Loading

Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs u nás vychází oficiálně už za 4 dny a Ubisoft samozřejmě nezapomíná na Launch Trailery, jeden takový tu máme v plné parádě. Launch Trailer již nyní v článku.
Čtvrtek - 21.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gogs.jpg
Určitě se většina z Vás už těší na Watch Dogs a hackerské možnosti Aidena Pearce, který se bude prohánět Chicagem. Těší se ale i jiní a ti rovnou vytvoří takovéhle parádní filmečky, které by klidně mohly konkurovat AAA filmům, mrkněte na to, stojí to za to.
Středa - 21.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
arkham.png
Jak jistě víte, Batman dostane další díl do série Arkham, tentokrát s podtitulem Knight. Dnes jsme měli tu šanci, vidět vůbec první gameplay trailer přímo od vydavatele Warner Bros. Celá ukázka má něco málo přes dvě minuty, každopádně vypadá parádně, řekněte sami.
Čtvrtek - 15.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
zumba.png
O DriveClub se toho poslední týdny dozvídáme pochopitelně více a více, dnes nám Sony ukázalo auto Pagani Zonda, nebo auto, super auto, které udělá problémy ostatním závodníkům. Mrkněte se na další 3 minut ze hry v prašné cestě v Indii.
Středa - 15.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs vychází už za několik dní a jeho marketing samozřejmě stále nekončí, přichází totiž další trailer, tentokrát je to reklama pro TV, zrenderovaná reklama, Ubisoft ujišťuje, že nejde o gameplay, plus Ubisoft dnes přes Twitter oznámil, že hra oficiálně dokončena a poveze se do obchodů.
Středa - 15.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
enemy front.png
Enemy Front konečně po několika letech vychází a to už za měsíc. V novém videu tvůrců uvidíte, že ve hře můžete využít díky parádnímu CRYENGINU i stealth akci a zneškodnit své nepřátele hezky potichu ať už nožem nebo pistolí s tlumičem. Enemy Front už v červnu.
Úterý - 13.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs se pomalu, ale jistě blíží ke svému vydání, jedna z nejočekávanějších her letošního roku nabírá stále větší obrátky a Ubisoft právě zveřejnil i další věci ohledně Watch Dogs. Video Vám představí například hackování, hlavní postavy zlé i dobré, multiplayer, mobilní podporu, řízení vozidel a indie hry.
Úterý - 13.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
nfs.png
Need for Speed série oslavila 20 let svého působení na tomto světě. Vše završil film, který před několika měsíci byl v kinech, to ostatně ukáže i nové oficiální video od EA. A kdy že se dočkáme dalšího dílu? A jaký byl nejoblíbenější díl ten Vás? Hlasujte, komentujte!
Sobota - 10.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
murdered.jpg
Duchařská detektivní akce Murdered: Souls Suspect vychází už za měsíc a redaktoři z VideoGameru měli šanci zahrát si a udělat skoro 20. minutový záznam. Uvidíte tam i věci, o kterých zatím tvůrci mlčeli. 
Sobota - 10.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
aw.png
Již od začátku představení zatím posledního dílu Call of Duty: Advanced Warfare se mluví o velké spojitosti v parádní sérií Crysis od Cryteku, která vždy využívala technologie, které se pokusí dát do hry i nové Call of Duty. A jak to vypadá, když tyto dvě hry spojít? Nám se to moc líbí, čekněte video.
DOPORUČENÉ
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one