Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
b1.png
Z Battlefield 4 už nějaké ty videa na webu máme, ale proč se nepodívat na více než hodinové hraní z multiplayeru. Dále DICE dodává, že létání se stíhačkou nebo vrtulníkem už nebude tak složité. Určitě jste si to všichni v BF3 zkusili a na po prvé nedopadli dobře.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Konečně jsme se dočkali. Je to déle než rok, co tvůrci slavného hororu Amnesia oznámili druhý díl. Za celý ten rok jsme neviděli pořádně plynulé video. Ted tu konečně máme necelou půl hodinu ze hry. 
Čtvrtek - 29.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Před malou chvílí se na officiálním kanálu Arma 3 objevilo video, které představuje a ukazuje odstřelovače a proti tankové a letecké střely. Práce snimy nebude nejtěžší, ovšem nějaké ty propočty to vyžaduje. Video v článku.
Čtvrtek - 29.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
EA dala konečně k dispozici nějaký delší gameplay. Doprovází ho komentář tvůrců. FIFU hrají 2 profesionální hráči z esport ligy. A nezapomente, 10.9. Vám dáme ke stažení DEMO verzi.
Středa - 28.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Také jste si neuměli představit, jak bude vypadat RPG hra na motiv South Park? Tak tady máte jasnej důkaz, že hra již existuje a vidět tak můžete vůbec první gameplay ze hry dlouhý necelých 8 minut.
Středa - 28.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar slíbil další trailer z očekávaného GTA V. Ten má krátce před vydáním a Rockstar by nám asi ještě něco rád ukázal. Zatím nevíme co má za lubem, ale my jsme připraveni a netrpělivě čekáme na další video. Odkaz na tento článek si někam ulože.
Úterý - 27.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Tvůrci STALKERA ukazují, že svou kvalitu stále mají a dnes na svém officiálním Facebook kanále ukázali 4. minutové video, kde ukazují lokace. Co na to říkají hráči, kteří se dostali do uzké uzavřené BETA verze?
Pondělí - 26.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
My stále říkáme, že Moddeři jsou všemocní. Ukázalo se to i tentokrát, pčedělali totiž první díl Far Cry a vložili do něj aktualizovaný CryEngine 3. Co to vlastně znamená? Stejné možnosti jako ve Far Cry 3 ovšem s novým ostrovem, zbraněmi a piráty. Více v článku.
Neděle - 25.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
k1.jpg
Je to sice exkluzivní hra pro PlayStation 4, ale stojí za zmínku. Máme pro Vás 13 minut z multiplayeru, který běží při 30. FPS, singleplayer poběží 60 FPS. Ovšem tvůrci slibují, že na hře neustále pracují a hráči se dočkají i v multiplayeru 60. FPS.
Sobota - 24.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Total War: Rome 2 v singleplayeru vypadá docela dobře, ovšem o multiplayeru se to říct nedá. Samozřejmě špatné to není, ale názor necháme na Vás. 
Pátek - 23.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Dnes vydavatel SONY ukázal nové 3 minuty ze hry. Upozornuje, že záběry nejsou z finální verze, a co lépe? Tahle velmi dobře vypadající hra od Evolution Studios bude free to play, možná jen zklameme hráče tím, že bude jen pro PlayStation 4.
Čtvrtek - 22.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
Pokud Vám Battlefield 4 přišel jen jako remake z Battlefield 3, tak Vám nyní ukážeme něco, co snad žádná jiná hra nemá. Tvůrci opravdu chtějí dostat maximum a to se nejspíše podaří. DICE ukazuje další možnosti, jak změnit průběh hraní, a nejsou to malé změny!BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one