TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy
Čtvrtek - 19.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
n1.png
Tvůrci úspěšného FlatOut 2 opět pracují na nové hře a dobře, že na závodní, kde se opět kouká na pořádnou destrukci aut. Už ve starých dílech se společnosti BugBear dařilo dělat velmi kvalitní závody. Dnes tu máme více jak 2 minuty v novém videu.
Středa - 18.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Po delší době se ozval officiální channel WRC. Tentokrát tu máme více jak 3 minuty z Německé trasy, jako model posloužil VW Polo.. Závod vypadá mnohem lépe, než první Gameplay Trailer, ted tu pro Vás máme jak video, tak HD screeny.
Úterý - 17.9. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
A máme tady další super video z Multiplayeru, uvidíte samozřejmě tanky, vodní skůtry nebo lodě. Video samozřejmě zahrne veškerou destrukci ve hře - ta bude skvělá. Jinak EA upřesnilo datum vydání pro BETA otevřenou BETA verzi.
Neděle - 15.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Podle slov Rockstaru by neměl být mezi verzemi PlayStation 3 a Xbox 360 žádný rozdíl. To už nyní můžete posoudit sami. Následující video Vám ukáže stejné momenty jak ve verzi PlayStation 3, tak Xbox 360. Tak šup, než to Rockstar smaže.
Sobota - 14.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar officiálně spustil další Trailer, kde představuje další část obrovské mapy. Jmenuje se Blaine County a nacházet se v ní bude především alkoholik Trevor. Ukážeme Vám kde na mapě Blaine County je, jak se tam loví zvěř, jaká je poušt nebo hory.
Pátek - 13.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
z1.png
Každý díl Zoo Tycoon byl dobrý, určitě na nějakou dobou zabavil, ovšem poslední právě očekávaný díl vypadá velmi dobře. Dvě gameplay videa, která Vám nyní ukážeme určitě zabaví jak malé děti, tak dospělé hráče. Hru čekají velké novinky a možnosti.
Čtvrtek - 12.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
r1.png
Jako každý fanoušek tak i já očekávám v Need for Speed velkou škálu možností pro úpravu aut. A stejně tak jako vy jsem každý rok zklamaný. Měnit jde totiž pouze lak/nálepky a několik druhů kol. To z té vizuální stránky. Úpravy motorů na tom budou tochu lépe.
Čtvrtek - 12.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
A je to tady, na tohle asi většina z Vás netrpělivě čekala. Uniklo hned několik gameplay videí. Rockstar hodně bojoval s přísným marketingem a chtěl, aby se žádná kopie nedostala do prodeje dřív. No a ted tu máme několik minut z hraní Xbox 360 verze.
Středa - 11.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
e1.png
Jeden takový díl jsme tu už měli, Ubisoft ale strategii chce předělat do next-gen HD browser. Půjde o Free-to-play model v multiplayeru. Hra kombinuje strategii a MOBA žánry. Hra by měla vyjít ještě letos a my pro Vás máme první obrázky ze hry (16) a první video.
Úterý - 10.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Activision vypustili do světa nový Trailer ze singleplayerové kampaně. V singleplayrové části se dostaneme do kosmu, v post-apo. městě, kde je stále život - vidět můžeme zvěř, proletíme se ve stíhačkách, využijeme naše psy, a více uvidíte v novém videu.
Pondělí - 9.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
e1.png
Několik videí tu z očekávaného hororu od tvůrců Resident Evil už bylo. Byly však nekvalitní. To až ted konečně tu máme další video, dlouhé sice jen minutu a půl, každopádně to prozatím musí stačit, vydání ještě chvíli potrvá.
Pondělí - 9.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar Games ujištuje, že se v Grand Theft Auto V opravdu nudit nebudeme. Ne jen že budou desítky vedlejších misí, dočkáme se opravdu i velkých možností co se týče aktivit ve světě. Bude to dost podobné s Grand Theft Auto: San Andreas. Koukněte na trailer.
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
s1.png
Shadow Warrior ukazuje jedno z prvních videí vůbec. Zaměřuje se na "next-gen". Vidět můžeme brutální boje, realně pohybující se stromy a demolici včetně dalších zajímavých věcí. Více v minutovém videu, kde Vám tvůrci vše připraví. 
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Hlavní tvůrce samostátné hry DayZ Dead Hall ukazuje nových 7 minut ze hry. Ukazuje možnosti oblečení, úpravy zbraní a povídá o tom, že kompletně překopali engine a především optomalizaci, kterou měla ARMA 2 dost špatnou. Více ve videu.
Sobota - 7.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
b1.png
Úpravy zbraní jsou v hrách jednou z nejdůležitějších věcí, které můžou mít velký vliv na hraní a to především v Multiplayerových hrách. DICE slibuje mnoho možností pro všechny zbraně a rozdíly prý budou hodně znát. Tady máte video o kustomazicaci zbraní.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one