Pátek - 16.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Dnes se z ničeho nic objevilo 12 minut z ambiciocní parkourové hry Dying Light. Video ukáže mise, možnosti v otevřeném světě, hordy zombies a především hodně dobře vymodelované prostředí včetně prvků Dead Island a Mirrors Edge.
Čtvrtek - 15.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Podívejte se na první gameplay z multiplayer očekávané gangsterské akce Grand Theft Auto V. Uvidíte samé magořiny od skoků padákem, po závody z hor, plavání, jízdou na skůtrech a další. Rockstar opět dokázal, že nej na ně je spoleh, ohledně otevřených akcí s mega možnostmi.
Středa - 14.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Včera v 19:30 byl ŽIVĚ předveden první gameplay trailer z multiplayeru Call of Duty: Ghosts. Hrálo se na Xbox One a co nám vlastně tvůrci serie Modern Warfare předvedli v rekonstruovaném enginu? To již ve videu. Uvidíte destrukci, nový knife a více možností.
Středa - 14.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
a1.png
Podívejte na více než 7 minut z nového Assassina. Uvidíte opět podmořský svět a spoustu nových animací včetně nových možností. A věděli jste? Že Assassins Creed IV: Black Flag nebude mít žádné loading počas hry? Vše prý vyřešili cut-sceny.
Pondělí - 12.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Nové video toho vlastně moc neukáže, spíše upozornuje na to, že se již za 2 dny - ve středu dočkáme prvního gameplay videa, které ukáže Multiplayer. A video, které ŽIVĚ uvidíte prý bude hrané z nového Xbox One, no my jsme zvedaví!
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
w1.png
Závodní hra WRC před několika málo minutami zveřejnila první gameplay trailer z dalšího dílu, v pořadí 4. Video ukazuje vůz Citroenu v zasněženém Švédsku. + video odhaluje datum vydání.
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Vývojáři Arma 3 se Brně, kde mají sídlo sešli, aby ukázali světu více než hodinu z akce, která přijde na PC již 12. září. Video doprovází komentář několika vývojářů v téměř dobré angličtině. Video ukazovali včera ŽIVĚ, ve videu uvidíte létání, trénink a boj na tvrdo.
Neděle - 11.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
f1.png
EA na svůj officiální YouTube kanál nahrál video, kde ukazuje jak jinak než vylepšený engine pro PC, ale především ukazují realné chování míče. Aby toho nebylo málo, EA konečně zveřejnila finální datum vydání pro PC, X360 a PS3.
Neděle - 11.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dub step gun official.png
Dneska už modeři vytvoří snad všechno, na co si vzpomenou. Před několika měsíci výrobce Saints Row 4 ukázali video, kde byla i ona Dub Step gun, po vystřelení na lidi se ulice změní v pořádně tančící pařbu. Pokud nechcete čekat až na vydání SR4, zbran si můžete dát do GTA IV.
Pátek - 9.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
b1.png
Většina záběrů je z multiplayeru. V novém videu, které Francouzký zástupce Battlefieldu nerad pustil na YouTube trochu dříve ukáže možnosti hraní přes tablet, užasné prostředí a maximální chaos, to bude Battlefield 4 Multiplayer. 
Pátek - 9.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
z1.png
Určitě všichni dobře znáte starou dobrou pohádku Želvy Nindži. Již před nějakou dobou studio Red Fly informovalo, že udělá akční hru právě na tento motiv, no a vydařilo se. datum vydání plánují někdy na líto tohoto roku. Podívejte na první gameplay pro Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows.
Čtvrtek - 8.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
x1.png
Xbox na svém officiálním channelu dnes zveřejnil video, kde Major Nelson (programový ředitel) rozbaluje novou konzoli od Microsoftu Xbox One. Ukáže Vám vše do detailu od krabice až po kabely. Z krabice překvapivě rozbalil i sluchátka, které do krabice dát nechtěli.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one