Loading

Pátek - 12.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.png
Konečně, je tady to, na co jsme všichni dlouho čekali. Rockstar právě vydal zcela nový trailer PS4 verze, kde oznámil také datum vydání. Zatím co PlayStation 4 a Xbox One verze vyjdou ještě letos, PC platforma bohužel až v roce 2015, mrkněte na detaily.
Pátek - 12.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
acu.png
Kreativné ředitel Alex Amancio nás provází společně s kolegou v coopu misí jmenující se The Heist z Assassin's Creed: Unity. V misi musíte být "neviditelní", nikdo Vás nesmí odhalit, všechny vraždy musejí být potichu, cestou sesbíráte také artefakty a potichu uniknout.
Čtvrtek - 11.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
fifa15.jpg
Oslavy neodmyslitelně patří do světa fotbalu a jinak tomu samozřejmě nebude ani v nové FIFA 15. Přibylo něco nového od minulého ročníku a EA SPORTS Vám v gameplay traileru ukáží, jak takové oslavy dělat. Vyzkoušet si je můžete také v demo verzi.
Čtvrtek - 11.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
revelarions 2.jpg
Tvůrci prozradili, že Residen Evil: Revelations 2 bude na kapitoly, dnes, ve vůbec prvním videu z RE: Revelations 2 můžeme vidět hlavní postavu ženy, jak se probudí v opravdu hnusném a zakrváceném vězení s podivným náramkem na ruce. Zbytek už necháme zhlédnout Vás.
Úterý - 9.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
dw.jpg
IGN měli tu šanci, zkusit si připravované sci-fi Call of Duty: Advanced Warfare a její novou mapu Retreat. Vše se bude odehrávat v Čínském luxusním hotelu, bohužel však nevidíme přestřelky, ale jen procházku po mapě, nás by docela zajímala destrukce celého objektu.
Neděle - 7.9. 2014          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
firewatchd.jpg
Před několika dny jsme Vás informovali o připravované adventuře FireWatch, na které pracují tvůrci parádní série, adventury, The Walking Dead. Nás především zaujaly pohyby hlavní postavy, dnes můžeme vidět vývojářské demo v pohybu, mrkněte na více než 25 minut ze hry.
Pátek - 5.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dedtiny.jpg
Destiny má těsně před vydáním a tak není divu, že probíhá opravdu kvalitní marketing, tentokrát v podobě hraného filmečku, který se opravdu povedl. Režíroval ho Joseph Kosinski, který režíroval například skvělý film Tron Legacy. 
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
swat.jpg
Tak tohle se jen tak asi nestává. Hrajete Counter Strike: Global Offensive a tom Vám v přímem přenose, kdy Vás vidí lidé na twitch.tv přepadne jednotka volající SWAT. Asi žádné milé překvapení, podle odpovědi SWAT nešlo o vtip. Podívejte na video.
Středa - 3.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
middle.png
Do světa Pána Prstenů se podíváme už za měsíc a tak není divu, že se můžeme podívat na další záběry ze hry, tentokrát se podíváme na dlouhých 24 minut ze hry, kde se hlavní hrdina utká s hnusnými skřety a ukáže své schopnosti.
Neděle - 31.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dead island 2.jpg
Na PAX 2014 se podívali také tvůrci Dead Island: 2 z Techlandu, kde ukázali další ukázku z napadeného Hollywoodu. Demo verze nám zatím přijde celkem zabugovaná, divné nám také přijde, proč vlastně Dead Island 2 jede na Unreal Engine, když mají vlastní engine Chrome 5.
DOPORUČENÉ
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one