VIDEO: První gameplay z Conan Exiles

Conan Exiles.png
Když nám Funcom oznámil začátkem roku písečnou survival hru Conan Exiles, nedokázali jsme si to představit. Trošku jsme mysleli, že to bude podobné poslednímu Mad Maxovi, hra ale vypadá jinak. Podívejte na souboje, crafting nebo stavařské umění. První gameplay trailer je tu.
Záběry jsou pořízení alpha verze, možná i proto je graficky hra "nevyzrálá". Každopádně první gameplay trailer odpoví téměř na vše, co nás zajímalo. Do dnes jsme totiž věděli pouze to, že jde o survival hru a brutání rubačku. #Conan Exiles však nabídne stavění přístřešků, craftování zbraní či rychlý soubojový systém. 

Přežít v takovém světě není nic lehkého, občas se objeví obrovské písečné bouře, přerostlý hmyz či jak můžeme vidět, nosorožci. Chybět nebude ani stavění budov/přístřešků, pokácet můžete stromy, rozkřápnout můžete kámen. A že to půjde ve velkém, například ve videu lze postavit celá "vesnička". Co se týče soubojů, budou brutální, člověka můžete přeseknout vejpůl, useknout mu hlavu či končetinu, žádná lahoda. 

Již brzy začne early access verze.09.06.2016 20:37:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one