Na právě probíhajícím festivalu od PCGAMER se objevily konečně záběry z Rising Storm 2: Vietnam. Jde tak o první gameplay záběry od E3 2015, kde toho ale tvůrci moc neřekli. Přesto něco málo známe, mrkněte na první informace a gameplay video.
Pátek - 4.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DirectX 12.0.png
Nový doplněk DirectX 12.0 dorazil společně a exkluzivně s Windows 10, na jiném operačním systému si jej zkrátka nevyzkoušíte. Nové video od Microsoftu ukazuje jeho přednosti, kde porovnává se starším, přesto nejčastěji dnes využívaným DirectX 11.0
Středa - 2.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock Holmese The Devil's Daughter.png
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter se konečně ukazuje na prvních záběrech ze hry, jde tedy bohužel pouze o cinematic trailer, přesto ale velmi podařený. Trailer také prozrazuje, kdy hra oficiálně vyjde na všechny hlavní platformy.
Úterý - 1.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Resident Evil Umbrella Corps.png
Capcom koncem minulého roku představil nový přírůstek do rodiny Resident Evil. Jmenuje se Umbrealla Corps, dnes můžeme vidět po dlouhé době vidět nové záběry ze hry. Přesněji z čerstvě oznámeného módu multi-mission, detaily v článku.
Pondělí - 29.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft a NVIDIA opět nabízejí o něco hezčí zážitek ze hry. Pokud vlastníte novější grafickou kartu od NVIDIA, budete si moct zapnout následující efekty. Video Vám vše detailně ukáže. Něco podobného jsme mohli vidět také u Assassin's Creed nebo Rainbow Six.
Pátek - 26.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
alien vs predator.png
Alien i Predator toho mají hodně za sebou, viděli jsme je v hrách, filmech spolu i zvlášť a teď je mimo jiné uvidíme také v bojovce Mortal Kombat X. IGN pro nás natočili gameplay záběry, jak takový, už dobře známý fight bude vypadat. 
Pátek - 26.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTAV.png
Grand Theft Auto: V má stovky různých módů, mezi kterými samozřejmně nechybí ani motivy na Star Wars. Najdete jich již desítky různých. Některé přidají jen oblečení, jiné i obrovské lodě či roboty. Jak by ale vypadal takový Trevor jako Stormtrooper?
Čtvrtek - 25.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal už vyšlo na konzole PlayStation 4 a Xbox One, bohužel PC verze dorazí později včetně ochrany Denuvo. Pokud se ale nemůžete dočkat, máme pro Vás dlouhou podívanou, kanál MassiveG nabídl dlouhých 5 hodin záběrů.
Středa - 24.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
The Division se ukazuje v dalším traileru, tentokrát se tvůrci vůbec po prvé zaměřili pouze na PC verzi, která samozře disponuje lepšími efekty než v případě konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Podívejte na tu krásu ve vysokém rozlišení při 60fps.
Středa - 24.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
A zprávy ohledně The Division stále nekončí, na YouTube se díky serveru IGN dostalo skoro půl hodinové video, kde hráči mají již 25 level, a že je to znát, damage i přes 25.000 je už silný kalibr. Podívejte na zcela nové záběry ve vysokém rozlišení.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one