Čtvrtek - 14.2. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
grid 2.png
O GRID 2 jsme Vás informovali několikrát, například o oznámení hry, prvních screenech nebo trailerech. Hra prý bude revoluční grafiku a velmi dobrou umělou inteligenci protivníků. Dnes tu máme gameplay a finální datum vydání.
Čtvrtek - 14.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
reve.png
Ještě nevyšel ani šestý díl Resident Evil a už jsme Vás nedavno informovali o dalším díle, který je plánovaný na květen 2013. Dnes můžeme vidět další gameplay ze hry. Zatím nevypadá tak uplně marně, jako poslední díly této oblíbené hororové serie. Co říkáte?
Pondělí - 11.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
slender.png
Zabiják Slenderman nyní běhá v uzavřené BETA verzi. Aby jste se do BETA verze dostali, musíte si hru předobjednat na officiálním webu hry. My se nyní můžeme podívat ve 20. minutovém videu, jak BETA vypadá - i s komentářem Let's playera.
Pondělí - 11.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
top 10 kills black opos 2.png
Poslední díl úspěšné série Call of Duty: Black Ops 2 vyšel už před nějakým tím měsícem, výrobci vydělal přes $1 milliardu dolarů a my se nyní můžeme podívat na 10 velmi dorbých akcí, které natočili hráči po celém světě.
Pátek - 8.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
dir.png
Tvůrci právě vydali další gameplay, který ukáže možnost cestování na lodi a samozřejmě auty. V tomto videu uvidíte, jak si můžete auto vylešit. Okénka můžete zamřížovat, přistavit si kulomet na zahrádku nebo udělat železné obrnění, vše uvidíte ve videu.
Neděle - 3.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
blacjklist.png
Podívejte se na nové záběry ze stealth akce Splinter Cell s podtitulem Blacklist. Poslední záběry jsme mohli vidět například z E3 nebo Gamescomu. Jedne z tvůrců Vám k tomu řekne více. Samozřejmě pouze pro pokročilé angličtináře.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
rebellion 2.png
Před 2 dny jsme Vás informovali o tajné hororové válečné hře, kterou tvoří tým Sniper Elite: V2. Zatím stále nevíme an název hry a už tu máme druhé lákadlo! Prý se máme těšit na 14. února, kdy bude hra officiálně představena.
Čtvrtek - 31.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
hawken pohysx.png
Hru Hawken můžeme nyní hrát v BETA verzi. Ovšem Nvidia se zapojila do hry a hře nabídla možnost efektu PhysX, který hře dodá nový efekt. Nevím, jestli je zrovna tohle dobrý nápad do takové hry, každopádně proč ne. Jinak Hawken bude co nevidět ve finále jako Free-to-play.
Středa - 30.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
bo2.png
Call of Duty: Black Ops 2 vyšlo už před pár měsíci a mělo konečně velmi dobré ohodnocení. Dokonce nejlepší od Modern Warfare 2. Nyní výrobce vydává první DLC pojmenované Revolution. Dostanete 4 nové mapy, bonusy a zombie úroveň. Podívejte se na officiální video.
Středa - 30.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Před pár měsíci jsme Vás informovali, že se studia Montreal Ubisoft unikly obrázky, které jsme nedokázali přířadit k žádné aktuální nebo dřívější hře. Jednalo se totiž o novou hru, kterou nám Ubisoft nyní představuje. Více info v článku.
Úterý - 29.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Studio Rebellion, které má za sebou slušné hry jako je Sniper Elite: V2 nebo Alien vs Predator. Sniper se celkem povedl, ovšem je tu rok 2013 a my se máme těšit na 14. února, kdy nám prozradí více. Nyní máme pouze Teaser. Zatím není znám ani název - ovšem hned v officiálním popisu je "for PC fans!"
Pondělí - 28.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Crytek zveřejnil nové video, kde nás chce upozornit na právě probíhající BETA verzi, která je bohužel stále uzavřená. Hra se od jejího počátku hodně změnila. Ze začátku skluzi byly absolutně nereálné, animace střel byly dost divné - nyní hra vypadá velmi dobře, no aby ne, dělá jí Crytek. Jinak také nesmíme zapomenout na stále aktualizovaný CryEngine 3, která hra má! Warface bude Free-to-play.
Pátek - 25.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Hra se pomalu už rok odkládá a výrobce stále dokončuje a upravuje. Zatím finální datum vydání je na 12.3. 2013. Doufejme, že si stím výrobce pořádně vyhraje. Nyní se ale můžete podívat na parádní video dlouhé skoro půl hodiny.
Čtrvtek - 24.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
Konečně tu máme první gameplay z pokračování Dead Island: Riptide. A hned skoro 10 minut. Záběry jsou z developerské alpha verze. I tak už teď můžeme vidět kvalitní provedení, zachování všeho z prvního dílu. Všimli jsme si lehčích změn a vylepšení, čtětě v prokračování.
Čtvrtek - 17.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
wonders 7.png
Společnosti Eletronic Arts a Crytek spojili síly s řežisérem/filmařem Albertem Hughesem, aby pro nás vytvořili 7 divů z Crysis 3. Tyto video epizody nám představí Crysis 3 takový, jaký jej můžeme očekávat. Každé video má svůj popis co v něm uvidíte.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one