VIDEO: The Legend of Zelda: Breath of the Wild na nových PC záběrech

Zelda.png
Pokud nás pravidelně čtěte, tak jste si určitě všimli o již zmiňovaného PC verzi nejnovější Zeldy, díky emulátoru CEMU. Ještě před pár týdny to byla prakticky nehratelná verze. No po třetím updatu už to vypadá mnohem lépe. Podívejte na nové záběry, co Update 3 opravuje?
Série princezny Zeldy je chloubou Nintenda, jde o jednu z největších exkluzivit, která se ale s dílem #The Legend of Zelda: Breath of the Wild podívá i na naše PC a to neoficiální cestou díky emulatoru. Na všem pracuje parta nadšenců a výsledky několika týdenní jsou znát. Zatím co ještě před týdnem šlo o silně zabugovanou verzi hry, dnes už hra vypadá mnohem lépe. 

Před pár hodinami totiž vydali Update 3, který opravuje hned několik základních věcí. Hra dostala efekt vody, nové světelné efekty a to jak odrazy tak nejrůznější nasvícení nebo bojový systém. Vše vlastně ukazuje video níže. Každopádně, práce je pořád dost. Slabší PC by ještě měly problémy i přesto, že jde o naprosto nenáročný díl, prioritou se tak stává optimalizace hry. Zatím stále na občasných sekvencích blbne kamera a cut-scény. 26.03.2017 10:59:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one