Loading

Slender Man.jpg
Čtvrtek - 26.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Začátkem roku Sony oznámilo práce na menším filmu o pravděpodobně fiktivní postavě Slender-man. Dnes tu máme druhý trailer, který už je tak trochu více hororový, přidali i datum vydání, dočkáme se brzy.
Madden NFL 19.jpg
Čtvrtek - 26.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Jednou z překvapivých zpráv letošní E3 2018 byl fakt, že Madden NFL 19 od Eletronic Arts vyjde i na PC. A právě teď tu máme nové, půl hodinové gameplay záběry z PC verze. 
FIFA 19.jpg
Středa - 25.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

EA SPORTS právě vydali nový trailer na FIFA 19, ve kterém ukazují nové nebo vylepšené animace, a že to je opravdu znát. Bude FIFA zase o kapánek realnější? Podívejte na přiložený trailer.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Středa - 25.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci populární série s Larou Croft ukázali další delší ukázku, konkrétně necelých 10 minut gameplayů nás vezme hluboko do džungle, kde najdeme skryté město. Vše zatím vypadá opravdu nádherně.
Zombie.jpg
Sobota - 21.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Activision právě vydalo nový live-action trailer letošního Call of Duty: Black Ops 4 a jeho populárního zombie módu. Téměř čtyř minutový trailer už najdete v článku.
NHL 19.jpg
Sobota - 21.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Nové video z NHL 19 nám ukáže, jak si tvůrci poradili s vylepšením mezi střety hráči. EA použije technologii Real Player Motion, která se postará o to, aby kolize vypadaly opravdu realněji. Více v traileru.
Uncharted.jpg
Úterý - 17.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Série Uncharted patří jednoznačně mezi nejlepší značky Sony exkluzivně pro PlayStation. Není tak k údivu, že se fanoušci série pokouší o filmy, tentokrát jde ale opravdu o skvělou podívanou. Film v článku.
Vigor.jpg
Pátek - 13.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Českou multiplayerovou survival hru VIGOR jsme mohli poprvé spatřit na letošní E3 2018. Údajně exkluzivní Xbox One titul se nám dnes ukazuje v opravdu dlouhé ukázce. Tvůrci skrze Live stream předvedli hodinu.
Twin Mirror.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci výborné adventury Life is Strange nebo nedavno vydaného Vampyra už nějakou dobu pracují také na tajemném titulu Twin Mirror. O tom stále víme velmi málo a jinak to není ani po dnešním traileru.
Spyro.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Už koncem měsíce Září vyjde parádní trilogie oblíbeného Spyra v zatím hodně dobře vypadajícím remasteru. Insomniac Games teď ukázali delších 12 minut ze hry. Na záběrech uvidíme konkrétně druhý díl.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one