Pátek - 13.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
z1.png
Každý díl Zoo Tycoon byl dobrý, určitě na nějakou dobou zabavil, ovšem poslední právě očekávaný díl vypadá velmi dobře. Dvě gameplay videa, která Vám nyní ukážeme určitě zabaví jak malé děti, tak dospělé hráče. Hru čekají velké novinky a možnosti.
Čtvrtek - 12.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
r1.png
Jako každý fanoušek tak i já očekávám v Need for Speed velkou škálu možností pro úpravu aut. A stejně tak jako vy jsem každý rok zklamaný. Měnit jde totiž pouze lak/nálepky a několik druhů kol. To z té vizuální stránky. Úpravy motorů na tom budou tochu lépe.
Čtvrtek - 12.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
A je to tady, na tohle asi většina z Vás netrpělivě čekala. Uniklo hned několik gameplay videí. Rockstar hodně bojoval s přísným marketingem a chtěl, aby se žádná kopie nedostala do prodeje dřív. No a ted tu máme několik minut z hraní Xbox 360 verze.
Středa - 11.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
e1.png
Jeden takový díl jsme tu už měli, Ubisoft ale strategii chce předělat do next-gen HD browser. Půjde o Free-to-play model v multiplayeru. Hra kombinuje strategii a MOBA žánry. Hra by měla vyjít ještě letos a my pro Vás máme první obrázky ze hry (16) a první video.
Úterý - 10.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Activision vypustili do světa nový Trailer ze singleplayerové kampaně. V singleplayrové části se dostaneme do kosmu, v post-apo. městě, kde je stále život - vidět můžeme zvěř, proletíme se ve stíhačkách, využijeme naše psy, a více uvidíte v novém videu.
Pondělí - 9.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
e1.png
Několik videí tu z očekávaného hororu od tvůrců Resident Evil už bylo. Byly však nekvalitní. To až ted konečně tu máme další video, dlouhé sice jen minutu a půl, každopádně to prozatím musí stačit, vydání ještě chvíli potrvá.
Pondělí - 9.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar Games ujištuje, že se v Grand Theft Auto V opravdu nudit nebudeme. Ne jen že budou desítky vedlejších misí, dočkáme se opravdu i velkých možností co se týče aktivit ve světě. Bude to dost podobné s Grand Theft Auto: San Andreas. Koukněte na trailer.
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
s1.png
Shadow Warrior ukazuje jedno z prvních videí vůbec. Zaměřuje se na "next-gen". Vidět můžeme brutální boje, realně pohybující se stromy a demolici včetně dalších zajímavých věcí. Více v minutovém videu, kde Vám tvůrci vše připraví. 
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Hlavní tvůrce samostátné hry DayZ Dead Hall ukazuje nových 7 minut ze hry. Ukazuje možnosti oblečení, úpravy zbraní a povídá o tom, že kompletně překopali engine a především optomalizaci, kterou měla ARMA 2 dost špatnou. Více ve videu.
Sobota - 7.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
b1.png
Úpravy zbraní jsou v hrách jednou z nejdůležitějších věcí, které můžou mít velký vliv na hraní a to především v Multiplayerových hrách. DICE slibuje mnoho možností pro všechny zbraně a rozdíly prý budou hodně znát. Tady máte video o kustomazicaci zbraní.
Čtvrtek - 5.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
m1.png
Včera se na internetu objevilo video na motiv Mirror' Edge, je opravdu dost povedené a tak se s Vámi chceme rozdělit o tu krásu. Je bohužel dlouhé necelé 3 minuty, ale pokud máte rádi parkour a hru Mirror's Edge, měli by jste to vidět.
Středa - 4.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Ubisoft právě vypustil do světa další video, tentokrát z Watch Dogs. Ukazuje 14 minut hraní a informace? Ty si budete muset asi odvodit sami z videa. Ubisoft k tomu nic konkrétního nenapsal. A nebo jedině, že by jste byli pokročilejší v angličtině.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one