Loading

Středa - 13.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
15.png
EA si pro nás připravilo další z mnoha ukázek FIFA 15. Tentokrát se video zaměřuje na brankáře, kteří jsou chytřejší, mají více animací - jsou zkrátka next-gen. Dvou minutové video nás zkrátka opět bavilo, tento ročník bude rozhodně vymakaný.
Úterý - 12.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
quANTUM.png
Xbox One a jeho exkluzivní hry zatím tak velký úspěch jak se asi čekalo ještě neměly. To ovšem může změnit naprosto parádní hra Quantum Break. Je od tvůrců Alan Wake a Max Payne 3, což je znát i v následujícím demu v 8. minutách, doporučujeme.
Pondělí - 11.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
Kano.png
Stejně jako nám posledně tvůrci představili Raidena, tak nám představují také silného bojovníka Kano, který disponuje především ostrými/řeznými nástroji. Upřímně nás mnohem více bavil a líbil se nám Raiden a jeho nekončená energie.
Pondělí - 11.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
cod.png
Sledgehammer studio dnes prostřednictvím LIVE STREAMu na Twitch.tv představilo multiplayer letošního dílu Advanced Warfare. Hra ještě více připomíná Crysis, Titanfall a velkou inspiraci můžeme vidět například Battlefield 4, kde byly náhodné "katastrofy", co změnily mapu.
Pondělí - 11.8. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
drad island 2.png
Techland před několika málo minutami ukázal vůbec první gameplay trailer z očekávaného pokračování série Dead Island 2. Vidět je na první pohled velká změna v enginu, vypadá to na propracovanější animace a efekty, to vše v novém videu z Hollywoodu.
Pondělí - 11.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
hellarid.png
Techland, tvůrci série Dead Island, zombie titulu Dying Light pracují také na Hellraid, hře o které se zrovna moc nemluví. Teď ale můžeme vidět nových 20 minut záběrů ze hry, ještě z konference E3 2014, kde Techland komentoval video při hraní na PS4.
Čtvrtek - 7.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
realm shadows.png
Už jednou jsme Vám tento týden poslali článek, kde BioWare, tvůrce série Mass Effect a posledního dílu Dragon Age, láká teasery na nějakou zvláštní mysteriózní akční hru, kde mají mladí lidé nadpřirozené schopnosti. To samé ukáže další, třetí teaser, kde mladá dívka ... no koukněte se.
Čtvrtek - 7.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat » 
fifa 15.png
EA se domluvilo s Premier League na velké partnerské podpoře až do roku 2019, tím také EA SPORTS oslavilo tento krok pěkným Trailerem a pochlubilo se, že FIFA 15 nabídne 20 stadiónů z Premier League a více než 200 nových 3D naskenovaných hráčů.
Středa - 6.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
until.png
Sony dnes zveřejnilo Teaser Trailer na nějakou z her, kterou se chystají představit na letošním herním festivalu GamesCom 2014. Máme hned několik tipů her, na které by teaser trailer pasoval, ovšem je tu jedna hra, která by to s největší pravděpodobností mohla být.
Pondělí - 5.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
raiden.png
V pořadí již desátý díl série Mortal Kombat bude opravdu už next-genový. Tentokrát se tvůrci zaměřili na boha blesku Raidena, který Vám ukáže svou moc elektrické energie, proti které toho moc neuděláte. Podívejte na jeho nové vychytávky a inovace. 
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one