Loading

Pondělí - 13.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
halo onlíine.jpg
Doufali jste, že by mohlo ještě někdy vyjít Halo pro PC? Tak pokud žijete v Rusku, máme pro Vás skvělou zprávu, ikdyž jsme Vás už o Halo: Online informovali a něco napsali, dnes jsme měli možnost vidět dvě nová videa v rozlišení 1080p při 60FPS a vypadají skvěle!
Pondělí - 13.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
super mario FPS.jpg
Teď Vám možná ukážeme věc, kterou by jste nečekali. Super Maria jsme mohli vidět už v několika různých verzích, 3D, 2D a další a další, ale z pohledu první osoby, kdy běžíte na první pohled ve velmi hezkém grafickém zpracování a samopalem v ruce, to jste ještě určitě neviděli a nám se moc líbí!
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
COD BO 3.jpg
Veškeré spekulace ohledně letošního Call of Duty (2015) můžeme téměř s jistotou vypustit. Dnes totiž vyšel teaser trailer, který jasně naznačuje, o jaké další Call of Duty jde. Jak již v nadpise můžete vidět, půjde na 90% o Black Ops 3. Video a datum odhalení nového COD v článku.
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Deus Ex.jpg
Včera, ve středu 8.4. 2015 jsme po prvé slyšeli o novém Deus Ex: Mankind Divided, přečíst jste si mohli první informace o hře, trailer a také několik obrázků. Aby toho nebylo málo, tvůrci nyní zveřejnili nový 3 minutový cinematic trailer, který vypadá naprosto božsky a hádejte, kde bude? Ano, v Praze!
Středa - 8.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
siege.jpg
Dnes se opět podíváme na připravovanou taktickou akci Rainbow Six: Siege, která je právě v uzavřené alpha verzi. Vidět teď můžeme každý týden nějaký článeček nebo videa, ovšem záznam celého jednoho kola za teroristy jsme snad pořádně ještě neviděli. Tak teď tu možnost máte.
Úterý - 7.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
COD BO 3.jpg
Dnes brzo ráno jsme Vás informovali o možném brzkém oznámení Black Ops 3, je také měsíc, kdy se odhladuje nový díl Call of Duty, na ten láká také nejnovější Teaser Trailer, o co v krátkém videu jde? Nebo jste schopni určit, zda-li jde o World at War 2 nebo Black Ops 3?
Úterý - 7.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
cpk.jpg
Square Enix během dní 6.4. až 9.4. 2015 streamuje živě na Twitchi podivný projekt Can't Kill Progress (CKP), kde je zajatý muž v místnosti je neustále vyslýchán - má to všechno něco společného s hrou, kterou se chystají oznámit, bude to nový Hitman nebo Deus Ex? Podívejte na videa.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
witcher 3.jpg
IGN mělo možnost vyzkoušet si prvních 15 minut ze hry The Witcher 3: Wild Hunt, který dorazí na prodejny až za měsíc. Jak začíná Geralt a jeho dobrodružství už nyní můžete vidět v článku. Rádi si poslechneme i Váš názor, co na čtvrthodinovou ukázku říkáte.
Pondělí - 6.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
siege.jpg
Rainbow Six: Siege se opět připomíná několika minutami, které prostě musíte vidět ať už jste fanoušci série Rainbow Six nebo ne. Všechny záběry pocházejí z uzavřené alpha verze a vše je natočené v 1080p při 60 FPS, mrkněte na video v článku.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
GTA V.jpg
Trevorova "Muscle" kára s pořádnou várkou pancíře láká ne jednoho hráče v online světě Grand Theft Auto: V. Toto auto totiž dostali pouze hráči, kteří měli starou konzolovou verzi pro PS3 a X360 a upgradovali na next-gen verze PS4 a XONE. Ostatní se auto snaží nacheatovat, ale co je čeká?
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one