Čtvrtek - 10.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Thief 4.png
Společnost #Square Enix ukazuje nové video zloděje #Thiefa, který dost připomíná #Dishonored. Thief 4 k nám přijde již brzy a my máme nyní šanci vidět zcela nové záběry ze hry.
Středa - 9.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
eminem survival.png
Nová písnička s klipem od Eminema - Survival je tak trochu reklamou pro Call of Duty: Ghosts, který přijde už příští měsíc. Podívat se na něj můžete již nyní ve FULL HD. Podle spolupráce COD a Eminema tipujeme, že by mohl song zahrát i ve hře, co myslíte?
Sobota - 5.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.bmp
Podívejte se na nové video z Free-to-play masivní multiplayerovky Survarium. Extvůrci Stalkera ukazují match mezi Scavengers vs. Black Market. Již brzy začne veřejná alpha verze, možná s předběžným přístupem na Steamu.
Středa - 2.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
S1.png
Studio Rebellion, tvůrci Sniper Elite V2 včera představili první Teaser Trailer pro Sniper Elite 3. Prozradili několik informací, například, že budeme hrát za stejného snipera z 2 sv. Války. Ovšem tentokrát v Africe a hra nabídne otevřený svět, víme více.
Neděle - 29.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Na EuroGamer Expo 2013 toho zdaleka nebylo tolik, jako na E3 nebo Gamescom. I tak jsme ale mohli vidět zcela nové záběry z AAA titulů jako například Thief 4, The Witcher 3, Batman: Arkham Origins, nebo dost očekávanou akci Dying Light.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Tvůrci velmi kvalitního titulu Resident Evil 2 vydávají novou hru The Evil Within, kterou už určitě dobře znáte. Několikrát jsme Vám o ní psali, ukazovali obrázky a videa. Teď tu máme přímo 20 minut hraní. Napište Váš názor na ukázku, náš radši nechtějte znát.
Úterý - 24.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Na přehlídce SONY se objevila i hra Watch Dogs od Ubisoftu. Co ukázala? Další misi a my nyní musíme říct, dost upřímně, že z Watch Dogs se stává dost nudný titul. Začátky vypadaly pěkně, ale teď? No posuďte sami, tady je 11 minut nových záběrů.
Čtvrtek - 19.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
n1.png
Tvůrci úspěšného FlatOut 2 opět pracují na nové hře a dobře, že na závodní, kde se opět kouká na pořádnou destrukci aut. Už ve starých dílech se společnosti BugBear dařilo dělat velmi kvalitní závody. Dnes tu máme více jak 2 minuty v novém videu.
Středa - 18.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Po delší době se ozval officiální channel WRC. Tentokrát tu máme více jak 3 minuty z Německé trasy, jako model posloužil VW Polo.. Závod vypadá mnohem lépe, než první Gameplay Trailer, ted tu pro Vás máme jak video, tak HD screeny.
Úterý - 17.9. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
A máme tady další super video z Multiplayeru, uvidíte samozřejmě tanky, vodní skůtry nebo lodě. Video samozřejmě zahrne veškerou destrukci ve hře - ta bude skvělá. Jinak EA upřesnilo datum vydání pro BETA otevřenou BETA verzi.
Neděle - 15.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Podle slov Rockstaru by neměl být mezi verzemi PlayStation 3 a Xbox 360 žádný rozdíl. To už nyní můžete posoudit sami. Následující video Vám ukáže stejné momenty jak ve verzi PlayStation 3, tak Xbox 360. Tak šup, než to Rockstar smaže.
Sobota - 14.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar officiálně spustil další Trailer, kde představuje další část obrovské mapy. Jmenuje se Blaine County a nacházet se v ní bude především alkoholik Trevor. Ukážeme Vám kde na mapě Blaine County je, jak se tam loví zvěř, jaká je poušt nebo hory.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one