Sobota - 16.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
lifeis strange.jpg
Před několika dny jsme Vás informovali, že tvůrci ne moc úspěšného Remember Me pracují na nové hře - Life is Strange, kde si opět zahrajem za mladou slečnu, která má nadpřirozené schopnosti. Vývojáři ukázali kousek ze hry na Gamescom 2014.
Pátek - 15.8. 2014          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
alien.jpg
Na Gamescom 2014 se objevila také 20. minutová ukázka z Alien: Isolation. Snad v první ukázce uvidíte, jak to vypadá, když Vás velký vetřelec chytí a potom už nic zkrátka neuděláte, pistol ani nějaké jiné zbraně prostě použít nejdou. Stále ale nedokáže konkurovat Outlastu.
Pátek - 15.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
hills.jpg
Před několika dny Konami oznámilo další díl do série Silent Hill s titulem Silent Hills. Nikdo ale netušil, že tvůrci mají připravené dlouhé vývojářské demo, které ukáží na Gamescomu 2014. Vidět můžeme 55 minut ze hry. 
Pátek - 15.8. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
realms.png
BioWare už před přibližně týdnem lákalo na svou novou hru několik hranými teasery, které napověděly jen něco o nadpřirozených schopnostech. Teď BioWare oficiálně oznámilo a ukázalo 4 minuty z nové značky Shadow Realms, hráče moc ale nenadchla.
Pátek - 15.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dawn.jpg
Sony plánovalo na Gamescom 2014 oznámit novou hru, tedy staronovou, byla oznámena již před několika lety pro PS3, ovšem tím také informace o hře zmizely a nikdy nevyšla. Mluvíme o hororu Until Dawn, který Sony oznámilo jako exkluzivní na PlayStation 4.
Pátek - 15.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dying light.png
Ani zombíci od Techlandu nechyběly na letošním Gamescom 2014. Vidět můžeme 10. minutovou ukázku průchodem přes kanály plných zombies. Chybět samozřejmě nebude ani velké lákadlo parkour. Vidět můžeme také létající monstrum, které jste určitě do teď neviděli.
Pátek - 15.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
fc4.jpg
Ubisoft jak slíbil, tak učinil, ukázali další kratší ukázku z očekávaného Far Cry 4, který vyjde už za několik málo měsíců. Tentokrát neuvidíme krásné zelené lokace jako na E3 2014, ale pořadně zasněžené hory Himalájí a druhá, jmenuje se Shangri-La, mýtická lokace.
Čtvrtek - 14.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
silent hill2.png
Gamescom odhalil jednu skvělou zprávu. Konami nepracuje pouze na Metal Gear Solid 5, ale také na skvělé hororové akci Silent Hills, vidět můžeme také první ukázku prostřednictvím videa. Nejvtipnější je, co tvůrci dodali k této hře, více v článku.
Středa - 13.8. 2014          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dai.png
Gamescom 2014 ukázal také Dragon Age: Inquisition od BioWare v 1080p rozlišení. Uvidíte parádní 8. minutovou ukázku ze hry. 
Středa - 13.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
bfh.png
Singleplayer celkem překvapil, vypadá dost k světu. Nové, 12. minutové video Vám ukáže, jak využívat stealth, chybět nebude ani parádní destrukce. Překvapilo nás ale využití policejního odznaku, díky kterému se bez střílení a násilí můžete zatknout a tak zneškodnit nepřátele.
Středa - 13.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
15.png
EA si pro nás připravilo další z mnoha ukázek FIFA 15. Tentokrát se video zaměřuje na brankáře, kteří jsou chytřejší, mají více animací - jsou zkrátka next-gen. Dvou minutové video nás zkrátka opět bavilo, tento ročník bude rozhodně vymakaný.
Úterý - 12.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
quANTUM.png
Xbox One a jeho exkluzivní hry zatím tak velký úspěch jak se asi čekalo ještě neměly. To ovšem může změnit naprosto parádní hra Quantum Break. Je od tvůrců Alan Wake a Max Payne 3, což je znát i v následujícím demu v 8. minutách, doporučujeme.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one