Loading

The Sinking City.jpg
Pátek - 1.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Po kratší odmlce se opět ozvalo studio Frogwars se svou připravovanou detektivkou The Sinking City. Nejnovější trailer nám ukáže dalších spousty doposud neviděných záběrů.
World War Z.jpg
Úterý - 26.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Už jen něco přes měsíc a dočkáme se dlouho očekávané survival hry World War Z. Ta se dnes předvádí v dalším skvělém gameplay traileru. Hra vychází už 16.4. 2019 na všechny hlavní platformy.
The Occupation.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Malý vývojářský tým White Paper Games před pár dny oznámil a představil svoji stealth hru, k dispozici byl pouze kratší teaser, teď už tu máme rovnou deseti minutové gameplay záběry.
Far Cry New Dawn.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jedno delší porovnání jsme tu měli už v polovině prosince, teď tu máme další video, které ukazuje jak hodně se změnilo Hope County po apokalypse. Ve článku 4 minutový gameplay.
Anthem.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Sci-fi akce Anthem od BioWare je skoro venku, zatím co předplatitelé služby EA/Origin Access si zahrají už 15.2., běžní hráči až 22.2. 2019. Ve článku startovní gameplay trailer.
World War Z.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

World War Z mimo singleplayerové části nabídne také tu multiplayerovou. Tvůrci ji právě možná vůbec poprvé představili skrze trailer. Nám se však zdá zcela zbytečná, nevypadá vůbec "dobře".
Metro Exodus.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Že jste dodnes viděli dost z Metro: Exodus? Pravda, videí v posledních týdnech vyšlo mnoho, tomuto traileru se však nemůžou rovnat. Mrkněte na naprosto úžasný trailer "Arťomovy noční můry".
Chernobylite.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před dvěma dny nám studio The Farm 51 (tvůrci Get Even) ukázalo vůbec první teaser trailer z hororu Chernobylite, dnes tu máme konečně první plnohodnotný trailer. Návrat do Černobylu už brzy.
Assassins Creed 3.jpg
Středa - 6.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Remasterovaná verze Assassin's Creed 3 z roku 2012 se pomalu blíží, Ubisoft právě oznámil, že dorazí v plné parádě už 29.3. 2019 pro všechny hlavní platformy včetně PC verze. V článku trailer.
Days Gone.jpg
Úterý - 5.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Zatím co nám posledně tvůrci ukázali gameplay trailer věnovaný motorce, její modifikaci a údržbě, dnes tu máme video o tom, jaké nebezpečí na nás čeká a jak efektivně přežít.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one