Loading

Sobota - 19.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sebastien Loeb Rally Evo.png
Studio Milestone už nějakou dobu pracují na rally hře Sebastien Loeb: Rally Evo. Dnes po delší době ukázali také gameplay záběry, kde se Loeb řítí ve Wales. My jen doufáme, že jde o pre-alpha záběry, protože fyzika auta je otřesná. 
Sobota - 19.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FireWatch.jpg
Před několika dny jsme mohli vidět 10 minut z prvního dne, kdy si parta teegenerů udělala párty, kde samozřejmně zanechali nepořádek. Například neuhasili ohěň atd, v novém videu se podíváme do druhého dne, kde budeme vyšetřovat a řešit další zajímavosti.
Pátek - 18.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
dogams.png
Další díl ze série Dragon's Dogma od Capcomu vychází už za méně jak měsíc pro PC. Nový trailer ukáže, co nás asi tak čeká, co je již jisté - budeme zachraňovat svět. Hra nabídne obrovský otevřený svět, je plný nebezpečí, ale také dobrodržství. 
Čtvrtek - 17.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft včera lákali na něco nového, nám bylo jasné, že půjde o nějaký trailer nebo gameplay, možná oznámení BETA verze. No a je to tady, Ubisoftu se podařil úžasný kousek, podívejte na cinematic trailer, z kterého i my máme opravdu husí kůži!
Čtvrtek - 17.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Mafia 3.png
O "české" MAFIA 3 jsme od E3 2015 moc neslyšeli. Občas se objevil nějaký ten screenshot nebo artwork, IGN se ale podařil skvělý kousek. Natočili pro veřejnost dlouhých 12 minut ze hry. Záběry jsou zatím z pre-alpha verze, to co uvidíte, nemusí být tedy finální. 
Úterý - 15.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Squad.jpg
Taktická akce Squad byla oznámena před nějakým tím rokem, slibovali, že 15.12. 2015 začne jeji Early Acess verze a tak se také stalo. Vyjde Vás na přibližně na 1000 Kč a nabízí již skoro finální verzi hry. Podívejte na nejnovější trailer, a co říkají recenze?
Pondělí - 14.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
V novém Far Cry: Primal se podíváme do doby kamenné, kterou neobývají pouze lidé, ale i velcí zvířecí zabijáci, mluvíme především o obrovských mamutech, šavlozubých tygrech, vlcích nebo jezevců s krokodýli. Podívejte na gameplay trailer věnovaný právě zvěři a boji.
Neděle - 13.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Yakuza 6.png
Yakuza 6 bylo oznámené už před několika měsíci, ale až nyní nám tvůrci ukazují první gameplay trailer, v kterém uvidíte opravdu propracované detaily nebo nové animace postav. Jediné, co Vás asi zklame je, že jde o exkluzivitu pro PlayStation 4.
Pátek - 11.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SWB.png
Před několika týdny jsme Vám ukazovali mód, který vylepšuje grafickou stránku Star Wars: Battlefront, vypadal naprosto skvěle a byl skoro k nerozeznání od reality. Byly to však pouze screeny. Teď tu máme mód v pohybu a ve 4K a 60fps vypadá parádně!
Pátek - 11.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Wolf DAYZ.png
DayZ je už více jak dva roky v alpha verzi, umělá inteligence zombíků a zveře se stále ne a ne opravit, ale už tu máme přidání nové zvěře, přesněji vlků, kteří nejsou zrovna přátelští. Přichází tedy nová hrozba, kdy zombie a online hráč nebude jediný nepřítel.
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one