Loading

Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
Už jsme Vám několik videí ohledně beta testu Homefront: The Revolution ukazovali, dnes tu ale máme něco trošku delšího. Autor videa natočil dlouhých 30 minut, kde ukazuje prakticky vše, co v uzavřené beta verzi najdeme - včetně častých bugů.
Neděle - 7.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Battalion 1944, fps z 2. světové války se stalo celkem sledovanou hrou. Před několika dny studio Bulkhead oznámili svoji novou hru, kde vyžadovali peníze na vývoj, přesněji 100.000 Liber. Ty se vybraly za pár dní a díky vysokému zájmu, hra vyjde také na konzole současné generace.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Kallari Paragon.png
Epic Games představují dalšího, hodně zajímavýho hrdinu. Jmenuje se Kallari a je expertem na stealth. Jaké jsou však jeho přednosti? V novém videu to všechno uvidíte, Kallari se umí zneviditelnit nebo skákat tak akrobaticky, že Vás nikdo nedostane.
Pátek - 5.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Homefront 2.png
Homefront: The Revolution má pár měsíců před vydáním. Vývojáři tak ukazují další gameplay záběry z uzavřené beta verze na Xbox One. Video minimálně ukazuje, jak vysoko se dotáhnou FPS na XONE. Vidět jsou časté propady.
Čtvrtek - 4.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
gtav.jpg
Móderům se povedl další skvělý kousek, tenkrát si došlápli na The Last of Us a Grand Theft Auto: V, které spojili do jednoho, vlastně dali mapu z TLOU do GTA V. Jak to dopadlo? Podívejte se sami, popřípadě si mód stáhněte a vyzkoušejte, samozřejmně zdarma.
Čtvrtek - 4.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mirrors Edge Catalyst.jpg
Hlavní hrdinka druhého dílu Faith se ukazuje v novém příběhovém traileru, který vypadá akčnější, než jsme si mysleli. Rozpadlé budovy, hodně výbuchů, dost hádek mezi hlavními postavami, to je Mirror's Edge: Catalyst. DICE také láká do uzavřené beta verze.
Čtvrtek - 4.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
O The Division toho víme prakticky už dost. Ovšem strom dovedností ještě nějak detailně představen nebyl. Vyzkoušet jsme si jej mohli například v alpha či beta testu, který ale 2.2. 2016 skončil. Mrkněte se na video, které Vás naučí ovládat nové dovednosti.
Středa - 3.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Autor videa Wolfboy natáčel The Division u jednoho místa celých 24 hodin. Chtěl tak všem ukázat, jak povedeně se ve hře mění počasí. Celých 24 hodin přetočil tak, aby se vešly do jedné minuty. Podívejte na výsledek, je uctyhodný!
Sobota - 30.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Podobně jako u skoro každé hry, tak u The Division se porovnává grafická stránka hry. V dnešním videu se porovnají všechny plánované platformy, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jaká je podle Vás nejlépe vypadající verze, a jak se Vám The Division líbí?
Čtvrtek - 28.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
Těšíte se na nové dobrodružství s Larou Croft v Rise of the Tomb Raider, které vychází už zítra na PC? Potom Vás v případě, že máte kartu NVIDIA potěšíme ještě o něco více, než hráče s AMD. Efekty pro GeForce karty dostanou lepší grafické efekty.
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one