TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy
Pátek - 18.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PES 16.png
Jak jistě víte, Pro Evolution Soccer 2016 má být lepším fotbalem na konzole PlayStation 4 a Xbox One, než na PC. Což mimochodem dokazují dost směšné HW požadavky. A teď už to nedokazují pouze HW požadavky, ale také video, které srovnává PC a PS4 verze.
Pátek - 18.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Dark Souls 3.png
Včera se oficiálně objevilo video, které zaznamenává 4 minuty z hardcore RPG - Dark Souls 3. Tentokrát v dobré kvalitě s nekomentovanými záběry vývojářů. Uvidíte průchod, kde se potkáte s kostlivci, "nemtvými" zvířaty a potkáte opravdu obrovského draka + přihlášení do BETA verze.
Čtvrtek - 17.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MGO.png
Na konci roku 2014 jsme Vám po prvé psali o multiplayeru Metal Gear: Online. Dnes nám ho jeho tvůrci oficiálně představili a ukázali hned 11 minut záběrů ze hry. Zítra se podle všeho dozvíme první větší detaily o hře, ty Vám samozřejmě ihned pošleme.
Čtvrtek - 17.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Gamechangers.png
Film o sérii Grand Theft Auto měl před několika dny premiéru na BBC kanálu. Jak dopadl jsme Vám psali včera, Rockstaru se nelíbil a vydavatel GTA V autory dokumentu zažalovali. Teď si můžete udělat sami obrázek toho, jak film dopadl. Máme jej v článku ke zhlédnutí.
Čtvrtek - 17.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
The Last of Us.png
The Last of Us, bohužel PlayStation exkluzivita byla zvolena v roce 2013 jako nejlepší hra pro PlayStation 3. Později však vyšla také na PS4 s mnoha vylepšeními. Teď se ale tvůrci hry asi trochu prokecli, když mluvili o Uncharted, což je další exkluzivní série pro PlayStation, důkaz v článku.
Pondělí - 14.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SWB.jpg
Podařilo se YouTuverovi Jake natočit více jak 10 minut z alpha verze. Vše bylo zaznamenáno z PC verze na vysoké nastavení při 1080p a 60fps. Dnes se společně s autorem videa podíváme na planetu Hoth (prozmrlá a zasněžená krajina) s módem Walker Assault.
Čtvrtek - 10.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.jpg
Ubisoft poskytl nové gameplay záběry z Assassin's Creed: Syndicate. Dnes se podíváme na vlak, který s námi ale vykolejí, chybět samozřejmě nebude ani souboj na jedoucím vlaku. Skok grafické stránky je v tomto gameplay videu jasně viditelný.
Pátek - 4.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.png
Česká RPG, Kingdom Come: Deliverance pomalu pracuje také na pěstním souboji, který je vlastně možná už hotov a čeká na vložení do nějakého z dalších updatů. Ukázka má pouze několik málo sekund, každopádně i tak vypadá velmi dobře.
Pátek - 4.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Film GTA.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že televize BBC začíná s natáčení dokumentárního filmu o série Grand Theft Auto, kde si hlavní roli zahraje protagonista Harryho Pottera, Daniel Radcliffe. Dnes můžeme vidět vůbec první materiál z dokumentu.
Pondělí - 31.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft Movie.png
Ač dost nekvalitní, tak skvělé - nové záběry z očekávaného filmu Warcraft jsou opět tady, doporučujeme zhlédnout co snad nejdříve, vydavatel opět bude běhat po internetu a mazat videa kde se jen dá. Pokud se Vám video podaří stáhnout, pošlete nám jej.
Pondělí - 31.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
ZooTyccoon.png
Před několika dny jsme Vám ukazovali zcela nové gameplay záběry z připravovaného RollerCoaster Tycoon World, byly to však záběry nahrané na mobil a hru ovládali návštěvníci PAX výstavy. Teď už tu máme další takovýgameplay dlouhý přes 11 minut, kde toho ale uvidíme více.
Sobota - 29.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
ZooTyccoon.png
Roller Coaster Tycoon World konečně nabízí první oficiální záběry. Do dnes jsme mohli vidět jen několik málo screenů a to ještě v ne moc úžasné kvalitě. Záběry pocházejí z PAX 2015, kde sami tvůrci poskytli demo hráčům pro vyzkoušení a jak to dopadlo? Mrkněte se.
Sobota - 29.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
doom 4.jpg
DOOM 4 nám ukazuje zcela nové záběry ze hry, video se tentokrát zaměřilo na brutální počínání ve hře, kde například nepříteli vytrhnete srdce, pěstí odpálíte hlavu nebo prostě urthnete čelist. To vše v nových záběrech v článku.
Sobota - 29.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Doposud jsme mohli vidět delší záběry snad z uniklých materiálů alpha verze. Teď už konečně oficiálně a hned 15 minut ze hry. Nám se ukázka opravdu líbí, doporučujeme pustit ve FULL HD kvalitě (1080p). 
Pátek - 28.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
LawBreakers.png
Před několika dny jsme Vám psali, že detailní představení hry, neboli projektu "Project Bluestreak" dojde v dalších dnech. A je to tady, vidět můžeme první gameplay trailer. A názor radši necháme na Vás, my očekávali zcela něco jiného.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one