TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy
Pátek - 22.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ravebns cry.png
Až Vám nebude stačit Assassin's Creed: IV Black Flag, tak přijde další pirátská hra z Karibských ostrovů Raven's Cry. Tvůrci již mají dlouho leté zkušenosti s hrami o pirátech, půjde tedy o kvalitní titul? Mrkněte na video a obrázky ze hry, vychází už za 6 měsíců.
Středa - 20.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Ryse.png
Crytek dnes vydal Launch Trailer pro svou exkluzvní rubačku pro XBOX ONE. Ryse zatím vypadá parádně, ohlasy jsou pozitivní, teď už si jen počkejme na finální recenze ze zahraničí. Ryse vychází už za několik dní.
Úterý - 19.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
fighter.png
Ubisoft právě přidal Launch Trailer pro bojovku Fighter Within pro XBOX ONE, kterou se vyplatí hrát přes Kinect 2.0, to Vám ostatně ukáže i video. Fighter Within vychází právě dnes, my si ji ale bohužel zahrajeme až někdy v příštím roce, kdy u nás XBOX ONE vychází.
Úterý - 19.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dying light.png
Tvůrci série Dead Island ukazují, že svůj Chrome Engine 6 mají dostatečně připravený na svůj next-gen titul Dying Light. Tentokrát se v traileru zaměřili na světelné efekty, realné stíny a odlesky. Hra vypadá stále lépe a lépe, my se těšíme na další informace.
Pondělí - 18.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
mafia.jpg
Na stránce moderů Lost Heaven Multiplayer se objevil zajímavý článek o možném multiplayeru do legendární české hry Mafia 1. To už se slibovalo i u Mafia 2 a to možná již před rokem. Lost Heaven už se ozvali dříve, když hře Mafia 1 dali engine z GTA IV či Max Payne 3.
Neděle - 17.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fifa 14.png
Na IGN profilu YouTube se objevila skvělá reklama s Lionelem Messim pro FIFU 14 na Xbox One. Je to jedna z nejpovedenějších reklam vůbec a proto se s Vámi o ní podělíme. Je to sice bohužel jen 58 sekund, ale zpracování je na jedinčku s hvězdičkou.
Neděle - 17.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dayz.png
Dayz: Standalone skoro v každé novince hovoří o alpha verzi a beta verzi, ovšem stále se nic neděje, proč? Tvůrci se netají tím, že mají velké problémy s chováním zombie. Zkrátka ať dělají co dělají, zombíci se chovají jinak než mají. To můžete vidět i v novém videu, kde bugy určitě poznáte.
Pátek - 15.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
PlayStation 4 vychází právě dnes pro severní Ameriku, za několik dní pro Evropu a ČR/SK. Opět a stejně tu máme video jako včera, jen o několik minutek delší a samozřejmě lépe vypadající. Video ve 3. minutách Vám ukáže propojený svět Watch Dogs, AC4, Destiny, BF4, FIFA 14 a mnohem více.
Pátek - 15.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
nextcargame.png
Tvůrci FlatOutů včera na ukázali úplně první gameplay video z jejich připravované hry Next Car Game, která právě bojuje na KickStarteru a GreenLight. Gameplay vypadá dobře, destrukce, o které mluvili tam je, jen škoda, že video je dlouhé pouhou minutu a půl.
Pátek - 15.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Uncharted PS4.png
Dlouho se o tom mluvilo, pořád to byly ale jen spekulace a dohady. Když ale do Naughty Dog přišlo hned několik krabic s PlayStation 4 konzolí, bylo tak jasné, že se něco plánuje. Zatím jsme Vás nechtěli mást, teď je to ale officiální, podívejte na první Teaser video.
Čtvrtek - 14.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps logo.png
Herní konzole další generace PlayStation 4 je tady. Officiálně vychází 15.11. 2013 v Severní Americe, dále následuje 19.11. Evropa a ve finále také Česká Republika a Slovensko. Jinak Trailer vypadá velmi dobře, propojuje hned několik next-gen her, víte jaké?
Čtvrtek - 14.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
xbox one.jpg
Člen Microsoft studia Majon Nelson na svém blogy ukázal video, jak zapíná hlasově XBOX ONE přes Kinect 2.0. Možná prkotina, možná ne. Mě osobně se líbí představa, že přijdu ještě oblečený do pokoje a řeknu "Xbox, On", ten se do několika sekund zapne a je připraven.
Středa - 13.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
deadfall.png
Před několika hodinami tvůrci Deadfall Adventures ukázali konečně něco delšího. Ukázali 15 minut ze hry, kde se vlastně objevila i jedna zásadní změna. Ve hře nebude jen nechutné horko, ale i "nechutná" zima. Podívejte na čtvrt hoďku ze hry.
Úterý - 12.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Rambo.png
V dnešnímu videu můžeme vidět destrukce a exploze z plánované hry RAMBO: The Video Game od studia Reef. Myslím, že zde se všichni shodnem, neboť tyto a i ty minulé záběry spíše vypadají jak pro hru na PlayStation 2. Podívejte se sami.
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dragon age inquisition.png
Před pár dny probíhal herní festival DigoExpo 2013, kde mimo jiné byl ukázán gameplay z očekávané hry Dragon Age: Inquisition. To by nebylo, aby se nenašel blázen, který vytáhne mobil a vše natočí i pro ostatní, co se neúčastnili, tady máte 30 minut ze hry.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one