TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21
Čtvrtek - 18.9. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
mgsv.jpg
TGS  2014 ukazuje samé skvělé ukázky z her, dostalo se i na velmi očekávanou hru roku 2015, Metal Gear Solid: V, který vyjde také pro PC! Podívejte na 20 minut nových záběrů ze hry. Vidět také můžeme pokročilou destrukci, vše se odehráva na konzoli PlayStation 4.
Čtvrtek - 18.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fantasy.jpg
Obrovská série Final Fantasy ukazuje vůbec první Trailer ze hry. Zveřejněný trailer byl na TGS 2014. Dobrou zprávou však je, že záběry jsou stále z alpha verze a dočkáme se testovací demo verze už 20.3. 2015.
Čtvrtek - 18.9. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
pt.jpg
Podívejte se na úplně nové záběry z nového Silent Hills (P.T.) z letošního TGS 2014. Vše bylo nahráno na konzoli PlayStation 4 a jak to vypadá? Opravdu hrůzostrašně. Atmosféra i grafika jsou naprosto parádní, posuďte sami.
Úterý - 16.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
shadow 2.jpg
Hrané filmečky pro větší hry se stávají oblíbenou součástí marketingu, tentokrát můžeme vidět jeden ze světa Pána Prstenů, hry Middle-Earth: Shadow of Mordor. Má více než 7 minut a rozhodně vypadá úžasně, vystihli dokonce i jeden zajímavý efekt, víte jaký?
Úterý - 16.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
kombat.jpg
Představte si ten pocit, že nastoupíte do výtahu a tam je magor, co si hraje na Sub-Zera, co uděláte? Nejspíše nic, budete se snažit ignorovat, ovšem až do chvíle, kdy zjistíte, že z výtahu není úniku a on na Vás zaútočí, podívejte na reakce lidí z výtahu.
Pondělí - 15.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
Těšíte se a nemůžete se dočkat na tuhle skvěle vypadající TPS akci ze světa Pána Prstenů? Tak pro Vás máme více než 1 hodinu čistého gameplay videa, postaral se o to herní server GamesSpot.com a vidět můžete skoro začátek hry, bojový dobře udělaný systém a další.
Pátek - 12.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.png
Konečně, je tady to, na co jsme všichni dlouho čekali. Rockstar právě vydal zcela nový trailer PS4 verze, kde oznámil také datum vydání. Zatím co PlayStation 4 a Xbox One verze vyjdou ještě letos, PC platforma bohužel až v roce 2015, mrkněte na detaily.
Pátek - 12.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
acu.png
Kreativné ředitel Alex Amancio nás provází společně s kolegou v coopu misí jmenující se The Heist z Assassin's Creed: Unity. V misi musíte být "neviditelní", nikdo Vás nesmí odhalit, všechny vraždy musejí být potichu, cestou sesbíráte také artefakty a potichu uniknout.
Čtvrtek - 11.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
fifa15.jpg
Oslavy neodmyslitelně patří do světa fotbalu a jinak tomu samozřejmě nebude ani v nové FIFA 15. Přibylo něco nového od minulého ročníku a EA SPORTS Vám v gameplay traileru ukáží, jak takové oslavy dělat. Vyzkoušet si je můžete také v demo verzi.
Čtvrtek - 11.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
revelarions 2.jpg
Tvůrci prozradili, že Residen Evil: Revelations 2 bude na kapitoly, dnes, ve vůbec prvním videu z RE: Revelations 2 můžeme vidět hlavní postavu ženy, jak se probudí v opravdu hnusném a zakrváceném vězení s podivným náramkem na ruce. Zbytek už necháme zhlédnout Vás.
Úterý - 9.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
dw.jpg
IGN měli tu šanci, zkusit si připravované sci-fi Call of Duty: Advanced Warfare a její novou mapu Retreat. Vše se bude odehrávat v Čínském luxusním hotelu, bohužel však nevidíme přestřelky, ale jen procházku po mapě, nás by docela zajímala destrukce celého objektu.
Neděle - 7.9. 2014          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
firewatchd.jpg
Před několika dny jsme Vás informovali o připravované adventuře FireWatch, na které pracují tvůrci parádní série, adventury, The Walking Dead. Nás především zaujaly pohyby hlavní postavy, dnes můžeme vidět vývojářské demo v pohybu, mrkněte na více než 25 minut ze hry.
Pátek - 5.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dedtiny.jpg
Destiny má těsně před vydáním a tak není divu, že probíhá opravdu kvalitní marketing, tentokrát v podobě hraného filmečku, který se opravdu povedl. Režíroval ho Joseph Kosinski, který režíroval například skvělý film Tron Legacy. 
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
swat.jpg
Tak tohle se jen tak asi nestává. Hrajete Counter Strike: Global Offensive a tom Vám v přímem přenose, kdy Vás vidí lidé na twitch.tv přepadne jednotka volající SWAT. Asi žádné milé překvapení, podle odpovědi SWAT nešlo o vtip. Podívejte na video.
Středa - 3.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
middle.png
Do světa Pána Prstenů se podíváme už za měsíc a tak není divu, že se můžeme podívat na další záběry ze hry, tentokrát se podíváme na dlouhých 24 minut ze hry, kde se hlavní hrdina utká s hnusnými skřety a ukáže své schopnosti.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one