Neděle - 13.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spiderman amazing 2.png
Stejně jako film Amazing Spiderman 2, tak i hra vyjdou příští rok na jaře. Po né zrovna povedené jedničce se tvůrci ze studia Beenox rozhodli udělat a promakat hru na lepší úroveň. Bude vypadat lépe, dostaneme více volnosti, více možností a zkušeností.
Sobota - 12.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
xbox one ps4.png
Video server GameTrailers.com připravil video, které detailně porovnává obě konzole další generace. Možná právě toto video Vás přesvědčí, kterou konzoli si vybrat. Lépe je na tom samozřejmě #PlayStation 4, to ovšem neznamená, že #XONE nic nenabídne.
Pátek - 11.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
soma.png
O nové hře od tvůrci velmi podařené první #Amnesia: Dark Descend toho zatím nevíme. Vidět jsme mohli pouze dvě videa, která nám toho moc neřekly, jedno vypadalo na horor, druhé na pořádné sci-fi. Teď, ze 4. minutového video víme více, i datum vydání.
Pátek - 11.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ac4 assassins creed iv.png
Multiplayer v Assassin's Creed: IV nebyl nikdy nějak extra zábavný. Teď to vypadá stejně jako s minulými díly. Zase jen tak běháme po mapě a dostaneme náhodný cíl, který ještě díky radaru najdeme do několika sekund, mrkněte na video z multiplayeru.
Čtvrtek - 10.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
bf4.png
#Battlefield 4 BETA verze dostala update, #EA s #DICE přidaly nový herní mód Obliteration. Mód přidali do jediné možné herní mapy "Obléhání Šanghaje". Vysvětlení, co mod přináší, jak jej hrát a gameplay z Obliteration již nyní v článku.
Čtvrtek - 10.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Thief 4.png
Společnost #Square Enix ukazuje nové video zloděje #Thiefa, který dost připomíná #Dishonored. Thief 4 k nám přijde již brzy a my máme nyní šanci vidět zcela nové záběry ze hry.
Středa - 9.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
eminem survival.png
Nová písnička s klipem od Eminema - Survival je tak trochu reklamou pro Call of Duty: Ghosts, který přijde už příští měsíc. Podívat se na něj můžete již nyní ve FULL HD. Podle spolupráce COD a Eminema tipujeme, že by mohl song zahrát i ve hře, co myslíte?
Sobota - 5.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.bmp
Podívejte se na nové video z Free-to-play masivní multiplayerovky Survarium. Extvůrci Stalkera ukazují match mezi Scavengers vs. Black Market. Již brzy začne veřejná alpha verze, možná s předběžným přístupem na Steamu.
Středa - 2.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
S1.png
Studio Rebellion, tvůrci Sniper Elite V2 včera představili první Teaser Trailer pro Sniper Elite 3. Prozradili několik informací, například, že budeme hrát za stejného snipera z 2 sv. Války. Ovšem tentokrát v Africe a hra nabídne otevřený svět, víme více.
Neděle - 29.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Na EuroGamer Expo 2013 toho zdaleka nebylo tolik, jako na E3 nebo Gamescom. I tak jsme ale mohli vidět zcela nové záběry z AAA titulů jako například Thief 4, The Witcher 3, Batman: Arkham Origins, nebo dost očekávanou akci Dying Light.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Tvůrci velmi kvalitního titulu Resident Evil 2 vydávají novou hru The Evil Within, kterou už určitě dobře znáte. Několikrát jsme Vám o ní psali, ukazovali obrázky a videa. Teď tu máme přímo 20 minut hraní. Napište Váš názor na ukázku, náš radši nechtějte znát.
Úterý - 24.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Na přehlídce SONY se objevila i hra Watch Dogs od Ubisoftu. Co ukázala? Další misi a my nyní musíme říct, dost upřímně, že z Watch Dogs se stává dost nudný titul. Začátky vypadaly pěkně, ale teď? No posuďte sami, tady je 11 minut nových záběrů.
Čtvrtek - 19.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
n1.png
Tvůrci úspěšného FlatOut 2 opět pracují na nové hře a dobře, že na závodní, kde se opět kouká na pořádnou destrukci aut. Už ve starých dílech se společnosti BugBear dařilo dělat velmi kvalitní závody. Dnes tu máme více jak 2 minuty v novém videu.
Středa - 18.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Po delší době se ozval officiální channel WRC. Tentokrát tu máme více jak 3 minuty z Německé trasy, jako model posloužil VW Polo.. Závod vypadá mnohem lépe, než první Gameplay Trailer, ted tu pro Vás máme jak video, tak HD screeny.
Úterý - 17.9. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
A máme tady další super video z Multiplayeru, uvidíte samozřejmě tanky, vodní skůtry nebo lodě. Video samozřejmě zahrne veškerou destrukci ve hře - ta bude skvělá. Jinak EA upřesnilo datum vydání pro BETA otevřenou BETA verzi.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one