TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21
Sobota - 24.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Total War: Rome 2 v singleplayeru vypadá docela dobře, ovšem o multiplayeru se to říct nedá. Samozřejmě špatné to není, ale názor necháme na Vás. 
Pátek - 23.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Dnes vydavatel SONY ukázal nové 3 minuty ze hry. Upozornuje, že záběry nejsou z finální verze, a co lépe? Tahle velmi dobře vypadající hra od Evolution Studios bude free to play, možná jen zklameme hráče tím, že bude jen pro PlayStation 4.
Čtvrtek - 22.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
Pokud Vám Battlefield 4 přišel jen jako remake z Battlefield 3, tak Vám nyní ukážeme něco, co snad žádná jiná hra nemá. Tvůrci opravdu chtějí dostat maximum a to se nejspíše podaří. DICE ukazuje další možnosti, jak změnit průběh hraní, a nejsou to malé změny!
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
c1.jpg
Již několikrát jsme Vám psali, jak Crytek neustále vylepšuje CryEngine 3. Když se podíváte na Crysis 2 a Crysis 3, snad nikdo by neřekl, že je pohání ten samý engine, jen o pár levelů výše. I od vydání Crysis 3 se CryEngine vylepšil, my máme video, jak bude vypadat pro next-gen.
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Gamescom 2013 ukázal hodně zajímavých věcí, nyní došlo i na očekávanou závodní hru od tvůrců Driver a Test Drive - The Crew. V dnešním videu uvidíte, jak půjdou upravovat auta, jaké auta tam budou, pravou next-gen hru a obrovskou mapu, kterou si budeme moct proijíždět jak jen chceme.
Úterý - 20.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.jpg
Dnes se na YouTube objevilo video, které ukazuje luxusní auta z GTA pětky. Ve hře budou auta, která nepůjdou lehce sehnat, budou na objednávku, či za hodně velký peníz, který určitě ze začátku mít nebudete. Nevíme zda je video přímo z Rockstaru, ale 100% tam tyto auta budou.
Pondělí - 19.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
p1.png
Dnes se objevilo další video z Pro Evolution Soccer 2014, tentokrát se utkali dva velikáni Neměcko s Italií. Jak se Vám líbí hlavní konkurect FIFY 14? Možná už tento týden Vám dáme DEMO verzi ke stažení.
Sobota - 17.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Dnes na síti IGN objevilo video, které zaznamenává průběh celého zápasu. Je samozřejmě v HD, video je dlouhé 11 minut a výrobce informuje, že se již brzy dočkáme DEMO verze. 
Pátek - 16.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
V době, kde se odehrává Thief 4 byla doba zlá, zabíjelo se, vladla chudoba, ovšem když už se našel borec, který si uměl najít cestu ke zlatu, šlo po něm celé město, podívejte na preciznost Thiefa i s datumem vydání.
Pátek - 16.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Dnes se z ničeho nic objevilo 12 minut z ambiciocní parkourové hry Dying Light. Video ukáže mise, možnosti v otevřeném světě, hordy zombies a především hodně dobře vymodelované prostředí včetně prvků Dead Island a Mirrors Edge.
Čtvrtek - 15.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Podívejte se na první gameplay z multiplayer očekávané gangsterské akce Grand Theft Auto V. Uvidíte samé magořiny od skoků padákem, po závody z hor, plavání, jízdou na skůtrech a další. Rockstar opět dokázal, že nej na ně je spoleh, ohledně otevřených akcí s mega možnostmi.
Středa - 14.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Včera v 19:30 byl ŽIVĚ předveden první gameplay trailer z multiplayeru Call of Duty: Ghosts. Hrálo se na Xbox One a co nám vlastně tvůrci serie Modern Warfare předvedli v rekonstruovaném enginu? To již ve videu. Uvidíte destrukci, nový knife a více možností.
Středa - 14.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
a1.png
Podívejte na více než 7 minut z nového Assassina. Uvidíte opět podmořský svět a spoustu nových animací včetně nových možností. A věděli jste? Že Assassins Creed IV: Black Flag nebude mít žádné loading počas hry? Vše prý vyřešili cut-sceny.
Pondělí - 12.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Nové video toho vlastně moc neukáže, spíše upozornuje na to, že se již za 2 dny - ve středu dočkáme prvního gameplay videa, které ukáže Multiplayer. A video, které ŽIVĚ uvidíte prý bude hrané z nového Xbox One, no my jsme zvedaví!
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
w1.png
Závodní hra WRC před několika málo minutami zveřejnila první gameplay trailer z dalšího dílu, v pořadí 4. Video ukazuje vůz Citroenu v zasněženém Švédsku. + video odhaluje datum vydání.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one