Pátek - 9.1. 2015       SPUSTIT »
battlefield hardline.png
Nově zveřejněné video na Facebooku ze stránky Battlefield pro Českou Republiku ukazuje video a příběh singleplayerové části, kde půjdem jako policista po teroristech. Video je s českými titulky, takže Vám nic neunikne. EA slibuje, že PC verze nabídne 100% české titulky.
Pátek - 9.1. 2015       SPUSTIT »
DAYZ.png
Na internetu se neustále objevují filmečky z áčkových her, ovšem jen málo kdy opravdu zaujmou. Tenhle, že světa zaujal nás i samotného autora DAYZ, Deana Halla. Video jasně poukazuje na to, jak je svět v DAYZ opravdu nevyzpytatelný. Je dobré, se ve hře kamarádi s cizíma?
Čtvrtek - 8.1. 2015       SPUSTIT »
h1z1.png
Po delší době se podíváme také na asi zatím největšího konkurenta DAYZ, H1Z1. Tenhle free-to-play model hlásí, že už za pár dní se dočkáme early access verze, která vyjde na Steamu. Víme kolik bude stát a kdy by eventuélně mohla vyjít plná hra + samozřejmě 12 minut z aktualizované verze.
Pátek - 2.1. 2015      Spustit »
tetris.png
Člověk by si skoro řekl, co se dá zkazit na hře Tetris. A heleme se, Ubisoft pokazil co snad jen mohl. Hra se občas nezapne, ovšem když už se zapne, tak tahle v uvozovkách "jednoduchá hra" má neustále zamrzání nebo padání hry. Nás ovšem pobavilo neustálé klesání FPS během hraní.
Středa - 24.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dying light.png
Techland na svůj oficiální kanál YouTube uploadnul video, které otestuje Váš skill přežití ve hře Dying Light, co by jste udělali, spíše bojovali, nebo radši nepříjemnou sešlost s bandity a zombies obešli? To už je na Vás v klikacím videu v článku.
Pondělí - 22.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
snow gtav.png
Podívejte, jak vypadá koulovaná v Grand Theft Auto: V + uvidíte oblečení a klasicky srandu v zasněženém Los Santos. Největší srandu ale samozřejmě zažijete ve hře GTA: Online, kde je nyní koulovaná hlavní, přední zábavou, podívejte na video.
Čtvrtek - 18.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
life is strange.jpg
Po dlouhých měsích se konečně ukázalo něco nového z Life is Strange, na které pracují tvůrci Remember Me. V novém traileru uvidíte, o co vlastně půjde a jak si tvůrci představují schopnost "vidění do minulosti". Dvě mladé slečny se snaží vyšetřit vraždu.
Úterý - 16.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dying light.png
Že Vás překvapily nedavno HW požadavky pro zombie hru Dying Light a připadaly Vám vysoké? Není divu, hra vypadá opravdu parádně a její ultra vizuál si na 1440p užíváme. PCGamer.com měl šanci zkusit si necelou půl hodinku ze hry, mrkněte na to.
Pondělí - 15.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
cortana.jpg
Hlasovou, virtuální pomocnici už má kde jaká mobilní zařízení. Tou více známou je například Siri od Applu, která ale nefunguje tak, jak by si asi vývojáři přáli. Microsoft nyní ukazuje, jak bude pracovat inteligentní asistentka jménem Cortana na Windows 10, mrkněte na video.
Sobota - 6.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
uncharted4.jpg
Uncharted je jednoznačně jedna z nejlepších herních sérií, které se podívaly exkluzivně pro PlayStation 4. Unchrated 4 bylo oficiálně oznámeno přesně před rokem, vidět jsme zatím mohli pouze fotku hlavní postavy in-game a jeden jediný trailer. Dnes tu máme 15 minut ze hry.
Pondělí - 1.12. 2014      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dying light.jpg
Těšíte se na tenhle survival parkourovej horor? No aby ne, vždyť vychází už za měsíc pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. IGN.com mělo jedinečnou šanci si plnou hru zkusit jako první, pro nás natočili prvních 15 minut ze hry, tak mrkejte, takhle to vypadá.
Pondělí - 1.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
EmAGON.jpg
Španělský zástupce Sony na oficiálních stránkách PlayStation ukázal vůbec první video z připravované hry Emagon, kterou detailněji představí na The Game Awards 2014 už 6.12. 2014 v Las Vegas. Video nás opravdu nadchlo a vy ho musíte vidět v 1080p.
Pondělí - 1.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
TGA 2014.jpg
Do roku 2012 to bylo VGA, v roce 2013 přejmenované na VGX, to je letošní opět přejmenovaná herní akce TGA 2014, (The Games Awards 2014), která prozradí hned 12 zcela nových titulů, ukáže první gameplay záběry z nejočekávanějších her, z jakých? Pojďme hádat jaké hry to budou.
Neděle - 30.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ravens cry.jpg
Po dlouhé době o sobě dává vědět také pirátský Raven's Cry, který byl odložen na rok 2015. Dnes uvidíme, jak pirátí tráví volní chvíle a nějaký ten záběr z moře + nové informace o naších lodích, které cestou zabereme nebo budeme vlastnoručně opravovat.
Sobota - 29.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
xbox one.jpg
Dnes, po dlouhých měsích jsme brouzdali po internetu, až jsme došli k E3 2013, kde Microsoft oficiálně představil svůj Xbox One, lidé na oficiálním videu byli opravdu zklamaní, z publika se šířilo bučení až po hlášku "Xbox Sucks", jenže v tomhle videu to bylo tak trochu jinak, mrkněte na to.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one