Čtvrtek - 22.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
Pokud Vám Battlefield 4 přišel jen jako remake z Battlefield 3, tak Vám nyní ukážeme něco, co snad žádná jiná hra nemá. Tvůrci opravdu chtějí dostat maximum a to se nejspíše podaří. DICE ukazuje další možnosti, jak změnit průběh hraní, a nejsou to malé změny!
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
c1.jpg
Již několikrát jsme Vám psali, jak Crytek neustále vylepšuje CryEngine 3. Když se podíváte na Crysis 2 a Crysis 3, snad nikdo by neřekl, že je pohání ten samý engine, jen o pár levelů výše. I od vydání Crysis 3 se CryEngine vylepšil, my máme video, jak bude vypadat pro next-gen.
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Gamescom 2013 ukázal hodně zajímavých věcí, nyní došlo i na očekávanou závodní hru od tvůrců Driver a Test Drive - The Crew. V dnešním videu uvidíte, jak půjdou upravovat auta, jaké auta tam budou, pravou next-gen hru a obrovskou mapu, kterou si budeme moct proijíždět jak jen chceme.
Úterý - 20.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.jpg
Dnes se na YouTube objevilo video, které ukazuje luxusní auta z GTA pětky. Ve hře budou auta, která nepůjdou lehce sehnat, budou na objednávku, či za hodně velký peníz, který určitě ze začátku mít nebudete. Nevíme zda je video přímo z Rockstaru, ale 100% tam tyto auta budou.
Pondělí - 19.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
p1.png
Dnes se objevilo další video z Pro Evolution Soccer 2014, tentokrát se utkali dva velikáni Neměcko s Italií. Jak se Vám líbí hlavní konkurect FIFY 14? Možná už tento týden Vám dáme DEMO verzi ke stažení.
Sobota - 17.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Dnes na síti IGN objevilo video, které zaznamenává průběh celého zápasu. Je samozřejmě v HD, video je dlouhé 11 minut a výrobce informuje, že se již brzy dočkáme DEMO verze. 
Pátek - 16.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
V době, kde se odehrává Thief 4 byla doba zlá, zabíjelo se, vladla chudoba, ovšem když už se našel borec, který si uměl najít cestu ke zlatu, šlo po něm celé město, podívejte na preciznost Thiefa i s datumem vydání.
Pátek - 16.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Dnes se z ničeho nic objevilo 12 minut z ambiciocní parkourové hry Dying Light. Video ukáže mise, možnosti v otevřeném světě, hordy zombies a především hodně dobře vymodelované prostředí včetně prvků Dead Island a Mirrors Edge.
Čtvrtek - 15.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Podívejte se na první gameplay z multiplayer očekávané gangsterské akce Grand Theft Auto V. Uvidíte samé magořiny od skoků padákem, po závody z hor, plavání, jízdou na skůtrech a další. Rockstar opět dokázal, že nej na ně je spoleh, ohledně otevřených akcí s mega možnostmi.
Středa - 14.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Včera v 19:30 byl ŽIVĚ předveden první gameplay trailer z multiplayeru Call of Duty: Ghosts. Hrálo se na Xbox One a co nám vlastně tvůrci serie Modern Warfare předvedli v rekonstruovaném enginu? To již ve videu. Uvidíte destrukci, nový knife a více možností.
Středa - 14.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
a1.png
Podívejte na více než 7 minut z nového Assassina. Uvidíte opět podmořský svět a spoustu nových animací včetně nových možností. A věděli jste? Že Assassins Creed IV: Black Flag nebude mít žádné loading počas hry? Vše prý vyřešili cut-sceny.
Pondělí - 12.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Nové video toho vlastně moc neukáže, spíše upozornuje na to, že se již za 2 dny - ve středu dočkáme prvního gameplay videa, které ukáže Multiplayer. A video, které ŽIVĚ uvidíte prý bude hrané z nového Xbox One, no my jsme zvedaví!
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
w1.png
Závodní hra WRC před několika málo minutami zveřejnila první gameplay trailer z dalšího dílu, v pořadí 4. Video ukazuje vůz Citroenu v zasněženém Švédsku. + video odhaluje datum vydání.
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Vývojáři Arma 3 se Brně, kde mají sídlo sešli, aby ukázali světu více než hodinu z akce, která přijde na PC již 12. září. Video doprovází komentář několika vývojářů v téměř dobré angličtině. Video ukazovali včera ŽIVĚ, ve videu uvidíte létání, trénink a boj na tvrdo.
Neděle - 11.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
f1.png
EA na svůj officiální YouTube kanál nahrál video, kde ukazuje jak jinak než vylepšený engine pro PC, ale především ukazují realné chování míče. Aby toho nebylo málo, EA konečně zveřejnila finální datum vydání pro PC, X360 a PS3.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one