Úterý - 5.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
destiny.png
Možná už jste slyšeli o velmi nadějné akční FPS hře Destiny, kterou vytváří studio Bungie soft. Jde o sci-fi střílečku vývíjenou pro všechny hlavní platformy, kromě PC! V officiálním fóru na serveru IGN.com se totiž mluví officiálně o možné PC verzi do budoucna.
Neděle - 3.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
megan fox.png
Na internetu se objevila nová reklama od Activisionu pro Call of Duty Ghosts. Co si budeme namlouvat, vypadá to skvěle a ještě když se do kampaně přidá sexy žena jako je Megan Fox? To musíte prostě vidět, tak pokud jste neviděli, teď můžete.
Sobota - 2.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
forza 5 HD.png
GameSpot si mohl exkluzivně zkusit a nahrát dvou minutové video z očekávané Forza 5 pro XBOX ONE. Projedeme se na mapě Silverstone v pohledu více kamer z auta. Nechybí samozřejmě možnost dát si video do 1080p s 60 fps. 
Pátek - 1.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Free.png
O mapě FreeFall, kde se kempeři nebudou cítit příliž dobře jsme Vám již psali. Půjde o bonusovou mapu, kterou dostanou pouze předplatitelé nového Call of Duty: Ghosts. Dnes tu máme konečně gameplay video, které zaznamenává sesuv budovy.
Čtvrtek - 31.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
aliens.png
Tvůrci již nechtěli ve hře zombie, podle nich jsou příliž líní, nehybní a rozhodně Vás to tolik nezabaví. Podle tvůrci Call of Duty: Ghosts a módu Extinction zde půjde o něco lepšího, alieni budou rychlý, budou skákat po zdech a zkrátka by to mělo být zábavnější, noo.
Úterý - 29.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Walking Dead HD.png
Tvůrci The Walking Dead s 5. epizodami, které vyšly minulý rok a vyhráli hru roku slibovali informace na dnešek. To také splinili a dnes už víme základní informace, máme první obrázky ze hry, první Trailer a datum, kdy vyjde první epizoda z druhé sezóny.
Úterý - 29.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
ac4 HD.png
Na internetu se objevil záznam z očekávaného Assassin's Creed: IV Black Flag a to hned prvních 20 minut. Video je zaznamenané z Xbox 360 verze a musíme Vás upozornit, že pozor si musíte dát na spoilery.
Úterý - 29.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
aliens.png
Před několika hodinami to Call of Duty účet na YouTube prozradil a zároveň oznámil, že nová ko-operační akce  v Ghosts nebude se zombie, ale s Alieny. Nový mód se jmenuje Extinction a bude pro 1-4 hráče. Vaším úkolem je zabít alieny a zničit jejich úl.
Pondělí - 28.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Call of Duty aliens.png
Call of Duty prostřednictvím Instagramu ukázalo video, kde můžeme vidět 15 vteřin z něčeho, co doposud nikdo neoznámil. Ze začátku se zobrazí hlava ducha, což se dalo čekat, ovšem hned na to se objeví hlava vestřelce, budou Alieni v novém díle Ghosts?
Sobota - 26.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
FIFA 14 HD.png
Německý YouTube kanál včera ukázal první gameplay trailer z očekávané next-gen FIFA 14, která bude vypadá nádherně! Video zachycuje i "next-genové" momentky, pojďme se na video podívat a něco málo si říct, co FIFA další generace nabídne.
Pátek - 25.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fighter within HD.png
Bojovku Fighter Within tvoří společnost Ubisoft. Vyjde dokonce už letos v listopadu na next-genovku. Že by první opravdová next-gen hra? Podívejte na první gameplay trailer, vypadá naprosto úžasně. Hra bude podporovat i Kinect 2.0.
Čtvrtek - 24.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
forza 5 HD.png
Objevily se nové záběry z očekávané exkluzivní hry #Forza 5 pro XBOX ONE. Máme úžasné záběry s FULL HD na 60 fps v necelých 3. minutách. Vidět můžete okruh v Belgii a to jen díky videoserveru GameSpot, děkujeme. Jinak okruh bude i v Praze!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one