Loading

Čtvrtek - 26.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Tvůrci z Ubisoftu stále o Ghost Recon: Wildlands mlčí ani neukazují žádné materiály. Dnes tu však po dlouhé době máme nové záběry v gameplay traileru, který ukáže, jak to v drsné Bolívii chodí, možná můžeme vidět také hlavního záporáka. Kdy uvidíme pořádné demo?
Středa - 25.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mirrors Edge Catalyst.jpg
Parkourovka Mirror's Edge: Catalyst od DICE vychází už za necelých 14 dnů, sice je to "už", za 14 dnů, přesto vyšel launch trailer, který je zároveň nejlepším trailerm, který hra za celou tu dobu dostala, tedy podle nás, trochu nás i zamrazilo.
Úterý - 24.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Valentino Rossi The Game.png
Už před několika týdny jsme Vám představovali hru na počest slavného a úspěšného závodníka Valentino Rossiho, který ve své kariéře nejen, že jezdí profesionálně na motocyklu, jeho kariera zažila také rally a další parádičky. To vše v jednom díle od Milestone, podívejte na první gameplay.
Středa - 25.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Unreal Tournament.png
Stále vyvíjený free-to-play Unreal Tournament od Epic Games se po dlouhých měsících rozrostl o konečně další mapu. Jmenuje se Underland a tohle video Vám ji představí v několika záběrech. V tyto chvíle by již měla být k dispozici všem hráčům. Video v článku.
Neděle - 22.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Před několika dny vydavatelství Warner Bros Gaming oznámili remaster prvních dvou dílů Batman: Arkham City a Batman: Arkham Asylum, dozvěděli jsme se, že hlavním krokem bude přechod na jiný engine - Unreal Engine 4. Podívejte na porovnání staré a nové verze hry.
Sobota - 21.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Elder Scrolls Legends.png
Bethesda už nějakou dobu pracuje na karetní hře The Elder Scrolls: Legends. Vidět jsme mohli až do dnes pouze pár krátkých záběrů ze hry, dnes tu máme ale něco mnohem lepšího, rovnou 40 minut z PAX East 2016. Nevypadá to vůbec špatně, vidět je překvapivě inspirace od konkurence.
Čtvrtek - 19.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Garn Turismo Sport.png
Sony dnes ukázalo parádní gameplay z očekávaného Gran Turismo: Sport, ukázali několik parádních screenů a oznámili datum vydání. Dle očekávání se hry dočkáme ještě letos. Tvůrci tvrdí, že hru s tolika detaily ještě neudělali. Podívejte se na tu parádu sami.
Středa - 18.5. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FFXV.png
Dnes už jsme jedno dobře vypadající video z Final Fantasy XV viděli, byla to ale pouhá ukázka magických soubojů v otevřeném světě. V tomto videu se podíváme do krásných částí fantasy světa. Uvidíte jak nádherně osvětlenou přírodu, tak města či moderní technologie.
Středa - 18.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FFXV.png
Obrovské Final Fantasy XV se pomalu blíží svému vydání. Po dlouhých letech má stanovený datum vydání na září letošního roku. Pořádný marketing by tak mohl pomalu začít, pomoc by mu mohlo také nové video, které ukazuje doposud neviděné záběry z magických soubojů.
Středa - 18.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Zaujal Vás slibně vypadající FPS simulator Escape from Tarkov od Ruských vývojářů? Potom se můžete těšit už dnes ve 20:00 na přímý přenos, kde tvůrců ukážou nějakou tu přestřelku. Co přesně nás čeká nevíme, pouze nás odkázali na live stream dnes ve 20:00. Odkaz v článku.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one