VIDEO: Vylepšené standartní situace ve FIFA 17

FIFA 17.png
Hurá, EA Sports udělali konečně to, na co čekáme už dlouhé roky. Pokud fotbal opravdu milujete, určitě Vás dost štvalo to, jak se zahrávali standartní situace. Dřívě jste to prostě nakopli centrem a bylo, ve FIFA 17 si budete sami moct přesně určitě, kam míč poletí nebo jaký zvolíte náběh.
Jak už jsme psali výše, FIFA  vždy nabízela lepší a lepší a centry, přímé kopy, penalty - zkrátka standartní situace. Jen jste vždy museli odhadnout, kam to hráč kopne, nyní si sami můžete určit místo, kam míč poletí. A aby jste zmátli vašeho protihráče, můžete si dokonce sami určit náběh - ten pomůže především  při přímém volném kopu. Jak říká James Rodriguez z Realu Madrid, blízko u brány máte několik možností, kam míč zahrát, buď to tam šoupnete technickou střelou přes zeď, další variantou je klidně šajtle či dokonce střela na vzdálenější tyč. Vše už bude zcela na Vás, to samé platí u náběhu, ten může být o párkrůčcích, to už ale protihráč ví, že nebudete pálit větší ránu.

Novinkou je také naznačení hodu autu - viz čas 0:59. Trailer níže je s českými titulky, tak hurá do toho.09.07.2016 14:59:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one