Loading

Bless Unleashed.jpg
Pondělí - 1.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

V létě 2018 oznámilo vydavatelství Bandai Namco velkou free-to-play RPG hru Bless Unleashed, původně exkluzivně pro konzoli Xbox One. Nyní se však zdá, že vyjde i na konkurenční PlayStation 4.
Minecraft.jpg
Neděle - 31.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Minecraft je s námi už dlouhých 10 let, z na první pohled nevinné hry se stala legenda, kterou i dnes hraje statisíce hráčů po celém světě. A tak vznikají modifikace, které hru neustále vylepšují, co takhle ray-tracing?
Layers of Fear 2.jpg
Pátek - 29.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Bloober Team studio ukázalo první gameplay záběry ze druhého dílu hororovky Layers of Fear 2. A, vypadají skvěle. Podívejte na vývojářské 13 minutové demo. 
Borderlands 3.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Po dlouhých letech jsme se přece jen dočkali. Gearbox právě oficiálně představil dlouho očekávané Borderlands 3 na PAX EAST 2019. Ve článku kratší trailer s prvními záběry a představení GOTY edice jedničky.
World War Z.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Očekávaná masivní zombie hra World War Z představilo další lokalitu, do které se už za několik týdnů podíváme. Je jí hlavní Japonské město Tokio. Podívejte na několik nových záběrů.
Sekiro Shadows Die Twice.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Stejně jako u předchozích her od From Software (Dark Souls série), tak i u nové RPG hardcore hry Sekiro: Shadows Die Twice se hráči snaží hru dohrát za co nejkratší dobu. Tenhle týpek má rekord, stačilo mu 50 min.
Wolfenstein Youngblood.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Chtěli jsme říct, že se Wolf vrací, což je ale nesmysl, hlavní role si totiž převezmou jeho dvě dcery, které se svého taťku pokusí najít ve Francii těsně po okupaci. Ve článku trailer a datum vydání.
Assassins Creed 3.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Z remastrované verze Assassin's Creed 3 jsme toho dodnes moc neviděli, teď tu máme oficiální šesti minutový záznam přímo od Ubisoftu, ve článku datum vydání a HW požadavky.
Mask.jpg
Středa - 27.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Očekávané pokračováné série Borderlands se nám představí už zítra během dnes, ještě dnes tu však máme menší teaser trailer Mask of Mayhem. Oficiální odhalení hry už zítra v 19:00 našeho času.
Fallout 76.jpg
Úterý - 26.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Co si budeme povídat, článků o tom, jak hodně se Fallout 76 nepovedl, těch už bylo dost, co se ale vývojářům povedlo, jsou možnosti kreativců, jako například tohoto hráče, který dokonale vytrollil další hráče.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one