Čtvrtek - 2.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Uncharted 4.png
Dnes byl vydán vůbec první gameplay z očekávané exkluzivní hry pro PlayStation 4 - Uncharted 4. Uvidíte naprosto dokonalé záběry, vlastně rovnou celých 15 minut ze hry. Uvidíte například procházku městem, dokud na Vás ale nezačne nepřítel střílet, potom vše začíná, ta destrukce je skvělá!
Úterý - 30.6. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Každý gameplay od EA s DICE může být klidně nějakým způsobem upravovaný nebo dodělávaný. To už se ale nedá říct o vývojářském demu, které si zahrál anonymní hráč na E3 2015 a vše natočil na kameru. Záběry tak samozřejmě nejsou dostatečně kvalitní, ledacos z toho ale vyčteme.
Pondělí - 22.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Techno.jpg
Tvůrci ne moc povedeného rpgéčka Mars: War Logs nebo Bound by Flame se snaží prorazit dalším RPG, tím je Technomancer, který jsme Vám už několikrát ukazovali, ovšem o hře nic nevěděli. Teď tu máme více než 5 minut prvních gameplay záběrů.
Čtvrtek - 25.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FireWatch.jpg
Naposledy jsme Vás o FireWatch informovali někdy ke konci roku 2014, kdy jsme Vám hru vlastně představovali. Jde o krásně vypadající "kreslenou" adventuru, kde chráníte a čistíte les. Hra se stala jednou z očekávaných a dnes ji tu máme v nových záběrech, podívejte.
Úterý - 23.6. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
E3 sice už skončila, vidět jsme mohli dlouhý gameplay ze Star Wars: Battlefront, každopádně Vám doporučujeme zhlédnout také tuhle půl minutovou parádní akci. Po dlouhé době se nám zamlouvá nějaký titul od DICE a EA, poslední Battlefieldy stály tak nějak za prd.
Pondělí - 22.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
E3 je sice za námi, tvůrci s marketingem ale nepřestali, dnes si můžeme prohlédnout celé vývojářské demo z procházejí promrzlého světa. Lara Croft Vám v novém videu ukáže, jak obsadit tábor, jak craftit nebo jak důležité je poslouchat, zda někde kolem nejsou nepřátele, Ti jdou potom lehce vyřídit.
Neděle - 14.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
GTA V jet pack.jpg
Myslím, že naprosto všichni známe Jet Pack, který se objevil po jedné z misí v GTA: San Andreas, stal se jednou z nejvyužívanějších věcí ve hře, díky které jste se dostali kam jste chtěli. Teď se ho snaží do hry přidat módeři, podívejte na první záběry s Jet Packem z GTA V.
Čtvrtek - 11.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Shadow Warrior 2.jpg
Tvůrci minulého dílu, který vyšel před dvěma lety včera na Twitteru ukázali obrázek, který lehce naznačoval možný příchod Shadow Warrior 2. Bohužel nic potvrzené nebylo, tvůrci jen napsali, že je velká šance dalšího dílu. No o pár hodin později zveřejnili první Teaser trailer.
Středa - 10.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
8K res.png
Sice nejde o herní zaměření, obšem jde o velkou věc ohledně rozlišení, které pro dnešní hraní je také důležité. Na YouTube se objevilo vůbec první video v rozlišení 8K, přesněji 4320p. Video se jmenuje Ghost Town a ukáže Vám krásné záběry z neznámé lokace v USA.
Středa - 10.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Hellblade.png
Před několika měsíci jsme Vám představili nový titul Hellblade od tvůrců DmC: Devil My Cry. První ukázka vypadala velmi zajímavě, to samé informace, hře tedy věnujeme pozornost. Dnes se na internetu objevil vůbec první gameplay záběr, který nevypadá absolutně špatně.
Úterý - 9.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
gtav.jpg
Popularita Grand Theft Auto: V stále neupadá a tvoří se další a další fanouškovské filmečky. Dnes tu máme jeden od Studio Corridor Digital, kteří navštívili místa z Los Angeles, které najdeme u v Los Santos a dopadl z toho tenhle skvělý film, kde nechybí přestřelky, jízda autama či na kole.
Pondělí - 1.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
tomb raider.png
Po delší době se o slovo přihlásila také Lara Croft se svým připravovaným Rise of the Tomb Raider. Dnes tedy bohužel uvidíme pouze trailer, každopádně i ten ukáže, jak těžkou cestu Lara v Himalájích bude mít. Všechno promrzlé a zasněžené. Video také připomíná blížící se E3 2015.
Pátek - 29.5. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
everybodys.jpg
První dlouhý trailer sice ukázal svět, ve kterém se budem pohybovat a jakože má být otevřený. Ovšem poslední dobou se dost záhadně vypařuje zmíňka o PC verzi a to i nyní. Tvůrci také k videu doplnili několik zajímavých informací, bude prý hra nuda.
Pátek - 29.5. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
SOMA.jpg
SOMA od tvůrců Amnesie byla představena v roce 2013, od té doby jsme o hře nic moc neslyšeli, jen viděli pár screenů. Dnes tu ale máme konečně gameplay a to hned dlouhý 12 minut. Aby toho nebylo málo, dozvěděli jsme se také datum vydání.
Pátek - 29.5. 2015         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
nhl.jpg
EA pomalu začíná ukazovat letošní NHL, první video je staženo ze snapchatu, z oficiálního účtu EA. první video se zaměřilo na fanoušky, kde nechybějí velmi dobře vymodelovaní lidé, ale i různí maskoti. Více uvidíte ve videu.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one