Úterý - 15.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Když se řekne New York, určitě Vás to ihned spojí se Sochou Svobody nebo obrovským Central Parkem. Socha Svobody bude v jednom ze tří placených DLC, Central Park nejspíše také, minimálně to ukazuje video. Do Parku se již lze dostat bugnutím v plotě.
Úterý - 15.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Vydání Quantum Break se pomalu blíží a tak není divu, že zde máme další lákavé záběry, tentokrát dalších, dlouhých 60 minut. Ukázali je sami zaměstnanci Microsoft Studios. Záběry jsou samozřejmně z Xbox One, bohužel s horší kvalitou - live stream.
Pondělí - 14.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
P.T..png
O zrušeném Silent Hills a jeho demo verzi P.T. slyšíme prakticky každou chvíli. Je až neuvěřitelné, kolik článků se stále píše o něčem takovém. Tentokrát se dostalo na další zmotivované video, ovšem ale jinak, než by jste čekali. Takhle by podle autorů videa vypadalo P.T. v realu.
Sobota - 12.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Forza Motorsport 6 Apex.png
Microsoft oficiálně oznámili Forza: Motorsport 6 na Windows 10 (PC). Vidět jsme však mohli pouze jediný přiložený screen, tedy až do dnes, na YouTube se objevilo video, které ukazuje, jak tahle ořezanější free-to-play verze běží a vypadá na PC. Zatím neoficiální video.
Úterý - 8.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Need for Speed se připomíná novým gameplayem, PC verze se pomalu a jistě blíží. Tady jsou úplně nové záběry ve vysokém rozlišení při 60fps. PC verze už za přibližně týden!
Pondělí - 7.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dead Island.png
Před několika dny Deep Silver oznámili sérii Dead Island v Definitive edici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra by měla nabídnout lepší grafické zpracování nebo vylepšené uživatelské rozhraní. Tady je porovnání PlayStation 4 verze s PlayStation 3.
Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyre.png
Tvůrci ne moc úspěšné adventury Remember Me, a úspěšnější adventury Life is Strange, nám studio před několika měsíci představilo svoji novou hru, tentokrát jde o RPG. Až do dnes jsme mohli vidět pouze pár screenů, teď jsou tady konečně první gameplay záběry.
Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Intel Master.png
Před několika dny byl zahájen obrovský pohár mistrů Counter Strike: Global Offensive s Intel Extreme Masters. Dnes už známe vítěze a že to není žádné překvapení. V článku jsme pro Vás také připravili ty nejhezčí fragy z finále Fnatic vs. Luminosity.
Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.jpg
Na právě probíhajícím festivalu od PCGAMER se objevily konečně záběry z Rising Storm 2: Vietnam. Jde tak o první gameplay záběry od E3 2015, kde toho ale tvůrci moc neřekli. Přesto něco málo známe, mrkněte na první informace a gameplay video.
Pátek - 4.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DirectX 12.0.png
Nový doplněk DirectX 12.0 dorazil společně a exkluzivně s Windows 10, na jiném operačním systému si jej zkrátka nevyzkoušíte. Nové video od Microsoftu ukazuje jeho přednosti, kde porovnává se starším, přesto nejčastěji dnes využívaným DirectX 11.0
Středa - 2.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock Holmese The Devil's Daughter.png
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter se konečně ukazuje na prvních záběrech ze hry, jde tedy bohužel pouze o cinematic trailer, přesto ale velmi podařený. Trailer také prozrazuje, kdy hra oficiálně vyjde na všechny hlavní platformy.
Úterý - 1.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Resident Evil Umbrella Corps.png
Capcom koncem minulého roku představil nový přírůstek do rodiny Resident Evil. Jmenuje se Umbrealla Corps, dnes můžeme vidět po dlouhé době vidět nové záběry ze hry. Přesněji z čerstvě oznámeného módu multi-mission, detaily v článku.
Pondělí - 29.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft a NVIDIA opět nabízejí o něco hezčí zážitek ze hry. Pokud vlastníte novější grafickou kartu od NVIDIA, budete si moct zapnout následující efekty. Video Vám vše detailně ukáže. Něco podobného jsme mohli vidět také u Assassin's Creed nebo Rainbow Six.
Pátek - 26.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
alien vs predator.png
Alien i Predator toho mají hodně za sebou, viděli jsme je v hrách, filmech spolu i zvlášť a teď je mimo jiné uvidíme také v bojovce Mortal Kombat X. IGN pro nás natočili gameplay záběry, jak takový, už dobře známý fight bude vypadat. 
Pátek - 26.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTAV.png
Grand Theft Auto: V má stovky různých módů, mezi kterými samozřejmně nechybí ani motivy na Star Wars. Najdete jich již desítky různých. Některé přidají jen oblečení, jiné i obrovské lodě či roboty. Jak by ale vypadal takový Trevor jako Stormtrooper?
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one