Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Neděle - 6.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu či Shadow Complex) hru oznámili už začátkem minulého měsíce, jenže celý měsíc představovali pouze hlavní hrdiny, je jich pět, ty jsme Vám všechny ukázali. Ale až dnes víme o hře první kousky. Podívejte na gameplay.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
citizen.jpg
Star Citizen je ve vývoji pěkně dlouho, občas se možná i zdá, že se tvůrci pustili do něčeho, co zkrátka nepůjde do končit a když, tak za pekelně velkou dobu. Alpha 2.0 představená, podívejte na gameplay trailer, kde uvidíte ne jen vesmírné lodě, ale také FPS/TPS mód v chodu.
Pátek - 4.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Studio Remedy si s Quantum Break hraje nějaký ten rok, i proto se mimochodem ne a neoznamuje Alan Wake 2. To je ale teď fuk, dnes tu máme další, nový cinematic trailer. Tvůrci jej ukázali na The Game Awards 2015. Prozradili také datum vydání.
Pátek - 4.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
The Game Awards 2015 právě začíná, na veletrhu nechybí Ubisoft, který slíbil první gameplay z Far Cry: Primal. A jak už to bývá u Ubisoftu zvykem, ukáží vždy minimálně 10 minut ze hry, a také, že ano. Podívejte na ten skvost, vypadá to nádherně!
Čtvrtek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
4. Listopadu 2015, Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu) oznámili free-to-play akčňárnu Paragon, o které ale neřekli nic více, než že poběží na Unreal Engine 4 a bude Free-to-play. 3.12. 2015 však byl představen poslední hrdina, jmenuje se Grux a ukazuje se ve videu.
Čtvrtek - 3.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Avengers.png
Před několika dny jsme Vás informovali o hře Avengers, na které pracovalo studio THQ, to ale bylo před několika lety uzavřeno a zkrachovalo. Většina her tak šla do aukce, kde si je rozebrali například Ubisoft, Take-Two nebo Crytek se SEGA. Podívejte, jak mohlo Avengers vypadat.
Pondělí - 30.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battle of Jakku.png
Jedna z věcí, na které EA neustále upozorňovali byla mapa nebo-li boj ve Star Wars: Battlefront o planetu Jakku (Battle of Jakuu). První pořádný gameplay EA slíbili na 30.11. 2015 - 20:00. No a to je právě nyní. Podívejte, EA již rozjelo stream na Twichi.
Sobota - 28.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dart Vader.png
Star Wars hry se za poslední měsíc snad množí. Každou chvíli slyšíme o Battlefrontu, včera Disney oznámili stejnojmenou hru s filmem a dnes tu máme jednu mobilní Galaxy of Heroes. Už podle názvu asi tušíte, co si pod hrou představit. Detaily a odkaz ke stažení v článku.
Středa - 25.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
The Division se po delší době opět ukazuje světu. A konečně jde o nové záběry, i když jsou jen několika sekundové, něco málo asi prozradí. Ubisoft připisuje poznámku, že levelování Vaší postavy zlepší například zbraně a odemkne samozřejmě nové věci.
Úterý - 24.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
Neuplynul snad ani týden a Epic Games představují dalšího hrdinu, tedy v tomto případě opět hrdinku. Jmenuje se Dekker a představuje se nám v novém teaser traileru. Co si o novém hrdinovi myslet? Snad nám to Epic Games brzy prozradí. Zbývá již poslední hrdina jménem Grux.
Úterý - 24.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PlayStation VR.png
Před nějakou dobou byl vytvořen projekt Kitchen, určený přímo pro virtuální realitu PlayStation VR. Je prý tak desivý, že si to nedokážem představit. V dnešním videu se podíváme na reakce lidí, kteří si hororem "prošli". A co je vlastně horor Kitchen zač?
Úterý - 24.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NVIDIA.png
NVIDIA včera zveřejnili video, kde ukazují, jak hodně pomůžou s optimalizací a krásou očekávaného Rainbow Six: Siege. Stejně jako u Assassin's Creed série. NVIDIA pomůže například s grafickou stránkou vyhlazování, výbuchů, nebo-li jejich efektů. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one