Dying Light 2.jpg
Úterý - 11.6. 2019            Jakub Hergesell

Po nedělním traileru z vystoupení Microsoftu se na E3 2019 objevil i gameplay trailer parkourovky Dying Light 2. Ten představil vydavatel hry, Square Enix. Dying Light 2 vychází na jaře 2020.
Darsiders.jpg
Úterý - 11.6. 2019             Jakub Hergesell

Před pár dny oznámená diablovka Darksiders Genesis se na E3 2019 předvedla rovnou ve skoro půl hodinovém vývojářském demu. Podívejte na první gameplay záběry.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Úterý - 11.6. 2019            Jakub Hergesell

Jednu z nejočekávanějších her E3 2019, Star Wars Jedi: Fallen Order jsme sice už viděli při vystoupení EA, přesto se objevil ještě trailer při konferenci Microsoftu. 
Vampire Bloodlines 2.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Paradox Interactive ukázalo vůbec první gameplay záběry z Vampire: The Masquarade Bloodlines 2. Dočkáme se po téměř pátnácti lety pořádného pokračování? Známe i přibližné datum vydání.
Halo Infinite.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Po téměř roce nám Microsoft ukázal nový trailer z Halo Infinite. Bohužel jsme se nedočkali gameplay záběrů, ale velmi emotivního cinematic traileru. Hra vyjde současně s novým Xboxem příští rok.
DOOM Eternal.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Očekávané gameplay záběry z DOOM Eternal jsou konečně tady. Mimo čtyř minutových gameplay záběrů jsme se dočkali data vydání. DOOM Eternal vyjde letos, 22.11. 2019.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Sobota - 8.6. 2019            Jakub Hergesell

Konečně jsme se po letech dočkali prvních, opravdových gameplay záběrů ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Mladý účeň Jedi se ukázal v plné parádě, známe detaily o hře + vše podstatné.
Ghost Recon Breakpoint.jpg
Sobota - 8.6. 2019              Jakub Hergesell

Ještě před zahájením E3 2019 Ubisoft poskytl další gameplay trailer očekávané taktické akce Ghost Recon: Breakpoint. Vypadá naprosto parádně! Hra vychází už 4.10. 2019.
Minecraft AR.jpg
Středa - 5.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Studio Mojang stojící za nejprodávanější hrou v historii se podívalo na vývojářskou akci WWDC 2019, kde odprezentovali čtyři minuty z AR mobilní hry Minecraft Earth. Vypadá opravdu dobře.
Death Stranding.jpg
Středa - 5.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Kojima Production před týdnem zveřejnilo naprosto perfektní a emotivní osmi minutový trailer Death Stranding, bohužel byl pouze v anglickém jazyce, PlayStation nyní vydal i CZ verzi. 
Crash Team Racing Nitro Fueled.jpg
Sobota - 1.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Crash a jeho "přátelé" už pomalu usedají do vozítek a připrvují se na vydání pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Ve článku nových 15 minut záběrů včetně split-screenu.
This Land is My Land.jpg
Čtvrtek - 30.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

GameLabs studio zvěřejnilo další trailer s novými záběry. Ty opět nevypadají tak, že by měly nahradit chybějící PC verzi Red Dead Redemption 2, přesto hra nevypadá špatně.
Death Stranding.jpg
Středa - 29.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Konečně, konečně po několika letech od oznámení Death Stranding si můžeme všichni udělat obrázek o tom, co to vlastně bude zač. Kojima ukázal hned osmi minutový gameplay.
Death Stranding.jpg
Pondělí - 27.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Death Stranding od Kojima Production je i po 3 letech stále velkým tajemstvím, nikdo neví co o hry vlastně očekávat a moc tomu nepomáhá ani nejnovější teaser trailer.
Nioh 2.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Je to skoro rok, co studio Team Ninja oznámilo pokračování úspěšné hardcore RPG hry Nioh. Téměř rok se neobjevilo snad nic, každopádně se dnes můžeme podívat na nový trailer.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one