Hell let Loose.jpg
Středa - 28.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Black Matter studio ukazuje nové záběry z Hell Let Loose a oznamuje brzký příchod early access verze pro PC. Toho se dočkáme už začátkem roku 2019. Teď už se pojďme mrknout na necelé 2 minuty ze hry.
World War Z.jpg
Středa - 28.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po několika měsících se o slovo přihlásilo studio Sabre, které ukázalo hned 18 minut gameplay záběrů zombie akce World War Z. Dokážete si poradit s tisíce zombies?
PUBG.jpg
Sobota - 24.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostaly vůbec první záběry PlayStation 4 Pro verze battle-royalu PUBG a to hned v porovnání s konkurenční konzolí Xbox One X. Podívejte, jak vypadají jednotlivé verze.
Narcos.jpg
Čtvrtek - 15.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Před zhruba 3/4 rokem jsme Vás informovali o přípravách hry NARCOS podle oblíbeného serialu, který najdeme na Netflixu. Dnes po několika měsících od oznámení tu máme první trailer a informace.
The Game Awards.jpg
Úterý - 13.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Většina herních konferencí je letos u konce, jedna nás však ještě čeká, už začátkem příštího měsíce začne The Game Awards 2018. Už klasicky se budou vyhodnocovat hry roku a mohli bychom se dočkat nových oznámení.
Overkills The Walking Dead.jpg
Středa - 7.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zombíci jsou zpět, právě dnes vychází survival akce Overkill's The Walking Dead od tvůrců PayDay. K vydání samozřejmě již tradičně vychází launch trailer, mrkněte se ve článku, konzolové verze v roce 2019.
The Sinking City.jpg
Pátek - 2.11. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci série Sherlock Holmes už nějakou dobu připravují ambiciózní detektivní titul The Sinking City. Dnes, po dlouhých pár měsících tu máme nové záběry i z vývojářského studia, podívejte na trailer.
Anthem.jpg
Pátek - 2.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

BioWare právě vydalo nový gameplay trailer, ve kterém představuje vlastnosti jednotlivých tříd ve sci-fi akci Anthem. Hra dostane 4 hlavní třídy Colossus, Interceptor, Storm a Ranger. Více ve článku.
Battlefield V.jpg
Čtvrtek - 1.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Švédské studio DICE si pro nás připravilo gameplay trailer, ve kterém představují "detailně" mapy, které vyjdou ihned při vydání 20.11. 2018. Podíváme se do Holandska, Francie, Afriky a dalších zemí.
gta v vs rdr 2.jpg
Čtvrtek - 1.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Rockstar Games už roky vydává jeden klenot za druhým, pojďme se podívat, kam posunuli svoje schopnosti a jak vypadá porovnání Grand Theft Auto V (2014) a Red Dead Redemption 2 (2018) na Xbox One X.
Twin Mirror.jpg
Úterý - 30.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Life is Strange mimo dalších projektů už nějakou dobu pracují na advnetuře Twin Mirror, která se nám od oznámení mockrát neukázala. Nyní máme možnost vidět rovnou více než 4 minuty ze hry.
Snow PUBG video.jpg
Pondělí - 22.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Fanoušci a aktivní hráči Playerunknown's Battlegrounds jistě dávno vědí, že vývojáři pro nás připravují zasněženou mapu 8x8 km². Po posledních nekvalitních screenech tu máme jedno delší náhledové video.
Red Dead Redemption 2 Video.jpg
Pondělí - 22.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že někdo, kdo již má přístup k Red Dead Redemption 2 škádlí zbytek světa, na internet totiž "někdo" uploadnul zhruba půl minutové gameplay záběry. Podívejte na kratičkou přestřelku.
Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 18.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný launch trailer westernovky Red Dead Redemption 2 je konečně tady, vyšel trošku předčasně, to nám však ani trošku nevadí, navíc už zítra se dočkají předplatitelé pre-loadu.
Battlefield V.jpg
Středa - 17.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Jak jistě víte, Battlefield V mimo parádního multiplayeru nabídne i singleplayer v podobě, jakou ji známe z Battlefield 1, nabídne tedy několik zajímavých epizod, kde se vžijeme do těl vojáků. Podívejte na trailer.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one