Loading

Pondělí - 14.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SWB.jpg
Podařilo se YouTuverovi Jake natočit více jak 10 minut z alpha verze. Vše bylo zaznamenáno z PC verze na vysoké nastavení při 1080p a 60fps. Dnes se společně s autorem videa podíváme na planetu Hoth (prozmrlá a zasněžená krajina) s módem Walker Assault.
Čtvrtek - 10.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.jpg
Ubisoft poskytl nové gameplay záběry z Assassin's Creed: Syndicate. Dnes se podíváme na vlak, který s námi ale vykolejí, chybět samozřejmě nebude ani souboj na jedoucím vlaku. Skok grafické stránky je v tomto gameplay videu jasně viditelný.
Pátek - 4.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.png
Česká RPG, Kingdom Come: Deliverance pomalu pracuje také na pěstním souboji, který je vlastně možná už hotov a čeká na vložení do nějakého z dalších updatů. Ukázka má pouze několik málo sekund, každopádně i tak vypadá velmi dobře.
Pátek - 4.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Film GTA.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že televize BBC začíná s natáčení dokumentárního filmu o série Grand Theft Auto, kde si hlavní roli zahraje protagonista Harryho Pottera, Daniel Radcliffe. Dnes můžeme vidět vůbec první materiál z dokumentu.
Pondělí - 31.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft Movie.png
Ač dost nekvalitní, tak skvělé - nové záběry z očekávaného filmu Warcraft jsou opět tady, doporučujeme zhlédnout co snad nejdříve, vydavatel opět bude běhat po internetu a mazat videa kde se jen dá. Pokud se Vám video podaří stáhnout, pošlete nám jej.
Pondělí - 31.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
ZooTyccoon.png
Před několika dny jsme Vám ukazovali zcela nové gameplay záběry z připravovaného RollerCoaster Tycoon World, byly to však záběry nahrané na mobil a hru ovládali návštěvníci PAX výstavy. Teď už tu máme další takovýgameplay dlouhý přes 11 minut, kde toho ale uvidíme více.
Sobota - 29.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
ZooTyccoon.png
Roller Coaster Tycoon World konečně nabízí první oficiální záběry. Do dnes jsme mohli vidět jen několik málo screenů a to ještě v ne moc úžasné kvalitě. Záběry pocházejí z PAX 2015, kde sami tvůrci poskytli demo hráčům pro vyzkoušení a jak to dopadlo? Mrkněte se.
Sobota - 29.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
doom 4.jpg
DOOM 4 nám ukazuje zcela nové záběry ze hry, video se tentokrát zaměřilo na brutální počínání ve hře, kde například nepříteli vytrhnete srdce, pěstí odpálíte hlavu nebo prostě urthnete čelist. To vše v nových záběrech v článku.
Sobota - 29.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Doposud jsme mohli vidět delší záběry snad z uniklých materiálů alpha verze. Teď už konečně oficiálně a hned 15 minut ze hry. Nám se ukázka opravdu líbí, doporučujeme pustit ve FULL HD kvalitě (1080p). 
Pátek - 28.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
LawBreakers.png
Před několika dny jsme Vám psali, že detailní představení hry, neboli projektu "Project Bluestreak" dojde v dalších dnech. A je to tady, vidět můžeme první gameplay trailer. A názor radši necháme na Vás, my očekávali zcela něco jiného.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one