Loading

Čtvrtek - 8.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Jelikož už včera (středa 7.10. 15) měli někteří novináři možnost nakouknout do BETA verze Battlefrontu, udělali také rozbor toho, jak hodně se liší PC a PlayStation 4 verze. Extra velké rozdíly tam nejsou, ale přesto musíme opět říct, že PC verze nezklamala.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Resident Evil Umbrella Corps.png
Capcom před přibližně měsícem oznámili další díl série Resident Evil s podtitulem Umbrella Corps. Půjde o čistě multiplayerový zážitek, který se trochu odkloní od své značky Resident Evil. Dnes můžeme vidět vůbec první gameplay dlouhý 5 minut.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Další díl do série Call of Duty se pomalu blíží a tak tvůrci na nic nečekají a ukazují další videa, tentokrát uvidíte schopnosti, které nám nabízí exoskeleton, je jich hned šest a video nám je všechny detailně předvede. Takové zvracení nepřátel je dost vtipné.
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Zajímá Vás, jak bude vypadat Váš Star Wars: Battlefront na ultra nastavení? Jeden z beta testerů pro GameSpot to pro všechny zjistil. Jen upozorňujeme, že záběry jsou z beta verze, finální vydání bude vypadat ještě trošku lépe. Video v 1080p při 60fps.
Úterý - 6.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft si s námi pěkně hraje. Včera začal živě streamovat záběry, které pocházejí a mají lákat na novou hru. Dnes se podařilo zjistit, že by mělo jít o Far Cry: Primal (samostatné, velké DLC). Jenže stále to není oficiálně potvrzeno a Ubi láká dalšími videi, podívejte.
Pondělí - 5.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
GTA VI.png
Dnes se na internet dostalo video, které udajně oznamuje Grand Theft Auto: VI, které má ztvárnit pokračování Vice City, autor videa na YouTube se jmenuje RockstarGamesBETA. Nick je samozřejmě fake a s GTA VI to nemá vůbec nic společného. Ale video vypadá velmi dobře.
Středa - 30.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
BO3.png
Activision dnes zveřejnili video, které nám trošku přiblíží příběhovou kampaň, kterou mimochodem, vůbec po prvé v sérii nedostanou hráči s PlayStation 3 a Xbox 360. Prý je to zkrátka náročné. Ve videu uvidíte hlavní postavy příběhu a zajímavé vsuvky z 2. Sv. Války.
Úterý - 29.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Syndicate.png
Jak už několik let dobře víme, Ubisoft se s hrami, co se týče grafické stránky, dobře poradit. Už ve Watch Dogs udělali realné budovy z Chicaga, několik realných a velmi povedených budov jsme mohli vidět také z The Division a New Yorku. Teď se podívejte, jak dopadlo Syndicate a Londýn.
Pondělí - 28.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
Microsoft během minulého víkend uspořádal v Japonsku konferenci, kde ukázal připravované exkluzivní hry na Xbox, mezi které mimochodem patří, ikdyž časově exkluzivně, také Rise of the Tomb Raider. Ukázali skoro 40 minut ze hry, podívejte.
Pondělí - 28.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
HITMAN byl před několika dny odložen na březen 2016 a na právě probíhajícím festivalu EGX 2015 nám tvůrci z IO studia ukázali další ukázku, dlouhou 47 minut. Jsou tam záběry, které už známe a video je celkově nějaké nekvalitní a zasekané. Jako názorná ukázka ALPHA verze, ale postačí.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one