Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Xbox One s IGN klamou lidi na YouTube

xbox one.jpg
Dnes, po dlouhých měsích jsme brouzdali po internetu, až jsme došli k E3 2013, kde Microsoft oficiálně představil svůj Xbox One, lidé na oficiálním videu byli opravdu zklamaní, z publika se šířilo bučení až po hlášku "Xbox Sucks", jenže v tomhle videu to bylo tak trochu jinak, mrkněte na to.
Už dlouho se o IGN.com šíří zprávy, že dostávají zaplaceno od velkých herních studií, aby jejich hry známkovaly velkými čísly. Mimochodem, IGN.com je jedna z nejpopulárnějších stránek co se týče her a další.

Jenže co si dovolili společně s Microsoftem, to už rozum nebere. V roce 2013 na herním veletrhu, Microsoft představil Xbox One a zveřejnil cenu, za kterou se začne konzole prodávat. Ovšem hned, jak Spencer dopověděl ceny v Eurech a Dolarech, se z publika neozval tleskot, jak asi Microsoft čekal, ale bučení s poznámkou "Xbox Sucks". To ale bylo v oficiálním videu, předělávka, kterou zveřejnilo IGN.com už vypadala jinak, po zveřejnění ceny se v sále ozvalo velké nadšení, které tam samozřejmě IGN.com dodělalo, no neni už tohle trochu moc?

Níže už můžete vidět nejprve první video, které je originální, pod ním předělávku od IGN.com.

29.11.2014 16:29:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one