Pátek - 17.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Angry Birds 2.png
A je to tady, tvůrci Angry Birds pracují na druhém díle. Sice vyšlo několik mnoho dodatků, každopádně všechny patřily k prvnímu dílu, který už vyšel před 6 lety. Ano, je to tak, první díl Angry Birds je tu s námi už dlouhých 6 let. Podívejte na teaser pro Angry Birds 2.
Čtvrtek - 16.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Just Cause 3.jpg
Pokud Vám toho z Just Cause 3 ještě nestačilo, máme pro Vás dalších několik málo minut. Tentokrát neuvidíte výbuchy ani souboje. Hlavní hrdina slétne padákem do města, které začne následně procházet, tím vlastně vše končí, vyčíst se z toho ale přeci jen něco dá.
Středa - 15.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft film (1).png
Film Warcraft se pomalu, ale jistě blíží. Před několika dny jsme mohli vidět průlet nad Stormwindem pro VR, byl ukázal plakát s novým logem Warcraft a dnes tu máme něco, na co čekáme dlouhé měsíce. Konečně první trailer dlouhý přes 4 minuty. Jen omluvte kvalitu, video uniklo.
Středa - 15.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
WRC 5.png
Kylotonn studio už nějakou dobu pracuje na WRC 5, převzali vývoj série a neslibovali perfektní díl, vlastně prý bude nejlepším ze série. Co nás v dalším díle čeká se dočtete v našem minulém článku. Dnes se zaměříme na první záběry ze hry, pocházejí z testovací beta verze.
Úterý - 14.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Tony Hawk.png
Určitě jste už slyšeli o připravovaném díle Tony Hawk: Pro Skater 5, který asi vyjde bohužel pouze pro konzole nové i staré generace. Vidět jsme zatím mohli pouze nějaký ten trailer nebo obrázky ze hry, dnes tu máme ale konečně první záběry přímo ze hry.
Neděle - 12.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
hitman.png
Podařilo se získat 11 minut hraní z HITMANa. Právě probíhá alpha verze, kterou testuje několik jedinců, jeden z nich ale na nic nečekal a před pár dny pořídil několik snímků, které dal na internet. Teď tu máme rovnou dlouhých 11 minut.
Pátek - 10.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TrackMania Turbo 2.png
Jak již jste si mohli všimnout, Ubisoft na E3 2015 oznámili pokračování oblíbené závodní série TrackMania s podtitulem Turbo. Dnešní gameplay záběry Vám ukáží hru trošku detailněji než doposud. V článku již 6 minutové video.
Čtvrtek - 9.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft film (1).png
Po dlouhé době tu máme konečně také informace o očekávaném filmu Warcraft. Ten nyní předvedl opravdu skvělou podívanou, proletíme se nad obrovským Stormwindem. Video je určeno spíše pro brýle s Virtuální Realitou, něco z toho ale vyčtete také bez nich, je použita technologie 360°.
Čtvrtek - 9.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bez názvu.png
Pamatujete na starý, ovšem však velmi oblíbenou "sérii" Rollcage, která vyšla někdy kolem roku 2000 na PC a PlayStation 1? Před několika dny jsme Vám oznámili její pokračování s novým názvem - GRIP. Dnes můžeme vidět první gameplay trailer a spuštěnou kampaň na Steamu.
Středa - 8.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
f1 2015.png
Závody F1 2015 jsou skoro tady a my se nyní podíváme na konečně delší gameplay ukázku ze hry, má téměr 8 minut a záběry pocházejí z PlayStation 4 verze. Vypadá to na opravdu nejlepší díl série, jen nás trošku šokují HW požadavky, očekává se snad špatná optimalizace?
Pondělí - 6.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Predator.png
Už delší dobu víme, že se do Mortal Kombat X připojí také zabiják Predator, před několika dny jsme Vám o něm také psali a ukázali první v teaser traileru. Dnes tu máme konečně oficiální trailer, který ukazuje sílu Predatora, dle slov vývojářů jde o jednu z nejsilnějších postav.
Sobota - 4.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Predator.png
Mortal Kombat se svým desatým dílem nešetří, má už desítky velkých postav, dokonce i těch filmových, které se nikdy dříve v sérii Mortal Kombat neobjevily. Jednou z nich je například Predator, který se přidá už za několik málo dní. Někdo jej bude mít dřív, někdo později.
Pátek - 3.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft se opět přihlašuje, jde opět o The Division, ovšem tentokrát pouze o Trailer. Ten trošku přibližuje The Dark Zone, jde o zónu, kde panuje největší nebezpečí ve hře. Vlastně zde všechno začalo a infekce se v těchto místech šíří nejrychleji. The Division je už na Steamu.
Čtvrtek - 2.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Několik málo šťastlivců se dostalo do oficiálního alpha testu, který začal dnes ráno. Přesto, že je v pravidlech napsáno "Přísně zakázáno natačení a streamování", se na internetu objevilo hned několik různých ukázek. Celkem to dává více jak 15 minut záběrů z PC verze!
Čtvrtek - 2.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MAFIA 3.png
IGN asi zveřejnilo něco, co nechtělo. Na internetu se objevilo video z prezentace, kde IGN teasovalo Mafii 3, vlastně jen logo, které odhalilo 100% vývoj hry. Na konci videa můžeme vidět 2016 a slyšet velký potlesk lidí. Jelikož jde o IGN, je to velmi důvěryhodné a oznámení MAFIA 3 je za rohem.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one