Pátek - 7.6. 2013        Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
d1.png
Již dlouho slibovaný díl, který se stal tak hodně oblíbený, až se z módu začala tvořit zcela nová hra Dayz: Standalone. Na finální datum vydání čekáme dost dlouho. To samé na pořádný gameplay, bohužel zatím bylo jen předvádění postav atd, teď tu máme rovnou čtvrt hoďku.
Pátek - 7.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
d1.png
Již před nedávnem jsme Vás informovali o zcela nové značce odtvůrců Dead Island dílů, kde Vaše přednost bude parkour v otevřeném světě. Několik informací jsme Vám vypsali již minule. Nás hra rozhodně zaujala, nabídne ty nejlepší prvky z Dead Island, podívejte na video.
Čtrvtek - 6.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
A je tady konečně první gameplay video z očekávaného FIFA 14 dílu. EA jej nahrálo teprve před několika hodinami a připsalo pár informací, které se ve FIFA 14 budou zlepšovat. Moc toho už nebude, poslední 2 roky už se vylepšuje jen minimum věcí.
Středa - 5.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
deus ex.png
Poslední díl Deus Ex byl velmi dobře hodnocený, možná už bylo načase oznámit konečně další díl. A je to tady. Nese podtitul The Fall a těšit se můžeme na E3 2013, které začíná již zítra! Budte připraveni, o E3 2013 budeme informovat celý den.
Pondělí - 3.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
d1.png
Stealth upíří akce nemá zrovna nějak velký mediální podpory, ale i tak se Vám snažíme o hře přinést vždy to nejaktuálnější. Tentokrát je to video gameplay dlouhé více jak hodinu a půl. Názor na hru si nyní můžete udělat každý sám.
Pátek - 31.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
s1.png
Zombie akce State of Decay ukazuje 15 minut ze hry. Všimnout si můžete především dost hbitých zombíků, kteří po Vás skočí ze schodů, nebo vletěj do okna. Na druhou stranu, když už vybijete jeden baráček, můžete z něj udělat základnu, a bezpečit okna a další. Více ve videu.
Čtvrtek - 30.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
p1.png
V traileru uvidíte, jak se čtveřice lupičů rozdělí, dva to vezmou zadem, kde vyřídí nic netušící policisty. Potom svědka, který se snaží utéct a hopa, banka je Vaše, teď co nejrychleji sebrat peníze a hurá pryč.
Čtvrtek - 30.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
wolf.png
Neni to ani měsíc, co jsme Vás informovali o nově oznámeném dílu Wolfenstein: The New Order. Sepsali jsme Vám několik informací, ukázali několik super screenů a teď tu máme pořádný gameplay. Ve videu uvidíte celkem velkou magořinu, roboty, různě bláznivé zbaně a další.
Neděle - 26.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Pokud už se nemůžete dočkat dost očekávané závodní hry GRID 2, zkrátit čas si můžete zhlédnutím 50. minutového preview záznamu. Video je česky, takže se snad i něco co by Vás mohlo zajímat dozvíte. 
Pátek - 24.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
need1.png
A je to tady. EA dnes officiálně potvrdilo vývoj nového dílu Need for Seed s podtitulem Rivals. K oznámení připojili první teaser trailer, který láká nejspíše na první trailer který uvidíme na E3. Máme první informace o hře, čtěte.
Čtrvtek - 23.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
wamasu.png
Producent hry nám prostrednictvím videa představuje hodně obávaného netvora Wamasu. Ten se ukrývá v bažínách na uzemí Black Marsh. Je obrovský, silný a po jeho těle se objevují blesky, které i chrlí ze své huby. Více v novém gameplay videu.
Pondělí - 20.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
c1.png
Nový Call of  Juarez se pomalu blíží a co pro nás hráče může být lepší, než pořádný gameplay? Většinou jsou to minuty, které nám beztak nic neřeknou, ovšem gameplay, který trvá déle než hodinu? Ten už by mohl. Podívejte se na úvodních 80 minut.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one