Forza Horizon 4.jpg
Čtvrtek - 13.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Závody Forza Horizon 4 se nezadržitelně blíží, vycházejí už začátkem příštího měsíce a vy si už nyní můžete na Xbox One a Windows 10 stáhnout demo verzi. V článku navíc můžete vidět úvodních 20 minut ze hry.
Blacout.jpg
Úterý - 11.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Jak už jste jistě postřehli, letos vyjdou ještě dva nové battle-royale režimy. Zatím co EA ten v Battlefieldu pořádně neodprezentoval, Actvision povolilo nahrát si pár minutovou ukázku. V článku už video z Blackout módu.
Overkills The Walking Dead.jpg
Sobota - 8.9. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Po téměř dvou měsících jsme se dočkali nových gameplay záběrů z očekávané survival akce Overkill's The Walking Dead od tvůrců PayDay. Nám se nové záběry zamlouvají, a co na ně říkáte vy?
Dakar 18.jpg
Středa - 5.9. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Závody Dakar 18 se ukazují v novém gameplay traileru, video se zaměřuje konkrétně na možnosti, které v otevřeném světě budeme mít. Jak jste spokojení se záběry? Dakar 18 vychází 25.11. 2018.
br.jpg
Středa - 5.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Battlefield V se pomalu blíží, v těchto dnech můžeme všichni začít testovat BETA verzi. A právě nyní se DICE rozhodlo představit nám letošní díl v plné parádě. Navíc prozradili detaily o očekávaném battle-royale.
The Cycle.jpg
Středa - 4.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Yager studio můžeme znát především jako tvůrce úspěšné akční hry Spec Ops: The Line, nyní pracují už nějakou dobu na online FPS hře The Cycle, tu oznámili před 2 měsíci, až dnes můžeme vidět první gameplay.
Praey fot the Gods.jpg
Úterý - 4.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Praey for the Gods bylo oznámeno už v roce 2015, kdy jsme mohli vidět trailer a nějaké to základní info včetně data vydání na 2016. To se však poněkud nestihlo. Na hře se pracuje dál - v článku 4 minuty ze hry.
Anthem.jpg
Neděle - 2.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na Pax West 2018 se mimo Ubisoftu podívalo také BioWare, kde odprezentovalo příběhový trailer sci-fi akce Anthem. Navíc prozradili, že se ještě před vydáním hry můžeme těšit na plnohodnotné DEMO!
The Division 2.jpg
Neděle - 2.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zatím co se Ubisoft na letošní Gamescom 2018 celkem vyprdl, na PAX West 2018 už ne, tvůrci ukázali doposud neviděných 6 minut ze hry + video o editaci našich postav a mnoho dalšího. Vychází ve 2019.
Artifact.jpg
Sobota - 1.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Valve právě ukázalo dlouhých 20 minut gameplay záběrů na probíhajícím festivalu PAX West 2018. Vidět tak můžeme mechanismy a vůbec celkově, jak hra funguje. Už brzy navíc začne BETA verze.
Hitman 2.jpg
Sobota - 1.9. 2018            Autor: Jakub Hergesell

IO zveřejnilo další dlouhý teaser trailer, kterým lákají na další kolaci v HITMAN 2. Tentokrát se podíváme do rozlehlé džungle v Kolumbii. Vše zatím vypadá velmi dobře, v článku už trailer.
The Sinking City.jpg
Čtvrtek - 30.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Poslední střípky z Gamescom 2018, tentokrát se dostalo na detektivní The Sinking City od tvůrců Sherlock Holmes. Podívejte na první dlouhé gameplay záběry, v článku už téměř čtvrt hodiny záběrů.
Battlefield V.jpg
Čtvrtek - 30.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

EA mělo v plánu gameplay ukázat už před pár dny, vzhledem ale k incidentu, který se stal na Floridě při kvalifikace turnaje Madden NFL, to raději odložili. První záběry z mapy Rotterdam jsou tady.
DAYZ.jpg
Středa - 29.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na letošním Gamescom 2018 nechyběla ani česká survival hra DAYZ od Bohemia Interactive, ta se pomalu chystá, vlastně už dochystala i pro Xbox One hráče - dnes vychází v Xbox Game Preview.
Ashen.jpg
Úterý - 28.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Microsoft už před více než rokem oznámil a odprezentoval kratší video z akčního Ashen, od té doby jsme se ničeho nového nedočkali. Až nyní konečně na Gamescom 2018, jsme mohli vidět rovnou 11 minut.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one