Úterý - 3.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Unreal Engine 4.jpg
Epic Games dnes zveřejnili video, kde ukazují hry, které poběží na jejich parádním Unreal Engine 4. Uvidíte desítky připravovaných AAA i indie her, některé vyjdou i ještě v letošním roce především na PC. Video dlouhé 2 a půl minuty už nyní v článku ve full HD.
Pondělí - 2.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
kingdom come deliverance.png
Poslední roky jsme zvyklí pouze na husté lesy z fiktivních míst nebo na obrovské džungle, nikde ale snad není ten pravý typický les, který najdeme po celé Evropě a hlavně v České Republice. Jeden takový pro nás udělalo Warhorse studio pro Deliverance, mrkněte na video ve full HD.
Neděle - 1.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
snow.png
Vývojáři si zkusili sílu Unreal Enginu 4 a jak to dopadlo? Nádherně, vytvořili velkou a velmi realně vypadající džungli a zasněžený les, který také vypadá velmi dobře a mohl by se hodit do přicházející hry, uhádnete do jaké? Více v článku.
Neděle - 22.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
FFXV.png
Máme tu další nálož dlouhého gameplay videa z Final Fantasy: 15, která se připravuje na PlayStation 4, Xbox One a nejspíše i PC platformu. Dnes uvidíte další várku, dlouhou hodinu a půl soubojů a spolupráce mezi přáteli. Více už v článku.
Pátek - 13.2. 2015      SPUSTIT »
jc2.jpg
Série Just Cause má bohatou komunitu a na třetí díl je již nějaký ten rok čeká. Ten byl také před několika měsíci představen, za pár posledních měsíců jsme mohli vidět několik skvělých obrázků ze hry, dnes tu ale máme trailer, který ukáže, že výbuchy čekají na každém rohu.
Sobota - 7.2. 2015      SPUSTIT »
HL3.png
Half Life 3, jedna z nejočekávanějších her všech dob, která ale stále nepřichází. Od vydání druhého dílu je to pěkná řádka let a toho si je vědom také Gordon Freeman, který už se doma nudí, tloustne a netrpělivě čeká, kdy přijde jeho čas. Oznámí Valve konečně třetí díl?
Pondělí - 19.1. 2015       SPUSTIT »
kindo.png
Dan Vávra dnes našel konečně kousek času na své hráče a ukázal, co nového je v ranné alpha verzi 0.2 z Kingdom Come: Deliverance. 0.2 vyšlo už někdy během Vánoc, ovšem až dnes se nám dostalo více jak půl hodina oficiálního gameplaye.
Čtvrtek - 15.1. 2015       SPUSTIT »
dying light.png
Možná špatná zpráva pro všechny milovníky her s otevřeným světem, Dying Light nebude mít velkou mapu, to už jste mohli vidět v minulém článku, kde jsme Vám oficiální mapu a město Harran představili. Techland studio nyní ukazuje gameplay video, jak proběhnete celou mapu.
Pátek - 9.1. 2015       SPUSTIT »
battlefield hardline.png
Nově zveřejněné video na Facebooku ze stránky Battlefield pro Českou Republiku ukazuje video a příběh singleplayerové části, kde půjdem jako policista po teroristech. Video je s českými titulky, takže Vám nic neunikne. EA slibuje, že PC verze nabídne 100% české titulky.
Pátek - 9.1. 2015       SPUSTIT »
DAYZ.png
Na internetu se neustále objevují filmečky z áčkových her, ovšem jen málo kdy opravdu zaujmou. Tenhle, že světa zaujal nás i samotného autora DAYZ, Deana Halla. Video jasně poukazuje na to, jak je svět v DAYZ opravdu nevyzpytatelný. Je dobré, se ve hře kamarádi s cizíma?
Čtvrtek - 8.1. 2015       SPUSTIT »
h1z1.png
Po delší době se podíváme také na asi zatím největšího konkurenta DAYZ, H1Z1. Tenhle free-to-play model hlásí, že už za pár dní se dočkáme early access verze, která vyjde na Steamu. Víme kolik bude stát a kdy by eventuélně mohla vyjít plná hra + samozřejmě 12 minut z aktualizované verze.
Pátek - 2.1. 2015      Spustit »
tetris.png
Člověk by si skoro řekl, co se dá zkazit na hře Tetris. A heleme se, Ubisoft pokazil co snad jen mohl. Hra se občas nezapne, ovšem když už se zapne, tak tahle v uvozovkách "jednoduchá hra" má neustále zamrzání nebo padání hry. Nás ovšem pobavilo neustálé klesání FPS během hraní.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one