Neděle - 10.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
deadfall adventures.png
Tvůrci PainKilleru již nějakou dobu pracují na Deadfall Adventures, kerý byl několikrát odložený, vidět jsme mohli krásné fotky i videa. Teď můžeme vidět nový, bohužel jen minutový trailer, který ukazuje, že se podíváme i do Sahary, kde bude plno překážek, hádanek a artefaktů.
Sobota - 9.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
rivals.png
Tentokrát tu máme šanci srovnat next-gen titul nejslavnější závodní série Need for Speed s podtitulem The Rivals. Srovnávat zde budeme obě nové konzole PlayStation 4 a Xbox One. Jaká verze je lepší? Zde si nedivolím rozhodnout, rozhodněte vy.
Sobota - 9.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
wow wod.png
Na právě probíhajícím BlizzConu 2013, který mimochodem můžete sledovat živě, Blizzard oznámil 5. datadisk  pro World of Warcraft. Jmenuje se Warlords of Draenor, nabídne maximální level 100. Nový datadisk nás zavede do minulosti, kde se dozvíme, jak to bylo před příchodem Azerothů.
Sobota - 9.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
heroes.png
Blizzard na právě probíhajícím BlizzCon 2014 detailně ukázal svou novou MOBA hru s hrdinami Blizzardu. Bude zdarma a již pár hodin už se můžete přihlašovat do BETA verze, která začne již brzy. Blizzard poskytl také první gameplay video. 
Pátek - 8.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
disco mod battlefield 4.png
Jak to tak vypadá, DICE si opět jak je známo neporadilo s problémy pro grafické ovladače NVIDIA. Hráči opět ve velkém množství zaznamenali problikávající textury, které připomínají nějakou techno párty nebo jak tenhle hnus nazvat. Podívejte se sami na tu hrůzu.
Pátek - 8.11. 2013       Autor: hergiy       Číst a komentovat »
mad max.png
V polovině toho roku tvůrci Just Cause oznámili novou hru Mad Max, název můžete znát z filmů Šíleného Maxe. O hře toho zatím moc nevíme, viděli jsme pár obrázků, trailery, ale teď tu máme konečně gameplay a nejspíše finální datum vydání přímo od hlavního tvůrce hry.
Čtvrtek - 7.11. 2013       Autor: hergiy       Číst a komentovat »
ghosts.png
Activision nabídlo video, kde ukazuje 12 minut hraní na PlayStationu 4. PS4 verze vychází již 29.11. bohužel pro nás o 14 dní později společně s next-gen konzolí PlayStation 4. Video je natočeno v 1080p a vypadá velmi dobře, podívejte se sami.
Středa - 6.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
infinity ward.png
Jak COD: Modern Warfare 2, tak COD: Ghosts vytvářel ten samí tým, přesněji Infinity Ward. Tak proč si nepůjčit nějakou tu cut-scénu ze starších dílů do nového? Ano, něco takového si dovolila společnost u hry, která stojí 59€, podívejte na identické scénky.
Středa - 6.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
rambo HD.png
Před několika hodinami společnost Reef ukázala další gameplay trailer z celkem i očekávané hry RAMBO: The Video game, no po tom co uvidíte už tolik očekávaná nebude, vypadá to spíše na na novinku pro PlayStation 2, podívejte a napište Váš názor do komentu.
Úterý - 5.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
Dnes se nám do rozboru dostala střílečka Call of Duty: Ghosts, která vychází právě dnes (5.11. 2013). Tentokrát se podíváme na rozdíl při platformách PS3 a PS4, rozdíl mezi konzolemi je značný. Mrkněte se sami.
Úterý - 5.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
destiny.png
Možná už jste slyšeli o velmi nadějné akční FPS hře Destiny, kterou vytváří studio Bungie soft. Jde o sci-fi střílečku vývíjenou pro všechny hlavní platformy, kromě PC! V officiálním fóru na serveru IGN.com se totiž mluví officiálně o možné PC verzi do budoucna.
Neděle - 3.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
megan fox.png
Na internetu se objevila nová reklama od Activisionu pro Call of Duty Ghosts. Co si budeme namlouvat, vypadá to skvěle a ještě když se do kampaně přidá sexy žena jako je Megan Fox? To musíte prostě vidět, tak pokud jste neviděli, teď můžete.
Sobota - 2.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
forza 5 HD.png
GameSpot si mohl exkluzivně zkusit a nahrát dvou minutové video z očekávané Forza 5 pro XBOX ONE. Projedeme se na mapě Silverstone v pohledu více kamer z auta. Nechybí samozřejmě možnost dát si video do 1080p s 60 fps. 
Pátek - 1.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Free.png
O mapě FreeFall, kde se kempeři nebudou cítit příliž dobře jsme Vám již psali. Půjde o bonusovou mapu, kterou dostanou pouze předplatitelé nového Call of Duty: Ghosts. Dnes tu máme konečně gameplay video, které zaznamenává sesuv budovy.
Čtvrtek - 31.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
aliens.png
Tvůrci již nechtěli ve hře zombie, podle nich jsou příliž líní, nehybní a rozhodně Vás to tolik nezabaví. Podle tvůrci Call of Duty: Ghosts a módu Extinction zde půjde o něco lepšího, alieni budou rychlý, budou skákat po zdech a zkrátka by to mělo být zábavnější, noo.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one