Loading

Pátek - 16.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Tohle je paráda. Bethesda dnes uveřejnila staro-nový trailer pro Fallout 4, který jsme sice viděli, byly to ale záběry ze hry. Teď můžete vidět upravený cinematic trailer, jmenuje se The Wanderer a ukáže Vám krásy hry ve vysněné grafice. 
Středa - 14.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
BMW.png
Včera bylo oficiálně představené nové BMW M2 Coupé. EA samozřejmě na nic nečekalo a nechalo si na tento vůz vystavit exkluzivitu. To znamená, že v jiné závodní hře, než Need for Speed, tohle BMW nenajdete. K dispozici je již také gameplay trailer a informace o autě.
Pondělí - 12.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Dost vtipné video nám včera poslal jeden z fanoušků (děkujeme), kde právě probíhající beta Star Wars: Battlefront, asi bugem pěkně pobavila. Luke Skywalker, si tak vyskakoval, že skončil pod AT-AT a to se už hodně těžce zvedá. Podívejte na video.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Jak jistě víte, EA sputili uzavřenou BETA verzi také pro Need for Speed, která vypadá velmi dobře. YouTube kanálu TuruncuLevye se podařilo kvalitně nahrát dlouhých 10 minut ze hry a nám se opravdu moc líbí. Sice pouze v HD, ale zatím stačí.
Čtvrtek - 8.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Jelikož už včera (středa 7.10. 15) měli někteří novináři možnost nakouknout do BETA verze Battlefrontu, udělali také rozbor toho, jak hodně se liší PC a PlayStation 4 verze. Extra velké rozdíly tam nejsou, ale přesto musíme opět říct, že PC verze nezklamala.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Resident Evil Umbrella Corps.png
Capcom před přibližně měsícem oznámili další díl série Resident Evil s podtitulem Umbrella Corps. Půjde o čistě multiplayerový zážitek, který se trochu odkloní od své značky Resident Evil. Dnes můžeme vidět vůbec první gameplay dlouhý 5 minut.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Další díl do série Call of Duty se pomalu blíží a tak tvůrci na nic nečekají a ukazují další videa, tentokrát uvidíte schopnosti, které nám nabízí exoskeleton, je jich hned šest a video nám je všechny detailně předvede. Takové zvracení nepřátel je dost vtipné.
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Zajímá Vás, jak bude vypadat Váš Star Wars: Battlefront na ultra nastavení? Jeden z beta testerů pro GameSpot to pro všechny zjistil. Jen upozorňujeme, že záběry jsou z beta verze, finální vydání bude vypadat ještě trošku lépe. Video v 1080p při 60fps.
Úterý - 6.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft si s námi pěkně hraje. Včera začal živě streamovat záběry, které pocházejí a mají lákat na novou hru. Dnes se podařilo zjistit, že by mělo jít o Far Cry: Primal (samostatné, velké DLC). Jenže stále to není oficiálně potvrzeno a Ubi láká dalšími videi, podívejte.
Pondělí - 5.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
GTA VI.png
Dnes se na internet dostalo video, které udajně oznamuje Grand Theft Auto: VI, které má ztvárnit pokračování Vice City, autor videa na YouTube se jmenuje RockstarGamesBETA. Nick je samozřejmě fake a s GTA VI to nemá vůbec nic společného. Ale video vypadá velmi dobře.
DOPORUČENÉ
 
 
 


Přehled:
Vše z výstavy X019
Pátek — 15.11. 2019
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one