Loading

Úterý - 8.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games před několika dny oficiálně představili svoji novou MOBA hru Paragon. Vidět jsme mohli všechny postavy a gameplay video. Nechybělo ani několik základních informací. Teď tu máme první trailer a poslední možnosti přihlášení se do BETA testu.
Pondělí - 7.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
dl t f.png
Dying Light je tu s námi už nějaký ten měsíc, přesto jsme se dočkali nových a nových rozšíření. Tvůrci zkrátka viděli, ten obrovský zájem o hru. Jenže teď vyjde masivní update, který přidá buginy a vlastně, nabídne zcela novou mapu, větší, než tu původní.
Neděle - 6.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Před několika dny IO Interactive veselo hlásilo, že se dočkáme nového gameplay traileru už 5.12. 2015. Jestli jsme se ale měli těšit na tohle, tak to moc děkujeme. Video nám vlastně oznámí jen to, kdy začne BETA pro PlayStation 4. Více uvnitř.
Neděle - 6.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu či Shadow Complex) hru oznámili už začátkem minulého měsíce, jenže celý měsíc představovali pouze hlavní hrdiny, je jich pět, ty jsme Vám všechny ukázali. Ale až dnes víme o hře první kousky. Podívejte na gameplay.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
citizen.jpg
Star Citizen je ve vývoji pěkně dlouho, občas se možná i zdá, že se tvůrci pustili do něčeho, co zkrátka nepůjde do končit a když, tak za pekelně velkou dobu. Alpha 2.0 představená, podívejte na gameplay trailer, kde uvidíte ne jen vesmírné lodě, ale také FPS/TPS mód v chodu.
Pátek - 4.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Studio Remedy si s Quantum Break hraje nějaký ten rok, i proto se mimochodem ne a neoznamuje Alan Wake 2. To je ale teď fuk, dnes tu máme další, nový cinematic trailer. Tvůrci jej ukázali na The Game Awards 2015. Prozradili také datum vydání.
Pátek - 4.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
The Game Awards 2015 právě začíná, na veletrhu nechybí Ubisoft, který slíbil první gameplay z Far Cry: Primal. A jak už to bývá u Ubisoftu zvykem, ukáží vždy minimálně 10 minut ze hry, a také, že ano. Podívejte na ten skvost, vypadá to nádherně!
Čtvrtek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
4. Listopadu 2015, Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu) oznámili free-to-play akčňárnu Paragon, o které ale neřekli nic více, než že poběží na Unreal Engine 4 a bude Free-to-play. 3.12. 2015 však byl představen poslední hrdina, jmenuje se Grux a ukazuje se ve videu.
Čtvrtek - 3.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Avengers.png
Před několika dny jsme Vás informovali o hře Avengers, na které pracovalo studio THQ, to ale bylo před několika lety uzavřeno a zkrachovalo. Většina her tak šla do aukce, kde si je rozebrali například Ubisoft, Take-Two nebo Crytek se SEGA. Podívejte, jak mohlo Avengers vypadat.
Pondělí - 30.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battle of Jakku.png
Jedna z věcí, na které EA neustále upozorňovali byla mapa nebo-li boj ve Star Wars: Battlefront o planetu Jakku (Battle of Jakuu). První pořádný gameplay EA slíbili na 30.11. 2015 - 20:00. No a to je právě nyní. Podívejte, EA již rozjelo stream na Twichi.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one