TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy
Hunter.jpg
Pondělí - 6.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zatím co hvězdný Cristiano Ronaldo Real Madrid opustil, přišla nová hvězda, nahradí dostatečně portugalce Ronalda? To se uvidí až časem, každopádně tu bude náš úkol, vybojovat si post v základu a často skorovat.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Sobota - 4.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci z Crystal Dynamics nepřestávají s marketingem a i nadále vypouštějí další videa, která nám mají představit svět letošního Shadow of the Tomb Raideru. Tentokrát se dostalo na krátký trailer o hrobkách.
wow.jpg
Sobota - 4.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už za deset dnů vychází další velká expanze pro World of Warcraft s názvem Battle for Azeroth, a přesně jak už jsme roky zvyklí, Blizzard si pro nás opět připravil parádní cinematic trailer, v hlavní roli Orský válečník.
Venom.jpg
Středa - 1.8. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Možná Vás překvapíme tím, že píšeme o dalším filmu a ne pouze o hrách, jenže i Venom se dříve objevil ve hře a my zkrátka máme pocit, že o něm napsat musíme. Podívejte na AAA trailer velkho AAA filmu Venom.
V Rally 4.jpg
Úterý - 31.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Prakticky od oznámení jsme o závodech V-Rally 4 neslyšeli, teď, po více než čtyřech měsících dorazil trailer. Ten pravděpodobně neukazuje přímo gameplay záběry, jak tedy hra opravdu vypadá zatím stále nevíme.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Úterý - 31.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Square Enix přináší další oficiální trailer pro Shadow of the Tomb Raider. Tentokrát neuvidíme žádnou akci jako souboje, lezení či puzzle, ale podíváme se na krásy světy, který bude větší než v minulých dílech.
Call of Duty Black Ops 4.jpg
Úterý - 31.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Activision začíná pořádně lákat na Beta verzi Call of Duty: Black Ops 4, která začne exkluzivně pouze na PlayStation 4 a to už 3.8. 2018. Každopádně nesmutněte, příští týden se dočkají i hráči s PC a XONE
Resident Evil 2.jpg
Neděle - 29.7. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný remake oblíbeného druhého dílu Resident Evil se pomalu blíží, tvůrci na akci Hong kongu ukázali další nové záběry, a stejně jako minule nejde o nic krátkého. V článku už více než čtvrt hodiny gameplaye.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Sobota - 28.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Shadow of the Tomb Raider právě zveřejnili nový trailer, ten se věnuje hlavně schopnostem jako lezení, slaňování nebo přeskakování. Jde o jednu z nejdůležitějších schopností ve hře, více v článku.
FIFA 19.jpg
Sobota - 28.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

EA SPORTS povolilo udělat vůbec první pravé gameplay záběry z letošního ročníku fotbalové série FIFA. Podívejte na deseti minutový záznam ze zápasu mezi Manchester City a Manchester United.
Dakar 18.jpg
Pátek - 27.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Od samotného oznámení závodů Dakar 18 z ledna letošního roku, jsme neviděli jediné pravé gameplay záběry. Teď konečně přišla ta chvíle, k dispozici je rovnou čtvrt hodinová ukázka přímo ze hry.
Spider-man.png
Pátek - 27.7. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Exkluzivní Spider-man, který už brzy vyjde pouze na PlayStation 4 se ukazuje na zcela nových záběrech, které tvůrci ukázali na právě probíhající show v Hong Kongu. Mrkněte na nových 20 komentovaných minut.
Slender Man.jpg
Čtvrtek - 26.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Začátkem roku Sony oznámilo práce na menším filmu o pravděpodobně fiktivní postavě Slender-man. Dnes tu máme druhý trailer, který už je tak trochu více hororový, přidali i datum vydání, dočkáme se brzy.
Madden NFL 19.jpg
Čtvrtek - 26.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Jednou z překvapivých zpráv letošní E3 2018 byl fakt, že Madden NFL 19 od Eletronic Arts vyjde i na PC. A právě teď tu máme nové, půl hodinové gameplay záběry z PC verze. 
FIFA 19.jpg
Středa - 25.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

EA SPORTS právě vydali nový trailer na FIFA 19, ve kterém ukazují nové nebo vylepšené animace, a že to je opravdu znát. Bude FIFA zase o kapánek realnější? Podívejte na přiložený trailer.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one