Loading

Pátek - 6.12. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
division.png
Ubisoft vypustil do světa nové video z očekávané next-gen hry The Division. Zatím toho k vidění moc nebylo, každopádně se ale máme těšit na 9. prosince, kdy Ubisoft nejspíše ukáže další gameplay ze hry. Dále v popisku videa najdeme, že půjde o pravou next-gen hru s destrukcí, osvětlením, novým enginem a bezkonkurenční umělou inteligencí.
Neděle - 1.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
mxgp.jpg

Nové motocrosové a licencované závody MXGP ukazují první ukázku ze hry. Špatně rozhodně nevypadá, ale jaký máte názor na jezdce, který je jak přikovaný k sedačce? MXGP také ve videu prozradily datum vydání, prozradím Vám, že to bude příští rok.

Čtvrtek - 28.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Hellraid.png
Tvůrci Dead Islandu nepracují jen na AAA očekávaném titulu Dying Light, ale také na odreagovávačce Hellraid. O čem hra přesně bude se zatím neví, každopádně to vypadá na tunelovku na několik málo hodin hraní, dnes tu máme gameplay z alpha verze.
Středa - 27.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
driveclub.png
Tvůrci připravované a očekávané exkluzivní PS4 hry DriveClub ukazují, proč například odložili svůj závodní Free-to-play titul. V novém videu ukázali vylepšenou grafiku a pohled z kokpitu. Pokrok je dost viditelný a možná, že je jedině dobře, že titul odložili.
Středa - 27.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4 voice.png
Tak i Sony se pochlubilo, že jejich PS Eye umí také ovládání hlasem. Stačí Vám jednoduché pokyny a PS4 to v mžiku udělá bez toho, aniž by jste něco museli mačkat na ovladači. V novém videu si ukážeme několik hlavních hlasových příkazů pro PlayStation 4.
Pondělí - 25.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
next car game.png
Před několika týdny dalo studio BugBear k dispozici vývojářské, trochu zabugované demo. To hned využilo několik hráčů / magazínů a natočili gameplay ze hry, zde máme například testovací arénu pro přehled možné destrukce na autě, video berte s nadhledem, má chyby.
Sobota - 23.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
witcher 3.png
The Witcher 3: Wild Hunt se ukazuje v novém Teaseru, kterým láká všechny jeho fanoušky na očekávané ceny VGX 2013, které proběhnou už 8. Prosince, tam také uvidíme plný Trailer tohoto Teaseru. 
Sobota - 23.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
plants vs zombie pc.png
Plants vs Zombie se představuje v dalším gameplay videu s podtitulem Garden Warfare. Přijde už v Únoru příštího roku pro všechny hlavní platformy včetně next-gen. Hra poběží překvapivě na Frostbite engine a trochu možná připomíní Team Fortress 2.
Pátek - 22.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ravebns cry.png
Až Vám nebude stačit Assassin's Creed: IV Black Flag, tak přijde další pirátská hra z Karibských ostrovů Raven's Cry. Tvůrci již mají dlouho leté zkušenosti s hrami o pirátech, půjde tedy o kvalitní titul? Mrkněte na video a obrázky ze hry, vychází už za 6 měsíců.
Středa - 20.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Ryse.png
Crytek dnes vydal Launch Trailer pro svou exkluzvní rubačku pro XBOX ONE. Ryse zatím vypadá parádně, ohlasy jsou pozitivní, teď už si jen počkejme na finální recenze ze zahraničí. Ryse vychází už za několik dní.
DOPORUČENÉ
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one