Čtvrtek - 17.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Nether the game.png
Již před 2. měsíci jsme Vás informovali o online survival hře NETHER, která si vzala inspiraci ze hry Dayz. Zde nepůjde tak úplně o to samé, budeme spíš ve městech po apokalypse a místo zombíků zde budou pobíhat "pekelní muži" koukněte na nový gameplay.
Středa - 16.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
How To Survive.png
Z ničeho nic společnost 505 Games oznámila hru How To Survive, kde půjde především o přežití. Hledat budete muset vodu, úkryty a využívat všechny možné věci kolem. Hra trochu vybočí z dnes oblíbených kategorií a pohledů kamery, máme video.
Neděle - 13.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spiderman amazing 2.png
Stejně jako film Amazing Spiderman 2, tak i hra vyjdou příští rok na jaře. Po né zrovna povedené jedničce se tvůrci ze studia Beenox rozhodli udělat a promakat hru na lepší úroveň. Bude vypadat lépe, dostaneme více volnosti, více možností a zkušeností.
Sobota - 12.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
xbox one ps4.png
Video server GameTrailers.com připravil video, které detailně porovnává obě konzole další generace. Možná právě toto video Vás přesvědčí, kterou konzoli si vybrat. Lépe je na tom samozřejmě #PlayStation 4, to ovšem neznamená, že #XONE nic nenabídne.
Pátek - 11.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
soma.png
O nové hře od tvůrci velmi podařené první #Amnesia: Dark Descend toho zatím nevíme. Vidět jsme mohli pouze dvě videa, která nám toho moc neřekly, jedno vypadalo na horor, druhé na pořádné sci-fi. Teď, ze 4. minutového video víme více, i datum vydání.
Pátek - 11.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ac4 assassins creed iv.png
Multiplayer v Assassin's Creed: IV nebyl nikdy nějak extra zábavný. Teď to vypadá stejně jako s minulými díly. Zase jen tak běháme po mapě a dostaneme náhodný cíl, který ještě díky radaru najdeme do několika sekund, mrkněte na video z multiplayeru.
Čtvrtek - 10.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
bf4.png
#Battlefield 4 BETA verze dostala update, #EA s #DICE přidaly nový herní mód Obliteration. Mód přidali do jediné možné herní mapy "Obléhání Šanghaje". Vysvětlení, co mod přináší, jak jej hrát a gameplay z Obliteration již nyní v článku.
Čtvrtek - 10.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Thief 4.png
Společnost #Square Enix ukazuje nové video zloděje #Thiefa, který dost připomíná #Dishonored. Thief 4 k nám přijde již brzy a my máme nyní šanci vidět zcela nové záběry ze hry.
Středa - 9.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
eminem survival.png
Nová písnička s klipem od Eminema - Survival je tak trochu reklamou pro Call of Duty: Ghosts, který přijde už příští měsíc. Podívat se na něj můžete již nyní ve FULL HD. Podle spolupráce COD a Eminema tipujeme, že by mohl song zahrát i ve hře, co myslíte?
Sobota - 5.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.bmp
Podívejte se na nové video z Free-to-play masivní multiplayerovky Survarium. Extvůrci Stalkera ukazují match mezi Scavengers vs. Black Market. Již brzy začne veřejná alpha verze, možná s předběžným přístupem na Steamu.
Středa - 2.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
S1.png
Studio Rebellion, tvůrci Sniper Elite V2 včera představili první Teaser Trailer pro Sniper Elite 3. Prozradili několik informací, například, že budeme hrát za stejného snipera z 2 sv. Války. Ovšem tentokrát v Africe a hra nabídne otevřený svět, víme více.
Neděle - 29.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Na EuroGamer Expo 2013 toho zdaleka nebylo tolik, jako na E3 nebo Gamescom. I tak jsme ale mohli vidět zcela nové záběry z AAA titulů jako například Thief 4, The Witcher 3, Batman: Arkham Origins, nebo dost očekávanou akci Dying Light.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one