TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21
Středa - 4.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Ubisoft právě vypustil do světa další video, tentokrát z Watch Dogs. Ukazuje 14 minut hraní a informace? Ty si budete muset asi odvodit sami z videa. Ubisoft k tomu nic konkrétního nenapsal. A nebo jedině, že by jste byli pokročilejší v angličtině.
Úterý - 3.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
m1.png
Zítra se hráči Minecraft s XBOX 360 dočkají nového balíčku s motivem Mass Effect. Minecraft bude častěji přidávat balíčky těch nejlepší AAA her. PC verze možná již později. Do Minecraft tak přibydou nové textury a kostičky. Podívejte na video a obrázky.
Úterý - 3.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
c1.png
Crytek dnes na svých stránkách zveřejnil video, kde udělal sestřih her, které využívají technologie CryEngine 3. Uvidíte například Star Citizien, Civilization Online, Monster Hunter Online, Golfzon, Preemptie Strike, Warface a další včetně menší ukázky Crysis 3.
Neděle - 1.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
i1.png
První záběry jsme mohli vidět už před několika dny. Byly z pre-alpha verze a nic moc neukázaly, ted ale uniká rovnou 25 minut ve 3. videích. 
Sobota - 31.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Před přibližně 3. týdny jsme Vám psali o hře SNOW, která má letos vyjít. Poběží na krásném CryEngine 3 a nabídne otevřený svět, hooodně map, spousty triků, spousty převleků Vašeho jezdce, úprav lyží nebo snowboardu a co je to nejlepší? Bude Free-to-play.
Sobota - 31.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
battlefield 4 deluxe edition.png
Dnes se na officiálním YouTube kanálu českého EAGAMES objevilo video česky dabované, které představuje Deluxe Edici. Dostanete hned několik věcí pro úpravu Vaší postavy, úpravy zbraní a několik map. V tuto chvilí stojí Deluxe Edice stejně jako ta základní.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
b1.png
Z Battlefield 4 už nějaké ty videa na webu máme, ale proč se nepodívat na více než hodinové hraní z multiplayeru. Dále DICE dodává, že létání se stíhačkou nebo vrtulníkem už nebude tak složité. Určitě jste si to všichni v BF3 zkusili a na po prvé nedopadli dobře.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Konečně jsme se dočkali. Je to déle než rok, co tvůrci slavného hororu Amnesia oznámili druhý díl. Za celý ten rok jsme neviděli pořádně plynulé video. Ted tu konečně máme necelou půl hodinu ze hry. 
Čtvrtek - 29.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Před malou chvílí se na officiálním kanálu Arma 3 objevilo video, které představuje a ukazuje odstřelovače a proti tankové a letecké střely. Práce snimy nebude nejtěžší, ovšem nějaké ty propočty to vyžaduje. Video v článku.
Čtvrtek - 29.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
EA dala konečně k dispozici nějaký delší gameplay. Doprovází ho komentář tvůrců. FIFU hrají 2 profesionální hráči z esport ligy. A nezapomente, 10.9. Vám dáme ke stažení DEMO verzi.
Středa - 28.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Také jste si neuměli představit, jak bude vypadat RPG hra na motiv South Park? Tak tady máte jasnej důkaz, že hra již existuje a vidět tak můžete vůbec první gameplay ze hry dlouhý necelých 8 minut.
Středa - 28.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar slíbil další trailer z očekávaného GTA V. Ten má krátce před vydáním a Rockstar by nám asi ještě něco rád ukázal. Zatím nevíme co má za lubem, ale my jsme připraveni a netrpělivě čekáme na další video. Odkaz na tento článek si někam ulože.
Úterý - 27.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Tvůrci STALKERA ukazují, že svou kvalitu stále mají a dnes na svém officiálním Facebook kanále ukázali 4. minutové video, kde ukazují lokace. Co na to říkají hráči, kteří se dostali do uzké uzavřené BETA verze?
Pondělí - 26.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
My stále říkáme, že Moddeři jsou všemocní. Ukázalo se to i tentokrát, pčedělali totiž první díl Far Cry a vložili do něj aktualizovaný CryEngine 3. Co to vlastně znamená? Stejné možnosti jako ve Far Cry 3 ovšem s novým ostrovem, zbraněmi a piráty. Více v článku.
Neděle - 25.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
k1.jpg
Je to sice exkluzivní hra pro PlayStation 4, ale stojí za zmínku. Máme pro Vás 13 minut z multiplayeru, který běží při 30. FPS, singleplayer poběží 60 FPS. Ovšem tvůrci slibují, že na hře neustále pracují a hráči se dočkají i v multiplayeru 60. FPS.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one