Loading

Pátek - 23.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Dnes se na internet dostalo video, které ukazuje změny počasí v připravovaném The Division od Ubisoftu. Vše bylo pořízené přes Xbox One verzi a ikdyž video nemá zrovna extra kvalitu, vypadá fantasticky. Dokonce i hudbu, která doprovází kroky dělá hru ještě lepší.
Středa - 21.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Just Cause 3.jpg
Podívejte, herní magazín Polygon měli tu šanci zahrát si plnou verzi Just Cause 3, která vychází až na úplném konci roku 2015 v prosinci. Vůbec po prvé můžeme vidět PC verzi v 1080p při 60 fps. Dlouhých 40 minut v článku.
Středa - 21.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
SW Battlefront 3.png
Star Wars: Battlefront 3 je bohužel zrušenou hrou již několik let, každopádně i po takové době, vyplouvá nový matriál v podobně gameplay záběrů na povrch internetu. Podívejte, jak kdysi mohlo vypadat Battlefront 3 od Free Radical studia. Ukázka je překvapivě v 720p při 60FPS.
Neděle - 18.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.jpg
MiastoGier TV ukázal na YouTube prvních 40 minut z nadějného Assassin's Creed: Syndicate. Pokud ovšem nechcete přijít o ten zážitek, jak to všechno v Londýně začalo, nedoporučujeme video zhlédnout. Začíná se nám to fakt líbit.
Neděle - 18.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Adrift.png
Vesmírný Adrift začíná být více a více populárním. Ještě ani nevyšel, celkově se o hře moc neví, je ale přesto velmi sledovaná. Adrift jsme Vám představovali před přibližně rokem, teď už konečně můžeme vidět delší a velmi podařený gameplay. 9 minut ze hry.
Pátek - 16.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HALO 5.png
Halo 5: Guardians je velmi očekávanou exkluzivitou pro Xbox One. Někteří již hrají, jiné čekají na den vydání. Ti, co mají to štěstí už natočili 18 minutové video. Plus také konečně víme datum vydání, jak tvůrci řekli, tak bude. Dočkáme se ji ještě tento měsíc.
Pátek - 16.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Tohle je paráda. Bethesda dnes uveřejnila staro-nový trailer pro Fallout 4, který jsme sice viděli, byly to ale záběry ze hry. Teď můžete vidět upravený cinematic trailer, jmenuje se The Wanderer a ukáže Vám krásy hry ve vysněné grafice. 
Středa - 14.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
BMW.png
Včera bylo oficiálně představené nové BMW M2 Coupé. EA samozřejmě na nic nečekalo a nechalo si na tento vůz vystavit exkluzivitu. To znamená, že v jiné závodní hře, než Need for Speed, tohle BMW nenajdete. K dispozici je již také gameplay trailer a informace o autě.
Pondělí - 12.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Dost vtipné video nám včera poslal jeden z fanoušků (děkujeme), kde právě probíhající beta Star Wars: Battlefront, asi bugem pěkně pobavila. Luke Skywalker, si tak vyskakoval, že skončil pod AT-AT a to se už hodně těžce zvedá. Podívejte na video.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Jak jistě víte, EA sputili uzavřenou BETA verzi také pro Need for Speed, která vypadá velmi dobře. YouTube kanálu TuruncuLevye se podařilo kvalitně nahrát dlouhých 10 minut ze hry a nám se opravdu moc líbí. Sice pouze v HD, ale zatím stačí.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one